centrum sportu przy LO

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 paź 2023, o 15:13

Na dziecko nie było, ale emeryci z emeryturą do 2000 tys. za PiS stracili. Jednym słowem bogatsi zyskali. Tak, jak "uczciwi" przedsiębiorcy w czasie kowidu, których państwo z obdarowało hojnie zamiast dac emerytom. Ta grupa emerytów odwróciła sie od PiS. 13 i 14 emerytura była tylko protezą.
Zapytałem jaka była waloryzacja rent i emerytur, za koalicji po/psl. Jak nie rozumiesz pytania, to nie bierz udziału w dyskusji.
Na górę

Postautor: NEO » 27 paź 2023, o 16:48

Zapytałem jaka była waloryzacja rent i emerytur, za koalicji po/psl. Jak nie rozumiesz pytania, to nie bierz udziału w dyskusji.
Czekaj troszkę ci rozjaśnie.skumulowana inflacja za PO 21%za PiS 47%przy czym emeryci w PL są tak biedni że 90%wydają na żywność,leki i energię a żywność i energia poszła 90/100%w górę a w dużych miastach niektórym ogrzewanie wzrosło 300%I według oficjalnych danych tylko grupa najbiedniejszych emerytów skorzystała.Reasumując Glapa i spółka zajumał 50%oszczędności,sobie dali podwyżki resztę przekupili różnymi benefitami i jeszcze nam wsadzili na głowę ukropol,który teraz bierze sobie kredyt na 2%z naszych podatków!!!!Czy ty myślisz że w PL mieszkają tylko takie głupki jak ty frajerze bez wiedzy i jeszcze śmiesz zabierać głos wyniosłym tonem?PIS PO jedno zło!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2023, o 17:38

https://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/9325208,czy-emeryci-zyskali-na-rzadach-pis-twarde-dane-mowia-ze-niekonieczni.html

Głosowałem na PiS, ale prawdę mówić trzeba. PO to dranie, ale argument dbania o emerytów przez PiS jest przesadzony. Trochę uczciwości w ocenie sytuacji z każdej strony sporu nie zaszkodzi.
Na górę

Postautor: jytjj » 27 paź 2023, o 17:51

Czekaj troszkę ci rozjaśnie.skumulowana inflacja za PO 21%za PiS 47%przy czym emeryci w PL są tak biedni że 90%wydają na żywność,leki i energię a żywność i energia poszła 90/100%w górę a w dużych miastach niektórym ogrzewanie wzrosło 300%I według oficjalnych danych tylko grupa najbiedniejszych emerytów skorzystała.Reasumując Glapa i spółka zajumał 50%oszczędności,sobie dali podwyżki resztę przekupili różnymi benefitami i jeszcze nam wsadzili na głowę ukropol,który teraz bierze sobie kredyt na 2%z naszych podatków!!!!Czy ty myślisz że w PL mieszkają tylko takie głupki jak ty frajerze bez wiedzy i jeszcze śmiesz zabierać głos wyniosłym tonem?PIS PO jedno zło!!!!!!!
to jest wlasni klamliwa tvn narracja, za po emeryt mial 2 zl waloryzacji i zasilek pogrzebowy ZMNIEJSZYLI O 100 ZL. teraz sie emerytom dobrze zyje, widze bo mam 4 emerytow i widze co mowia , nawet zebys nie wiadomo jakie obliczenia przedstawaim to historii nie zmienisz, tuskowi znikalo 80% vatu i nic z tym nie robili . apogeum chamstwa jest zmniejszyc zasilek pogrzebowy i dac waloryzacji 2 zl , iflacja zakuty lbie nie zalzy od pisu tylko od niecow , jak nam dowalili oplaty co2 , ropa musi byc tankowcami przywozona , dobrze ze pis rzadzil w pandemii bo za po bysmy wszyscy pogineli , zreszta sie juz wkrotce przekonasz. zobaczysz ile swiadcczen zniknie . psl juz glosowal przecwko 800 plus i to ma byc kur,,,wa lepiej
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2023, o 17:59

Zapytałem jaka była waloryzacja rent i emerytur, za koalicji po/psl. Jak nie rozumiesz pytania, to nie bierz udziału w dyskusji.
A jaka była inflacja za po/psl?
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2023, o 18:54

A jaka była inflacja za po/psl?
21,9% . Taka była inflacja za rządów po-psl.
Na górę

Postautor: jytjj » 27 paź 2023, o 19:32

21,9% . Taka była inflacja za rządów po-psl.
ale roczna czy jaka ? jestes tak glupi ze az kolorowy , co ci z inflacji jak wszyscy wype..liz z polski do reichu , teraz jest praca u nas, emeryci dostaja 15 emerytur. nikt nie kradnie vatu , to nieeee, zachcialo sie murzynow, to bedziecie ich y-utrzymywac
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2023, o 23:42

A jaka była inflacja za po/psl?
Ile dostawało się na dzieci za rządów po/psl i jaka była waloryzacja rent i emerytur?
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2023, o 06:52

Tu nie ma miejsca na czcza gadanine. Kury sie lepiej niosly, krowy bardziej cielily za czasow bialo czerwonej druzyny zjednoczonej prawicy. Jest rocznik statystyczny, latwo to zweryfikowac.
Na górę

Postautor: jytjj » 28 paź 2023, o 13:03

Tu nie ma miejsca na czcza gadanine. Kury sie lepiej niosly, krowy bardziej cielily za czasow bialo czerwonej druzyny zjednoczonej prawicy. Jest rocznik statystyczny, latwo to zweryfikowac.
ale obracasz w zart albo zaraz powiesz jakis slogan , zakuty leb nie przyjmie danych o waloryzacjach? za po psl?
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2023, o 15:53

Poniosłeś zwycięstwo erystyczne gratulacje. Potęga intelektu, tu nie masz z kim dyskutować same puste łby. Najważniejsze, że zachowałeś zdrowy rozsądek w tym huraoptymiźmie powyborczym.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2023, o 08:15

Jest, mamy to. Nasz powiat wstał z kolan. Ja już swoje korkotrampki napastowałem i czekam na otwarcie.
Jarku, Henryku, Tomaszu cały powiat płacze z radości.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2023, o 09:46

Za PO/PSL inflacja była malutka,złotówka miała wartość i w związku z tym waloryzacja emerytury nie mogła być duża, bo to wynika z zapisu ustawy. Tak ,że tego nie można porównywać do PiS-u.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2023, o 21:05

Jest, mamy to. Nasz powiat wstał z kolan. Ja już swoje korkotrampki napastowałem i czekam na otwarcie.
Jarku, Henryku, Tomaszu cały powiat płacze z radości.
Po prostu Galaktikos! Heniek i Jarek w młodości dryblujacy pomiędzy krowimi łajniakami na żyznych łąkach rogózieńskich i podhoreckich zagrają mecz życia na plastikowych nawierzchniach Międzyplanetarnego Ośrodka Treningowego.
Na górę

Postautor: jytjj » 12 lis 2023, o 13:50

Po prostu Galaktikos! Heniek i Jarek w młodości dryblujacy pomiędzy krowimi łajniakami na żyznych łąkach rogózieńskich i podhoreckich zagrają mecz życia na plastikowych nawierzchniach Międzyplanetarnego Ośrodka Treningowego.
unia daje kase na taki gniot ale robia to po to zeby olskie dzieci byly poocierane o plastik i nawdychaly sie gumy. jednoczesnie unia dba o czlowieka i tak zadziala ze niedlugo okoliczni rolnicy zaadza las na swych polach bo w takich cenach zboza to nie da sie zyc. na razie rolnikow trzyma doplata i ta kasa od pisu za niskie ceny zboza. siedza cicho i czekaja na efekt swego glosowania . :), dzieci powinny biegac po pachnacej trawie , tak jak pilkarze uefa , czemu tamci nie graja na gumie?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”