Piec CO gdzie kupic

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 mar 2011, o 16:31

kocioł od Bednarza pisze:Właśnie zamierzam skierować sprawę kotła co kupionego od Bednarza do rzecznika praw konsumentów. Kupiony 3 lata temu piec przecieka i nie chcą go naprawiać. Wspomniano na tym poście o wielu takich sprawach - jeśli macie szczegółowe wiadomości proszę - napiszcie.

kupilismy kocioł też u pana B. i ciekło i ciekło i ciekło, ale ich zdaniem tak miało być na początku. Przyjechał znaomy i mówi, że piec jest dziurawy i dla tego przecieka! Naprawili a za kilka miesięcy powtórka z rozrywki. Nie polecam i odradzam i żałuje, że tam kupiłem.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2011, o 22:00


co mało klientów i reklamować się trzeba
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2011, o 20:27

konkurencja nie śpi
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2011, o 14:09

kto ma zbyt i dobrą opinię nie musi się reklamować na forum
Na górę

Postautor: hydroinstal » 6 mar 2011, o 19:50

Szkoda że takiego pieca nie można jakos sprawdzic przed zakupem
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2011, o 10:43

hydroinstal pisze:Szkoda że takiego pieca nie można jakos sprawdzic przed zakupem


można popytać tych, co już mają taki kocioł , który chcemy kupić. Najlepiej w tym przypadku sprawdza się poczta pantoflowa :)
Na górę

Postautor: Gość » 12 mar 2011, o 14:30

Ja mam SAS-a już trzecią zimę i jestem bardzo zadowolony. Montowali mi panowie M. z Józefowskiej i jest ok :!:
Na górę

Postautor: AnTonik » 22 cze 2011, o 22:57

A ma ktoś kocioł Zębiec? Jak oceniacie? Myślę, żeby kupić ale chce sie dowiedzieć czy warto.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2011, o 12:09

Ja mam zębca 2 roku i jak na razie jest super. Natomiast nie polecam sławexa, kiedyś gadałem ze spawaczem który tam pracuje i powiedział że dla siebie na pewno by tam nie kupił kotła. To chyba o czymś świadczy.
Na górę

Postautor: jarek5523 » 24 cze 2011, o 16:27

na rzemieśniczej
Na górę

Postautor: jurek » 24 cze 2011, o 16:35

Na rzemieślniczej?? to chyba jakaś garażowa produkcja?
Na górę

Postautor: AnTonik » 29 cze 2011, o 20:07

Gość pisze:Ja mam zębca 2 roku i jak na razie jest super. Natomiast nie polecam sławexa, kiedyś gadałem ze spawaczem który tam pracuje i powiedział że dla siebie na pewno by tam nie kupił kotła. To chyba o czymś świadczy.


No niby świadczy, ale z drugiej strony jak ktoś się wkurzy, to w zaparte będzie szedł z negatywną opinią. Zawsze powinien dokładnie wyjaśnić dlaczego odradza. A wracając do Zębca - mówisz, że zadowolony jesteś... Drogo Ci wychodzi? Bo podobno właśnie sensownie wychodzą koszty na takim kotle.
Na górę

Postautor: Michau » 30 cze 2011, o 00:11

A skoro już jesteśmy w temacie to czym grzejecie? Eko groszek czy inne cuda?
Na górę

Postautor: Gość » 30 cze 2011, o 00:45

Najlepszy SAS !!!! jest :!:
Na górę

Postautor: AnTonik » 30 cze 2011, o 01:26

SAS powiadasz? A w czym on niby lepszy od Zębca?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”