O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: AARR » 26 lut 2015, o 11:34

Proszę o pomoc w ustaleniu sprawcy kolizji.
Dzisiaj w Lubyczy około godziny 9:30 na parkingu obok sklepu ABC i Feretanki, uszkodzono samochód, zielony Ford Mondeo mk2. Sprawca najzwyczajniej uciekł nie mając za grosz kultury i honoru. Pewne szczegóły zostały ustalone m.in. informacje od świadka i przekazane Policji. Jeżeli ktoś był świadkiem zdarzenia, lub widział auto z uszkodzeniem na wysokości 50cm bardzo proszę o kontakt. Odwdzięczę się za wszelką pomoc.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 11:53

Gość pisze:Nikt dotychczas nie udowodnił, że Lubycza miała prawa miejskie, tak jak nikt dotychczas nie udowodnił, że Lubycza ich nie miała. Sprawa nie jest taka prosta. Faktem jest, że Lubycza nie ma typowego rynku miejskiego, liczbę mieszkańców się naciąga poprzez przyłączanie sąsiednich wiosek z typowo wiejską zabudową, zamyka się szkołę, która jest dużym plusem przy nadaniu praw miejskich itp. Co do ankiet to zawsze są one niemiarodajne i mało wiarygodne. Z różnych względów. Wątpliwości jest dużo więcej łącznie z mentalnością co niektórych. Zmiana statusu wcale nie musi sprawić, że mieszkaniec wsi stanie się nagle wielkim mieszczuchem. Słoma potrafi z butów bardzo długo wystawać. Mnie osobiście Lubycza - wieś w niczym nie przeszkadza i niczego nie ujmuje. Wprost przeciwnie. Czy nie lepiej jest mieszkać we wsi, która swym wyglądem w wielu kwestiach przypomina miasto, czy też w mieście, które również w wielu kwestiach przypomina typową wieś? Kwestiach, jak już wcześniej wspomniałem, nie tylko typowo urbanistycznych, ale także społeczno-kulturowych. Warto to wszystko rozważyć.

Pozdrawiam świadomych lubyczan



Zgadzam się w 100 procentach
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2015, o 13:02

Proszę o pomoc w ustaleniu sprawcy kolizji.
Dzisiaj w Lubyczy około godziny 9:30 na parkingu obok sklepu ABC i Feretanki, uszkodzono samochód, zielony Ford Mondeo mk2. Sprawca najzwyczajniej uciekł nie mając za grosz kultury i honoru. Pewne szczegóły zostały ustalone m.in. informacje od świadka i przekazane Policji. Jeżeli ktoś był świadkiem zdarzenia, lub widział auto z uszkodzeniem na wysokości 50cm bardzo proszę o kontakt. Odwdzięczę się za wszelką pomoc.
na bibliotece masz kamery.
Na górę

Postautor: AARR » 27 lut 2015, o 13:16

Na nagraniu pięknie widać, jak uderzył samochód, kierowca wysiadł zobaczył co się stało ale wsiadł i pojechał.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 21:48

my machnowiacy tez chcemy mieszkac w miescie mamy kosciol jak lubyca mamy ulice z nazwami mamy bloki i blizniaki szkole i orlik ludzie tazie znajda przylaczymy okoliczne miejscowosci z ruda zurawiecka wlaczni zrobimy szyny beda tramwaje jezdzily w w z biegiem kilku lat metro zbudujemy i wszyscy beda zadowoleni acha utworzymy wlasna gmine ostatecznie kiedys tu byla i nie bedziemy musieli placic haraczu lubyczy gorsi nie jestesmy propozycja tego projektu warta zastanowienia i referendum
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2015, o 22:25

Jestem jak najbardziej za... POPIERAM!
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2015, o 07:13

Gość pisze:my machnowiacy tez chcemy mieszkac w miescie mamy kosciol jak lubyca mamy ulice z nazwami mamy bloki i blizniaki szkole i orlik ludzie tazie znajda przylaczymy okoliczne miejscowosci z ruda zurawiecka wlaczni zrobimy szyny beda tramwaje jezdzily w w z biegiem kilku lat metro zbudujemy i wszyscy beda zadowoleni acha utworzymy wlasna gmine ostatecznie kiedys tu byla i nie bedziemy musieli placic haraczu lubyczy gorsi nie jestesmy propozycja tego projektu warta zastanowienia i referendum

Zobaczyć Machnów Nowy gminą bezcenne.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2015, o 07:28

za zenujace jest jak gmina lubycza przejada pieniadze robiac sobie podwyzki i ciagle bale z okazji wyklucia sie stonki itp
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2015, o 18:39

Gość pisze:W imieniu swoim i Stowarzyszenia KGW "LUBCZYK" zapraszam na seans filmowy. Będziemy pokazywać oscarowy, jak się okazuje, film "IDA" (mam licencję na publiczne odtwarzanie od firmy SOLOPAN załatwioną jeszcze przed tym kiedy film otrzymał Oscara).
Dzień - sobota 28. Godzina 18.
Duża świetlica dawnego POM-u.
Zapraszamy serdecznie.
Nie będzie biletów, a cegiełki na statutową działalność Stowarzyszenia KGW "Lubczyk" - 5 złotych.

Tomasz Żeleźny


Ten Pawlikowski to pewnie jakiś zakamuflowany katol (może moher), mógł przecież w tym filmie przerobić Idę na np. judaistkę :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2015, o 22:40

Dziękuję wszystkim tym co byli na filmie. A także wszystkim tym co odmówili. Wiem gdzie barykada stoi i niepotrzebnie robicie sobie ze mnie wroga. Ale to na Wasze życzenie.
Żeleźny



Gość pisze:
Gość pisze:W imieniu swoim i Stowarzyszenia KGW "LUBCZYK" zapraszam na seans filmowy. Będziemy pokazywać oscarowy, jak się okazuje, film "IDA" (mam licencję na publiczne odtwarzanie od firmy SOLOPAN załatwioną jeszcze przed tym kiedy film otrzymał Oscara).
Dzień - sobota 28. Godzina 18.
Duża świetlica dawnego POM-u.
Zapraszamy serdecznie.
Nie będzie biletów, a cegiełki na statutową działalność Stowarzyszenia KGW "Lubczyk" - 5 złotych.

Tomasz Żeleźny


Ten Pawlikowski to pewnie jakiś zakamuflowany katol (może moher), mógł przecież w tym filmie przerobić Idę na np. judaistkę :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2015, o 20:08

W trosce 'O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej' odsyłam do linków

https://www.youtube.com/user/podziemnaTV/videos

https://1polska.pl/

http://independenttrader.pl/

Zrozumcie, że dopóki rządzi wami PO, czy PiS, czy PSL, czy SLD to w waszej gminie nic się nie zmieni. Rządzili oni na zmiane przez 25 i wasze dzieci powyjeżdzały z kraju, wy za to będziecie umierać z głodu, bo nie bedzie z czego wypłacać wam emerytur i nie będziecie nawet mogli wyjść na ulice protestować bo mamy podpisaną ustawe, dzięki której wejdą do Polski obce wojska i was rozgonią, a rozgonią was dlatego, że nie macie prawa posiadać broni, ale to nic bo i tak większość z was nie potrafiłaby tej broni użyć.
Macie tylu kandydatów, zagłosujcie na kogoś kto nie jest brudny od naszej polskiej "polityki".
Nie wierzcie w sondaże i wyłączcie w końcu telewizje. Poczytajcie, doedukujcie się, tylko nie tą papką z telewizji.
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2015, o 19:32

Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2015, o 18:42

W trosce ,,O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej"

Rozmowa z kandydatem na prezydenta, panem Grzegorzem Braunem.
https://www.youtube.com/watch?v=f4yXtCsZ_8E
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2015, o 09:53

Kto wie co to za roboty obok ABC bo słabo zorientowany jestem w temacie?
Na górę

Postautor: yyyy » 17 mar 2015, o 12:56

Za dużo byś chciał wiedzieć mniej wiesz lepiej będziesz w nocy spał
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”