O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 cze 2016, o 22:39

Ale zagryziak! Taki "janko-krytykant". Czy czegoś nie zrozumiałeś? Chyba wszystko jasno napisane. Plakat to nie konkurs ortograficzny.
Na górę

Postautor: Gość » 29 cze 2016, o 22:55

Na wcześniejszy post brak mi po prostu słów. Jeśli się w taki sposób podchodzi do poprawności językowej, to naprawdę należy się obawiać o kondycję naszego języka ojczystego.
Na górę


Postautor: Gość » 30 cze 2016, o 11:47

Na górę

Postautor: luzik » 30 cze 2016, o 18:40

Gość pisze:
luzik pisze:Proponuje kwalifikacje:
1. Wykształcenie podstawowe,
2. Członek Platformy Obywatelskiej, ewentualnie radny z tej listy
3. Znajomość języka polskiego
4. Proszę o pomoc brak mi pomysłów :lol:

5. Kuzyn albo partnera/ki członka lub działacza PO
6. Znajomość dwóch języków obcych (dla bezpartyjnych)
7. Znajomość obsługi czajnika lub expresu (dla członków PO)

8. Znajomość języka polskiego nie dotyczy PO
9. Matematyka i historia- nie skomentuje bo to żenujące :x
Na górę

Postautor: Gość » 3 lip 2016, o 23:07

To nie jest średniowiecze, proponuję zapoznanie się z dziejami Kościoła na przełomie wieków. Pisząc i opluwając robicie tylko krzywdę, pijawki potrzebują krwi nie ważne jakiej.[/quote]

kogoś MOCNO uwiera sumienie, że w odporze na taki w sumie ogólnikowy wpis pociska, jako chyba usprawiedliwienie takie banały jak "średniowiecze", "dzieje Kościoła". Któż to taki jest "opluwany" że usprawiedliwia się AAAAAŻŻŻŻŻŻŻ "dziejami Kościoła" - może lepiej zastosować zasadę "milczenie jest złotem"? (tak teraz są "nowoczesne czasy" i najnowoczesniej byłoby gdyby każdy z każdym najchętniej na środku ulicy!!!!!, bez krepacji, luz i tolerancja na maxa)
Na górę

Postautor: luzik » 5 lip 2016, o 21:35

Kościół to ciekawy temat. Sporo błędów lecz cała nasza kultura i Polskość zaczęła się od przyjęcia chrześcijaństwa. A każdy błąd jest ludzki. Nie popełnia błędu ten co nic nie robi :lol: Dużo wątków trochę zaplątane :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 lip 2016, o 23:20

Tam PO PO - nasz najwybitniejszy syn tej ziemi, znakomity polityk z wybitnymi osiągnięciam GRAD MARIUSZ, potym jak dostał kooopa w zad to się schował. Ale jest. Wypłynął. Został prezesem Dworca, tego w Lublinie. Cha, że spólka pada na ryj od 24 czerwca jest prezesem i basta. Pensja 13 tysięcy. Fachowiec. POszli razem z Grabczukiem tez z PO. Tez fachowiec . Grad w "Dzienniku Wschodnim" rzekł: byłem w radach nadzorczych UWAGA! KGHM, i szeregu spółek jak wujek od jądrówki był ministrem skarbu, co to teraz Solorzowi robi loda za kasę w jakiejś elektrociepłowni. MARiusz jest wybitnym fachowcem. Jak to całe PeŁO. A najlepsze, że ten stołek dzielili w urzedzie marszałkowskim - tam zdaje się rządza kmiecie z PSL razem z tłukami z PO. I tyle w temacie. Może i nasz wódz awansowany awans gdzie lipszy dostanie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lip 2016, o 09:58

Jacy są kandydaci na Dyrektora Szkoły w Lubyczy?
Na górę

Postautor: luzik » 11 lip 2016, o 20:06

Jak tam Dni Miasta
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2016, o 21:16

luzik pisze:Jak tam Dni Miasta

Trzeba było być.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2016, o 22:04

Ja byłem i powiem że porażka. 1 Dzień strata czasu Hip- cHłopy nie mają pojęcie o sztuce , a 2 dzień więcej czasu zajmowały przeerwy przed występami niż same koncert grane z play-backu :D
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2016, o 14:27

Gość pisze:Jacy są kandydaci na Dyrektora Szkoły w Lubyczy?
Na górę

Postautor: luzik » 12 lip 2016, o 19:32

Gość pisze:
luzik pisze:Jak tam Dni Miasta

Trzeba było być.

Widziałem na fejsie. Taki czad że mózg wysiada. Mam tylko jedno pytanie czy wam nie jest wstyd? Kiedy skończy się niszczenie tej gminy?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2016, o 10:29

do kogo to pytanie do władz czy mieszkańców bo tak ogólnie sformułowane, że nie rozumiem
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”