SVZ obóz pracy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 maja 2014, o 09:46

Polaków maja wszędzie za nic także nie ma na co liczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2014, o 20:37

mamaluba pisze:Ja mam pytanie odnośnie pracy. Co sie robi na tym całym hagendaz?? leciej się zapisać na taśmę,czy jednak tam?


na hagenie spoko praca, tylko duzo chloru :) lepszy hagen truskawka niz inna hala z bananami :P
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2014, o 23:51

Gość pisze:
mamaluba pisze:Ja mam pytanie odnośnie pracy. Co sie robi na tym całym hagendaz?? leciej się zapisać na taśmę,czy jednak tam?

na hagendaz stoi SS-man z automatem i każe zdejmować majtki potem może z zaskoczenia ukłuć , lepiej idź na taśmę

:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2014, o 19:07

Dziewczyny na linii Haagen dazs nie dostają rekawiczek, mimo, że na szkoleniu bhp była o tym mowa. Po miesiącu ręce zniszczone. Wytłumaczenie: "nie, bo nie". Po prostu śmiechu warte, próbują wmówić człowiekowi że wypadek to jego wina, a jak się reaguje to straszą dyrektorem. Uważajcie ludzie, rozumiem,że chcecie zarobić, ale przynajmniej uważajcie żeby nie ulec wypadkowi, bo tam i tak nikt Waś nie zrozumie.[/quote]


ja jak ze sobą wzięłam rękawiczki ''szpitalne'' czyste odkażone, nie używane to mi kazali wyrzucić, dali te ich rękawiczki, to po paru minutach się rozerwały i do wyrzucenia...

a tak po za tym to nigdy tam już nie pójdę, byłam raz i dziękuję, pracując na polu przy zbieraniu warzyw po drugiej stronie polski dorobisz się 3 razy tyle na miesiąc co w tej przetwórni...
Na górę

Postautor: ktoss » 18 maja 2014, o 14:08

A ja mam pytanko, czy jest już nabór na ten sezon?
Na górę

Postautor: obecny » 28 lip 2014, o 19:25

ktoss pisze:A ja mam pytanko, czy jest już nabór na ten sezon?



był można było składac, ja jak narazie robie tam 4 dni znaczy noce i bylem na pakowaniu i tylko raz na stepnej to nie bylo zle. jutro ide na wisnie do zamrazali. tam mi dadza jakies kurtki czy swoje trzeba brac?
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2014, o 21:34

dadzą ci ubranie, gorzej z ochroną słuchu, mi załatwiali 3 dni słuchawki, piszczało mi w uszach po robocie, ale może pójdziesz na inny dział
Na górę

Postautor: Lidka » 25 lis 2016, o 15:34

takie rzeczy podpadają pod wypadek przy pracy odszkodowanie na pewno nie byłoby trudno uzyskać! zapytaj ich https://votum-sa.pl/oferta/zostalem-ranny-w-wypadku/wypadek-przy-pracy/ , tu mozesz opisac te sytuacje i zobaczysz
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2016, o 17:09

Lidka pisze:takie rzeczy podpadają pod wypadek przy pracy odszkodowanie na pewno nie byłoby trudno uzyskać! zapytaj ich https://votum-sa.pl/oferta/zostalem-ranny-w-wypadku/wypadek-przy-pracy/ , tu mozesz opisac te sytuacje i zobaczysz

Z praktyki wiem tylko nie .......
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”