najbardziej bezbolesne leczenie zębów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 lip 2008, o 22:30

Z panią Ewą Niedźwiedż to można się leczyc bez znieczulenia. Wystarczy popatrzec na jej śliczne oczy i juz nie boli.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2008, o 23:22

a gdzie ona stacjonuje?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2008, o 15:01

Ja właśnie mam zamiar iść do pana Domańskiego, jest drogi, ale podobno dobrze leczy ząbki:) a zależy mi na kosmetyce, bo mam do zaleczenia 1 i 2. A dentysty też się boję, chyba jak każdy.. Mam nadzieję, że pan Domański to zmieni :) Ktoś chodzi do niego? może coś napisać? :)
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2008, o 19:38

Gość pisze:Ja właśnie mam zamiar iść do pana Domańskiego, jest drogi, ale podobno dobrze leczy ząbki:) a zależy mi na kosmetyce, bo mam do zaleczenia 1 i 2. A dentysty też się boję, chyba jak każdy.. Mam nadzieję, że pan Domański to zmieni :) Ktoś chodzi do niego? może coś napisać? :)

Heniu :roll: daj spokój
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2008, o 21:19

Jaki Heniu?
Na górę

Postautor: kate » 3 sie 2008, o 00:47

tylko i wyłacznie wszystko u dr Burka.z calego województwa do niego przyjezdzaja z tego co wiem
Na górę

Postautor: IZKA » 4 sie 2008, o 15:53

Domański może i tak ale na krótką metę. Burek jest the best jego córka ponoć jeszcze lepsza, myślę ze razem sie dopełniają
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2008, o 22:28

Jesli chodzi o bezbolesne leczenie,to byliusmy u wielu miejscowych i dalej.Teraz chodzimy do P.Domanskiego.Czy ktos lepiej znieczula?
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2008, o 23:38

Gość pisze:Jesli chodzi o bezbolesne leczenie,to byliusmy u wielu miejscowych i dalej.Teraz chodzimy do P.Domanskiego.Czy ktos lepiej znieczula?

Heniu jestes odjazdowy :lol: :lol: :lol: dałbys do gazety na cała strone reklame :lol:

znajomy :lol: ale nie pacjent
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2009, o 20:31

W jakich godzinach przyjmuje pani Niedźwiedź?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2009, o 20:42

najlepiej znieczulają anestezjolodzy :lol:
super
Na górę

Postautor: anecka » 3 wrz 2015, o 15:10

robiłam u tej pani zęby... pierwszy ząb strasznie mnie bolał po tej pracy...myślalam ze tak ma być ale kiedy trwalo to juz ponad miesiąc zglosiłam sie do poprawy...drugi ząb podobnie i trzeci również nie wiem o co chodziło, za mało zabezpieczone czy coś. Co gorsze po 3 miesiącach wykruszyla mi się plomba!!!!!!! szok ... ta pani może i się kiedys starała ale teraz dziękuję jej bardzo. Nigdy więcej... znajomy leczył u niej zęba i miał podobny problem...
mama zrobiła u nich proteze i chodzić sie w niej nie da... inny stomatolog był zszokowany...wykonaniem,,,
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”