O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 27 lis 2015, o 19:10

Temat ma już 9 lat a u was nic nie lepiej?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2015, o 20:40

Gość pisze:fajna inicjatywa i potrzebna dla rozwoju Gminy, ale dlaczego tylko pracownicy urzędu i podległych jednostek, przecież jest wielu ludzi którym zależy na rozwoju Naszej gminy


Wystarczy tylko 15 osób do powołania stowarzyszenia i każdy może to zrobić. To, że pracownicy urzędu i podległych jednostek postanowili powołać stowarzyszenie trzeba uznać za plus. Raczej chcą coś zrobić. Ale to po czynach ich poznamy.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2015, o 13:52

zamiatajcie internat, PO-wska kontraktacja do Polski 7000 już jedzie, PiS podtrzymali ustalenia byłego Rządu !!!
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2015, o 14:03

Tyszowce wyprzedzają fakty i już zagospodarowują wolno stojący internat, przenoszą bibliotekę i pomieszczenia innych gminnych organizacji !!!
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2015, o 13:47

podobno mamy ulice z nowymi nazwami?
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2015, o 15:38

Gość pisze:podobno mamy ulice z nowymi nazwami?

Mamy.
Na górę

Postautor: Gość » 11 gru 2015, o 21:25

I to jakie :lol: :P :lol: . Chyba ktoś dopadła sraka...
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2015, o 00:06

ciekawe było dzisiejsze (w piątek i sobote nie byłem, szkoda) nauczanie rekolekcyjne w Lubyczy,
ale niestety zapewne nikt tego nie nagrywał i nigdzie to, oprócz fragmentów w głowie, nie zostanie
(rekolekcjonista młody z Krakowa aż)
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2015, o 00:09

a tabliczki nowe dla urzędników i pieczątki dla miasta już pewnie gotowe czekają?
(może też projekty uchwał o podwyżkach)
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2015, o 15:32

Kto mi wytłumaczy o co w tym chodzi? Niedawno wójt zmienił nazwy ulic m.in na ulice Jerzy enta Lecha Kaczyńskiego a teraz ma znowu zmiwnić nazwę?
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2015, o 18:53

Ty idź i sam zapytaj wójta.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2016, o 22:10

czyżby ten wątek szedł w odstawkę, w związku z tym, że pojawił się nowy dot. miejskości Lubyczy?
trzeba to jakoś podtrzymywać, w końcu nie wiadomo jak długo tej miejskości :?:
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2016, o 16:59

Gość pisze:Kto mi wytłumaczy o co w tym chodzi? Niedawno wójt zmienił nazwy ulic m.in na ulice Jerzy enta Lecha Kaczyńskiego a teraz ma znowu zmiwnić nazwę?



Jak mu PIS zablokuje subwencje, to z powrotem wróci nazwa ale bez niego.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2016, o 14:48

to będą mieli WOŚP-powcy konkurencję przed kościołem w niedzielę, bo będzie przede wszystkim zbiórka na pogorzelców
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2016, o 16:02

Polecam ostatnią pozycję z budżetu powiatu
http://tomaszowski.com.pl/powiat-budzet ... szczegoly/
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”