TDK plusy i minusy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 paź 2008, o 09:00

co z tego ze powieszą jak przyjdzie burak i albo połamie albo ukradnie. nic sie nie dzieje bez przyczyny. ludzie nie szanują niczego co nie jest ich własnością. żyjąc na codzień jak świnie mają pretensje ze wkoło nich chlew.
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2008, o 09:12

Gość pisze:Zgadzam się z przedmówcą. Przykład: Przeglad Zespołów Rockowych ALTERO 2008.Pomysł: CZajnia. Realizacja: TDK (nagłośnienie, oświetlenie i zadaszenie sceny + honorarium dla zespołu Naiv) + CZAJNIA (sprawy regulaminowe, ochrona, wyzywienie, prowadzenie, komisja). Wniosek: można w kooperacji kilku organizacji, instytucji zrobić ciekawą imprezę.

Jaaaaaaaaaaaa!!!! Ale przegląd ........... dla kilku widzów!!!!!!!!!!!!!!!!! Sukces!!! Juhou!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 lis 2008, o 15:18

a teraz jeden film zdomunuje TDK :roll:

ech...
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2008, o 12:54

Sala teatralna zaczyna sie prezentować bardzo dobrze :D nowe miejsca tak bardzo ładny kolor i tylko tyle. Są strasznie niewygodne po wczorajszym seansie ledwo chodze, brak miejsca na nogi, wszystko twarde i podkreślam jeszcze raz niewygodne, stare miejsca to LUKSUS ale sądze że wymiana już im sie też należy tylko oby nie na takie jak zostały teraz zamontowane.
To moja opinia.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2008, o 13:06

a mi szkoda tego pana z kucykiem co jeździ na rowerze i rozwiesza plakaty w fatalne pogode, ludzie gdzie wasze serce? czy to deszcz, śnieg, mróz, wietrzny dzień to widze jak ten pan na tym rowerku godzinami rozkleja plakaty,,,,,,,,, wiem bo mieszkam nie daleko TDK,,,,,,,, to przykre :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2008, o 13:22

A co z Dyrektorem?

trzeba gościa "obronic" :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2008, o 13:53

pisząc o panu z kucykiem i dając stwierdzenie ludzie gdzie wasze serce chodziło mi o zarząd TDK,,,,,,,, brak uczuć a może sumienia?
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2008, o 14:08

Gość pisze:pisząc o panu z kucykiem i dając stwierdzenie ludzie gdzie wasze serce chodziło mi o zarząd TDK,,,,,,,, brak uczuć a może sumienia?

mętne to nie zrozumielismy :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2008, o 19:17

chciałbym aby ktoś odpowiedział mi na pytanie jakie zajęcia odbywają sie w poniedziałki,bo od trzech tygodni odbieram wnuka po tańcach i widzę dzieci biegajace miedzy starszymi panami z piwami na tacy, o co tu chodzi? czy to jest tak zawsze ?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”