Powrót do Tomaszowa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Morfeusz » 30 sie 2023, o 09:47

Wracaj śmialutko.Najpierw przed powrotem poszukaj pracy i sprawdź ile płacą,chyba że masz swój biznes,potem sprawdź ceny w sklepach i jak nie musisz do specjalisty za 200zł za 20min gadki bez paragonu to miejsce jest dla ciebie.Nie odstraszam,nie namawiam,żebyś się tylko nie rozczarował.Aha i przypadkiem nie bierz nic do remontu,bo tomaszowscy fachowcy potrafią zadziwić!Ps.Poczytaj fora TL i pamiętaj że i tacy ludzie mogą być twoimi sąsiadami.Poza tym same plusy życia na prowincji.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2023, o 10:24

Wracaj,zapraszamy!
To jak żyjesz zależy od ciebie.Wszystko czego oczekujesz możesz sobie tu stworzyć.Kwestia umiejętności i myślenia.Albo sam stworzysz sobie odpowiednie dla siebie warunki do pracy i życia albo będziesz oczekiwał tego od innych.Jak masz takie oczekiwania, by ktoś za ciebie myślał i mówił co masz zrobic to faktycznie lepeij siedziec w duzym mieście.W ciasnej klatce na życiowy kredyt,kupować marketowe coś co przypomina zdrowe pożywienie.Dużo czasu spędzać w samochodzie albo autobusie by dzieciakom zapewnić jakieś atrakcje bo siedza przy kompie godzinami i jako odpowiedzialny rodzic cos musisz zrobić.Przeważnie jesteś sam bez dalszej rodziny i to boli najbardziej,gdy akurat ty jesteś w sytuacjach podbramkowych:)i nie ma kto przypilnować na chwile dzieciaka,którego samego nie wypuścisz z domu przed blok z piłką lub rowerkiem.O dwojgu lub trojgu pociechach nie wspomnę.W małych miasteczkach nie ma teatrów,multikin,wielkich imprez i knajp i barów.Jest spokojniej i zdrowiej a wiadomo,że stres zabijahehehheheh

Wiem co piszę:)


Albo,albo:)
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2023, o 11:23

ja wróciłam po 10 latach w UK 3 bmw pełna hata dzieciaki się bawią
mój na dzikie baby jeźdźi bentlejem jest super co mi to można! można!
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2023, o 19:47

Można.
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2023, o 20:22

ja wróciłam po 10 latach w UK 3 bmw pełna hata dzieciaki się bawią
mój na dzikie baby jeźdźi bentlejem jest super co mi to można! można!
Monia żona Węgra po dziesięciu latach wróciła z Londynu. 😂 Już kiedyś pisałeś to forumowy. Zmień płytę. 🤣
Na górę

Postautor: Gość » 30 sie 2023, o 20:53

Małe miasto-duże możliwości.Mała stabilizacja to recepta na szczęśliwe życie.A jak będzie?
Wszystko zależy od jego mieszkańców.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2023, o 13:41

Od zawsze uważam,ze wszyscy bez względu na poglądy musimy dbać o nasze miasto.Dlatego trzeba ludziom uświadamiać,że żyjemy tu i teraz.Odcięcie od wojenek globalnych oraz medialnych propagatorów musi nastąpić teraz.Ludzi zajmują tragedie i kataklizmy z drugiej odległej cześci swiata.Zyją życiem dziwacznych osób.Celebryci i influenserzy mają "moc"większą niz autorytety lokalnych mądrych i doświadczonych życiowo ludzi.
Przekierowanie uwagi na rzeczy mniej ważne.
Wybujały konsumpcjonizm.
Bylejakość ale dla wsystkich.
Moda nie jest sztuką,to narzędzie do napędzania koła zamachowego produkcji.Ktos powie-postęp?


Poważnie?
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2023, o 16:10

to żadna sztuczka kupić można wszystko trzeba racjonalnie matematycznie analizować
po to jest ekonomia no i trzeba mieć pińądź
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2023, o 16:42

Mamy przecież :) sztu-int.
Wracajcie,tu jest wasza ziemia,wiara i przeszłość.Przyszłość będzie taka jaka sobie stworzycie.Nie ma to jak u siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2023, o 16:42

Małe miasto-duże możliwości.Mała stabilizacja to recepta na szczęśliwe życie.A jak będzie?
Wszystko zależy od jego mieszkańców.
Raczej na odwrót a to że Tomaszów ma duże możliwości to dziwna teoria. Rynek pracy praktycznie żaden , brak jakichkolwiek rozrywek dla młodych ludzi. Być może , dla kogoś idealne miasto na starość , kto lubi ciszę i spokój.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2023, o 17:44

Stereotypy utrwalane ciezka pracą pismaków,celebrytów i polityków i rożnego rodzaju macherów od układania ludziom scenariusza na życie.
Wiadomo,ze nikt nikogo nie trzyma tu na siłę.Wazne jest aby samemu zacząć rozróżniać co jest dobre a co złe dla nas,naszej rodziny.Stare powiedzenie (fakt stare ale jare)że wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma:)
Ludzie układaja sobie życie na różne sposoby.W równym stopniu sa szczesliwi lub nieszczęsliwi w miejscu urodzenia jak i w każdym innym na kuli ziemskiej.
Mnie sie tu podoba.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2023, o 19:25

Ludzie czytają w myślach informacja przepływa światłem nie wracam zza granicy niech zagranica sama wróci do mnie :)
Na górę

Postautor: Pol » 31 sie 2023, o 20:43

załóż sobie pętle na łeb i powieś się
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2023, o 21:09

załóż sobie pętle na łeb i powieś się
Ty forumowy nie namawiaj nikogo do samobójstwa.
Na górę

Postautor: Gość » 31 sie 2023, o 21:13

Też tak uważam.Życie jest piękne.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”