TDK plusy i minusy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ciekawy » 19 paź 2008, o 12:20

Co podoba wam się lub nie podoba w instytucji jaką jest Tomaszowski Dom Kultury bo w końcu jest on dla nas ludzi młodszch i starszych.
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2008, o 13:21

Wydaje mi się ze nie ma imprez dla ludzi w przedziale wiekowym od 17 do 30 lat dlaczego nie są zapraszane zespoły lub wokaliści bo teraz tylko Retro i Retro tylko ze oni grają muze dla ludzi po 60-tce!!!! Dajcie coś dla młodych!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2008, o 10:03

dla mlodych to wystarczy jak przy ktoryms przejezdzajacym aucie z mlodymi sobie staniesz, basami az 'wali' po uszach
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2008, o 14:52

Ciekawy pisze:Co podoba wam się lub nie podoba w instytucji jaką jest Tomaszowski Dom Kultury bo w końcu jest on dla nas ludzi młodszch i starszych.

Brak dobrej muzyki rockowej jedynie jakaś estradówka i współcxzesna cienka scena pseudorockowa
Na górę

Postautor: pebe » 20 paź 2008, o 20:45

hmm..
Dla młodych niewiele się robi, bo jak już ktoś się wychyli i mu się zechce poruszać palcem, to potem i tak nikt (prawie) nie przychodzi... Chyba, że jest to jakaś darmówka w parku lub na rondzie.

Młodych ludzi jakoś niespecjalnie w Tomaszowie widać.
Być może powodem jest też brak jakiegoś woźnicy, który wszystkim pokieruje i zdecyduje w którą stronę ciągnąć.

Dajcie coś dla młodych!!!


:)

Doktryna "Weźcie się i zróbcie" nietęgi efekt przyniesie
Na górę

Postautor: dixie » 21 paź 2008, o 22:07

Mi się nic nie podoba, przydało by się troch unowocześnić kino i budynek !!!
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2008, o 23:20

dixie pisze:Mi się nic nie podoba,!!!


hehe.. nie ma to jak optymistyczne spojrzenie na świat :)
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2008, o 07:26

wąsy Stacha są i tak najlepsze
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2008, o 08:27

Kolego Pebe pisząc o woźnicy masz kogoś konkretnego na myśli a raczej osobę na konkretnym stanowisku?Czy to znaczy że nie spełnia się na swoim stanowisku że jest tendencyjny wiekowo?Kolega piszący o zespole Retro tak namiętnie zapraszanym przez organizatorów miał trochę racji bo co za dużo to nie zdrowo.Muzyka jaką grają jest miła dla ucha ale można nie tak często.Jeśli chodzi o imprezki w parku dla większej publiczności to dlaczego nie przemieszać trochę stylów muzyki dlaczego nie pamiętam żeby był jakiś zespół country albo rege?
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2008, o 13:16

Można w końcu go wymienić na nowszy model 8)
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2008, o 13:32

ja to juz nie pamietam jakiejs porzadnej inmprezki w parku..
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2008, o 15:10

Najlepsze imprezy to jak Szogun był akustykiem
Na górę

Postautor: pebe » 23 paź 2008, o 00:35

Gość pisze:Kolego Pebe pisząc o woźnicy masz kogoś konkretnego na myśli a raczej osobę na konkretnym stanowisku?Czy to znaczy że nie spełnia się na swoim stanowisku że jest tendencyjny wiekowo?



ach, nie... ;)

To nie był post z serii: "Pan XY powinien odejść"
Nie mam nic do ludzi organizujących życie w TDKu.

Chodzi o to, że powinniśmy się bardziej samoorganizować, a nie czekać, aż ktoś się namęczy, zrobi, żeby koniec końców można to było oblać ciepłym moczem i powiedzieć, że słabe.

Brakuje reggae, rocka, country? Zbierz(my)cie się, zorganizuj(my)cie coś, zaproś(my)cie wieeeelu znajomych, rodzinę, przyjaciół i będzie fajnie.
Brakuje czegoś_tam_innego? Zbierz(my)cie się, zorganizuj(my)cie.... itd.

A żeby w ciało zamieniać plany najczęściej potrzebny jest ktoś z mocą sprawczą, komu się akurat chce.
Stąd wzmianka o woźnicy.

Niestety żyjąc w TL skazani jesteśmy na jego wady i zalety - nie będziemy mieli premier w tym samym dniu co Złote Tarasy, ciężko też będzie zaprosić Dolly Parton, żeby pokoncertowała w parku razem z U2.. I trudno winić TDK, że kultury ci jednak u nas trochę mniej niż w Sanfransisko, poza tym jednak plan, działanie, kontrola i większość, czego brakuje, można sobie współzorganizować...


pozdrówka.
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2008, o 09:55

Zgadzam się z przedmówcą. Przykład: Przeglad Zespołów Rockowych ALTERO 2008.Pomysł: CZajnia. Realizacja: TDK (nagłośnienie, oświetlenie i zadaszenie sceny + honorarium dla zespołu Naiv) + CZAJNIA (sprawy regulaminowe, ochrona, wyzywienie, prowadzenie, komisja). Wniosek: można w kooperacji kilku organizacji, instytucji zrobić ciekawą imprezę.
Na górę

Postautor: Kinoman » 24 paź 2008, o 00:04

A teraz z zupełnie innej beczki.A może by tak podnieść standard chociaż toalet w TDK bo to co jest tam w tej chwili to jakaś kpina dobrze że jest chociaż papier toaletowy choć nie zawsze ,kultura osobista nakazuje mi umyć ręce niestety w ZIMNEJ wodzie jednak do tego czegoś mi brakuje MYDŁA w płynie bo inne nie wchodzi w grę i może te ręce w coś można by wytrzeć może w PAPIEROWY RĘCZNIK przecież to jest standard w takich instytucjach nawet na stacjach paliw to obowiązuje!!!!Gdzie sanepid jest przecież to jest nie dopuszczalne!!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”