O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 08:05

Gość pisze:Mam na nazwisko Żeleźny


żelaźny, żeleźny ale wszyscy mówią, żeś Pan już zardzewiały...
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 10:38

Zardzewiały. Hm. Nic o tym nie wiem:) Wesołych Świąt
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 14:07

:wink:
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 15:00

Gość pisze:
Gość pisze:Mam na nazwisko Żeleźny


żelaźny, żeleźny ale wszyscy mówią, żeś Pan już zardzewiały...

hehe tomek powiedz im ze dobrze sie naoliwiasz i ci rdza nie straszna :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 17:00

nie straszna,a że do baru chodzę. Bywa. A kto ma go utrzymywać?:) życzę wszystkim dobrych świąt:)
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2014, o 08:19

Gość pisze:nie straszna,a że do baru chodzę. Bywa. A kto ma go utrzymywać?:) życzę wszystkim dobrych świąt:)



i przez to właśnie panie zardzewiały nie wszedł pan do rady, wszak pijaków tam nie przyujmują...
Na górę

Postautor: lub » 22 gru 2014, o 00:20

Gość pisze:
Gość pisze:nie straszna,a że do baru chodzę. Bywa. A kto ma go utrzymywać?:) życzę wszystkim dobrych świąt:)



i przez to właśnie panie zardzewiały nie wszedł pan do rady, wszak pijaków tam nie przyujmują...



Dlaczego w Lubyczy jest tak, że mądrych ludzi się tępi, ośmiesza?... Nie pomogą rekolekcje, jad wyciskają nadal...
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2014, o 08:48

lub pisze:

Dlaczego w Lubyczy jest tak, że mądrych ludzi się tępi, ośmiesza?... Nie pomogą rekolekcje, jad wyciskają nadal...



bo to jest Lubycza Królewska, tam wszyscy wszystkim dupe rąbią, a w niedzielę krzyżem w kościele leżą i przystepują do komuni na pokaz popełniając przy okazji świętokradztwo
Na górę

Postautor: Gość » 23 gru 2014, o 00:06

A ja tych co mnie opluwają mam głęboko w dupie. Robię swoje i widzę, że większość ludzi to akceptuje. A piszcie sobie o mnie co chcecie.

Żeleźny
Na górę

Postautor: organist » 26 gru 2014, o 19:07

Chciałbym sie zapytać czy w Lubyczy w kościele gra organista czy ksiądz szuka nowego ??
Na górę

Postautor: Gość » 26 gru 2014, o 20:03

Tam zdaje się są nadworne śpiewaczki
Na górę

Postautor: gosc48 » 28 gru 2014, o 23:42

D.D. z latoroślą? ;)
Na górę

Postautor: Debus » 1 sty 2015, o 21:20

Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Naowym Roku!
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2015, o 09:44

Ja się tylko chciałbym zapytać po jaką cholerę remontuje się świetlice które tak są zamknięte bo gminy nie stać na pracowników?
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2015, o 11:16

dziwne, że jeszcze nie odpowiedział jakiś dyżurny odpowiadacz, zapewne w ten deseń : jak nie remontują to ludziska narzekają, że budynki niszczeją, a jak wyremontowane to znowusz źle, bo po co? tak to już u nas w tej Lubyczy.
(i, zapewne, po takiej mocnej odpowiedzi władza będzie uważała sprawę za załatwioną)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”