O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: luzik » 21 cze 2016, o 22:09

Ciekawe.Pozytywnie czy negatywnie. Pamiętam te czasy gdy nie liczyły się poglądy polityczne, ale trzeba dzielić naród. :lol:
Na górę


Postautor: luzik » 23 cze 2016, o 18:05

Gość pisze:https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/photos/a.135192188739.111196.102931488739/10153878405528740/?type=3&theater

O co Ci chodzi. PO po stronie ludzi. Kpina czy żart :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 10:15

Jestem za zmianą dyrekcji. Jestem wierzaca i chodze do Kosciola i jestem zadziwiona do jakich to czasow doszlo co sie wyrabia. Kiedys to bylo nie do pomyslenia azeby tak Jawnie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2016, o 11:28

??? co się wyrabia ???
Na górę

Postautor: oncimoj » 25 cze 2016, o 11:10

Wiadomo już, kto startuje w konkursie?
Na górę

Postautor: luzik » 25 cze 2016, o 19:18

oncimoj pisze:Wiadomo już, kto startuje w konkursie?

Proponuje kwalifikacje:
1. Wykształcenie podstawowe,
2. Członek Platformy Obywatelskiej, ewentualnie radny z tej listy
3. Znajomość języka polskiego
4. Proszę o pomoc brak mi pomysłów :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2016, o 11:41

Bez żartów, chodzi o nasze dzieci. Oby nastapila zmiana przez ostatni rok mamentami bylem zaskoczony i zazenowany jakie syn przynosi rewelacje i njusy ze szkoły. (Sprawy obyczajowe)
Na górę

Postautor: yeti » 27 cze 2016, o 08:39

Gość pisze:Jestem za zmianą dyrekcji. Jestem wierzaca i chodze do Kosciola i jestem zadziwiona do jakich to czasow doszlo co sie wyrabia. Kiedys to bylo nie do pomyslenia azeby tak Jawnie.



To nie jest średniowiecze, proponuję zapoznanie się z dziejami Kościoła na przełomie wieków. Pisząc i opluwając robicie tylko krzywdę, pijawki potrzebują krwi nie ważne jakiej.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2016, o 13:55

a to syn nie ma czym się zajmować w szkole?
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:34

luzik pisze:
oncimoj pisze:Wiadomo już, kto startuje w konkursie?

Proponuje kwalifikacje:
1. Wykształcenie podstawowe,
2. Członek Platformy Obywatelskiej, ewentualnie radny z tej listy
3. Znajomość języka polskiego
4. Proszę o pomoc brak mi pomysłów :lol:

5. Kuzyn albo partnera/ki członka lub działacza PO
6. Znajomość dwóch języków obcych (dla bezpartyjnych)
7. Znajomość obsługi czajnika lub expresu (dla członków PO)
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 09:43

Luzik, spełniasz wszystkie wymogi, masz wymagane kwalifikacje, więc startuj! :lol:
Na górę


Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:33

czyżby nie podległy jeden z ostatnich pełowskich bastionów, ktoś marzy o tym, że pełowce jeszcze będą potęgą dziś gmina, jutro powiat po jutrze sejmiki dalej sejm po tym Europa i świat heeee heeee
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2016, o 12:40

poza gminą i przemalowanymi kilkoma (niby bezpartyjnymi) działaczami PO w radzie, pełowce cieniutko pierdzą w powiecie mają jeden mandat bieda straszna, jak chcą się przebić muszą się przechrzcić na jaką Nowoczesną albo jaki KOD pod szyldem pełowskim marne szanse. Ale jak pokazuje nie tak odległa historia, zmiana nazwy czy barw na niby bezpartyjne jakieś komitetowe nie jest dla miejscowych pełowców najmniejszym problemem, wczoraj pełowce a dziś wielkie apolityczne regionalne komitetowce , jutro będą Nowoczesne albo KODowce i taki pełowców proces przemiany i proces dostosowania dla koryt utrzymania w gminach, powiatach, sejmikach i sejmie
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”