Stare domy,stare drzewa,starzy ludzie.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 mar 2024, o 22:17

nie maja przyszłości.Remont albo psikus :)
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2024, o 14:19

Czy zatem warto jest kupować stare domy do remontu?
Czy emeryci i renciści bedą zmuszani do kapitalnych remontów swoich starych domów by w nich dalej mieszkać kosztem swoich niewielkich emerytur?
Czy ludzie bedą konkurować o dwutlenekwęgla z roślinami?

Już teraz podobno lepiej wyburzyc stary dom by postawić nowy niz go remontować.


Co z zabytkami?
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2024, o 14:54

Macie eurokołchoz, macie euroburdel. A jeszcze dojdzie do tego, kto nie spełni wymogów, to będzie wyświetlany do nowych socjalnych mieszkań. A jego nieruchomości przejmie skarb państwa. Będzie wspominać moje słowa.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2024, o 15:08

Jak ci sie nie podoba ten eurokołchoz to jedź do ruskich i nie marudź co będzie za 30 lat. Ja nie wiem i Jackowski też. A ty będziesz gnił w glebie. Robaki już cie żeźrą.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2024, o 15:16

Macie eurokołchoz, macie euroburdel. A jeszcze dojdzie do tego, kto nie spełni wymogów, to będzie wyświetlany do nowych socjalnych mieszkań. A jego nieruchomości przejmie skarb państwa. Będzie wspominać moje słowa.
Co znaczy po polsku "będzie wyświetlany do nowych socjalnych mieszkań"? 😁😁😁
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2024, o 15:54

Jak ci sie nie podoba ten eurokołchoz to jedź do ruskich i nie marudź co będzie za 30 lat. Ja nie wiem i Jackowski też. A ty będziesz gnił w glebie. Robaki już cie żeźrą.
A dlaczego do ruskich? Norwegia czy Szwajcaria jest u ruskich? Im euroburdel nic nie może zakazać lub nakazać. A inteligentni angole, wyczuli czym śmierdzi eurokołchoz i wygnali ten szemranych system.
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2024, o 09:26

Na remonty potrzebna jest kasa.Dla wyglądu czy wygody to wydawanie.
Połowa świata mieszka w szałasach.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2024, o 09:00

Znowu dylemat.Jeść frykasy czy pakować kasę w mury?
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2024, o 11:13

Podobno maja byc rozdawane bony senioralne.
Komu?
Kiedy ?
Gdzie?

no i ile?
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2024, o 11:31

Podobno maja byc rozdawane bony senioralne.
Komu?
Kiedy ?
Gdzie?

no i ile?
Mają być odbierane, a nie rozdawane.
I nie bony, a darmowe leki.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2024, o 10:02

Prąd będzie na kartki?
Wymyślaja jakieś bony energetyczne.One są jak zawsze nie dla wszystkich.Emeryci i renciści się załamią.Już utrzymanie domu z lat 70 tych ( jedyny dorobek zyciowy)jest wielkim obciążeniem.Starzy Polacy są nieprzyzwyczajeni do porzucania swoich domów.To cięzko wypracowane z wielkim poświeceniem i wyrzeczeniem ich "majątek".
No i ta przymusowa modernizacja i ocieplanie.A przeciez klim at się zmienia i ma byc tylko cieplej.

Nie piszę o podwyzkach żywności( a w zasadzie co teraz nie jest związane prądem?) bo... po co.
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2024, o 14:31

Mają być odbierane, a nie rozdawane.
I nie bony, a darmowe leki.
W Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia opublikowano obwieszczenie w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. Zgodnie z nim od 1 kwietnia 2024 roku obowiązuje nowa lista leków refundowanych – jest to największe rozszerzenie listy refundacyjnej od 2012 roku. Do wykazu dodano 86 produktów bądź nowych wskazań. Dla 539 pozycji dopłata pacjenta spadła, a dla 545 – wzrosła.
https://www.doz.pl/czytelnia/a18011-Nowa_lista_refundacyjna_od_1_kwietnia_ktore_leki_beda_tansze

Czubie jeremiahu!!!!! jytjj !!! Francusiu!!!!
Ty naprawdę jesteś pierd..nięty!!! Zdrowo pierd..nięty!!!!!!!!!!!
Ciągle udowadniasz, że na przydomek "czub" zasługujesz absolutnie, a powiedzieć, żeś wtórny analfabeta - to nic nie powiedzieć
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2024, o 21:52

Straszą nas.
Czy już ktoś wie po ile będzie ten prąd?
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2024, o 06:41

Optymistycznie, dolicz 30% do rachunku, jeśli nie jesteś przedsiębiorcą. Jeśli jesteś szykuj się na gorsze. Naród tak chciał. 😂
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2024, o 09:04

Jakis minister mowil,że będzie dramat.Wie co mówi czy jest pesymistą.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”