O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 2 paź 2016, o 08:18

Ale co może zrobić zwykly wierzący który w nauki Kościoła katolickiego się wsłuchuje i je wyznaje. Nie pozostaje nic innego jak modlitwa za grzeszących.
Na górę

Postautor: wako » 2 paź 2016, o 08:34

Gość pisze:Ale co może zrobić zwykly wierzący który w nauki Kościoła katolickiego się wsłuchuje i je wyznaje. Nie pozostaje nic innego jak modlitwa za grzeszących.

Czytać Pismo Swięte i konfrontować je z naukami KR-K ! Aby to przyniosło jakieś efekty, to trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, bez uprzedzeń - przy jednoczesnej znajomości historii KR-K. Wtenczas będzie znacznie mniej ludzi praktykujących - niewierzących. Gościu z twego wpisu wynika, że musisz gorliwie modlić się za siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2016, o 08:46

Na szczęście ja nie cudzołoże i nie przysięgałam Panu Bogu celibatu którego nie dotrzymuje. Ale możesz być pewny że zawsze znajde czas na modlitwę za grzeszących.
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2016, o 10:13

Gość pisze:Na szczęście ja nie cudzołoże i nie przysięgałam Panu Bogu celibatu którego nie dotrzymuje. Ale możesz być pewny że zawsze znajde czas na modlitwę za grzeszących.

Pamiętaj gostku , że " nie cudzołożę gdy do swego łoża cudzą żonę łożę". Uczyć się, jeszcze raz uczyć się!!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2016, o 13:50

nieźle:) pomykajcie nadal
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2016, o 16:16

Gość pisze:
Gość pisze:Na szczęście ja nie cudzołoże i nie przysięgałam Panu Bogu celibatu którego nie dotrzymuje. Ale możesz być pewny że zawsze znajde czas na modlitwę za grzeszących.

Pamiętaj gostku , że " nie cudzołożę gdy do swego łoża cudzą żonę łożę". Uczyć się, jeszcze raz uczyć się!!!

Widać Wako , że ty wyszedłeś ze szkoły dawno ale szkola z ciebie nie. :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: wako » 3 paź 2016, o 08:47

Gość pisze:czy na forum jest ktoś kto może mi doradzić, gdzie na terenie gminy można zakupić kilka hektarów pola lub lasu w takich miejscach gdzie dziś jest ugór i wątły las a kiedyś za kilka, kilkanaście lat może być tam coś budowane i wartość gruntu wzrośnie kilku krotnie albo i kilkudziesięciokrotnie, mam parę złotych do zainwestowania a w bankach dziś marne 1,7%, szkoda wpłacać.

Gościu z popsutą klawiaturą (caps look) jesteś spużniony o 20-cia lat. Temat drązyłem jak byłem przewodniczącym komisji rewizyjnej rady gminy w Lubyczy Król. ( 1998-99). Już wtenczas wyprzedano place wraz ze sklepami należącymi do GS-u we wsiach gminy. Skandaliczne było nabycie nieużytków koło stacji kolejowej z perspektywą przekształcenia na działki budowlane przez jednego z radnych. POM sprzedano za równowartość średniej klasy samochód osobowy. Niestety było za póżno, sprawy się przedawniły a CBA jeszcze nie było. Dziwi mnie to, że piszący z takim caps lokiem atakuje obecnego wójta, dyrektorkę szkoły i rusza pośrednio swego pryncypala, który rejwodził lubyckiej mafijce w latach 90-tych. Czyżby jakiś wirus atakował klawiatury (mózgi?) w Lubyczy?
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2016, o 09:19

kto tu kogo atakuje, czy w tym pytaniu jest cokolwiek o kimkolwiek normalne pytanie, to właśnie Ty doszukujesz się podtekstów i wyciągasz dziwne hipotezy, to raczej u Ciebie wychodzą jakieś stany lękowe i inne takie, wszędzie widzisz osoby które atakują i chcą odbierać władzę, przeczytaj to pytanie jeszcze raz i pokaż mi w którym miejscu jest w nim coś o tych osobach które wymieniłeś. Proponuję kilka dni w Bieszczadzkiej Ciszy, jakieś SPA weekendowe albo przynajmniej ciepły koc na kolana i kubek gorącej herbaty z cytryną wieczorem, na wyciszenie bo w takich stanach lękowych normalnie żyć i funkcjonować się nie da.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2016, o 09:54

wako pisze:
Gość pisze:czy na forum jest ktoś kto może mi doradzić, gdzie na terenie gminy można zakupić kilka hektarów pola lub lasu w takich miejscach gdzie dziś jest ugór i wątły las a kiedyś za kilka, kilkanaście lat może być tam coś budowane i wartość gruntu wzrośnie kilku krotnie albo i kilkudziesięciokrotnie, mam parę złotych do zainwestowania a w bankach dziś marne 1,7%, szkoda wpłacać.

Gościu z popsutą klawiaturą (caps look) jesteś spużniony o 20-cia lat. Temat drązyłem jak byłem przewodniczącym komisji rewizyjnej rady gminy w Lubyczy Król. ( 1998-99). Już wtenczas wyprzedano place wraz ze sklepami należącymi do GS-u we wsiach gminy. Skandaliczne było nabycie nieużytków koło stacji kolejowej z perspektywą przekształcenia na działki budowlane przez jednego z radnych. POM sprzedano za równowartość średniej klasy samochód osobowy. Niestety było za póżno, sprawy się przedawniły a CBA jeszcze nie było. Dziwi mnie to, że piszący z takim caps lokiem atakuje obecnego wójta, dyrektorkę szkoły i rusza pośrednio swego pryncypala, który rejwodził lubyckiej mafijce w latach 90-tych. Czyżby jakiś wirus atakował klawiatury (mózgi?) w Lubyczy?

Człowieku nie bądź śmieszny mówiąc, że takie cuda działy się i zakończyły w latach 90-tych, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz chcesz powiedzieć, że dziś, nie kończy się rozpoczętych czy nie planuje się nowych inwestycji chociażby takich jak (drogi) i że dziś nie ma osób które odpowiednio wcześniej nie są w stanie posiąść lub już są w posiadaniu wiedzy co do czasu i miejsca realizacji inwestycji, nie bądź śmieszny. PS. dla relaksu proponuję wyjazd na przykład na basen do Horyńca, nie dokończoną drogą łączącą Lubelszczyznę z Podkarpaciem.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2016, o 10:31

Wako a czemuż to w gminie kontrole zaczeli? Prokuratura pip i cba? Czyżby nielegalny wybór pani dyrektor (po przegranym konkursie) był tego przczyną.???
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2016, o 11:32

Gość pisze:
wako pisze: Gościu z popsutą klawiaturą (caps look) jesteś spużniony o 20-cia lat. Temat drązyłem jak byłem przewodniczącym komisji rewizyjnej rady gminy w Lubyczy Król. ( 1998-99). Już wtenczas wyprzedano place wraz ze sklepami należącymi do GS-u we wsiach gminy. Skandaliczne było nabycie nieużytków koło stacji kolejowej z perspektywą przekształcenia na działki budowlane przez jednego z radnych. POM sprzedano za równowartość średniej klasy samochód osobowy. Niestety było za póżno, sprawy się przedawniły a CBA jeszcze nie było. Dziwi mnie to, że piszący z takim caps lokiem atakuje obecnego wójta, dyrektorkę szkoły i rusza pośrednio swego pryncypala, który rejwodził lubyckiej mafijce w latach 90-tych. Czyżby jakiś wirus atakował klawiatury (mózgi?) w Lubyczy?

Człowieku nie bądź śmieszny mówiąc, że takie cuda działy się i zakończyły w latach 90-tych, chyba sam nie wierzysz w to co piszesz chcesz powiedzieć, że dziś, nie kończy się rozpoczętych czy nie planuje się nowych inwestycji chociażby takich jak (drogi) i że dziś nie ma osób które odpowiednio wcześniej nie są w stanie posiąść lub już są w posiadaniu wiedzy co do czasu i miejsca realizacji inwestycji, nie bądź śmieszny. PS. dla relaksu proponuję wyjazd na przykład na basen do Horyńca, nie dokończoną drogą łączącą Lubelszczyznę z Podkarpaciem.

Droga już dawno jest ukończona.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2016, o 11:51

czy jesteś tego w 100% pewien że ta inwestycja jest zakończona i tak ma wyglądać połączenie między narodowej 17-tki z Podkarpaciem (przejazd wąską, krętą, dróżką przez maleńką miejscowość), jeśli uważasz, że tak i jesteś pewien zakończenia inwestycji to odpowiedz mi na pytanie po co w takim razie pozostawiony jest ten szeroki kawał drogi wchodzący do lasu za Siedliskami, drogowcy mieli za dużo asfaltu czy obsługujący maszynę zasnął i tak przypadkiem wjechał 100 metrów do lasu i tak już zostało.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2016, o 13:39

Gość pisze:Wako a czemuż to w gminie kontrole zaczeli? Prokuratura pip i cba? Czyżby nielegalny wybór pani dyrektor (po przegranym konkursie) był tego przczyną.???

Wszystko dzieje się prawidłowo. Jak była skarga nawet anonimowa to właściwy organ powinien ją sprawdzić o ile są zarzuty wiarygodne. To nie przesądza jeszcze o winie. Przewiduję, że powierzenie obowiązków dyrektorce B.Z. jest prawidłowe. Wojewoda uchyli swoje rozstrzygnięcie nadzorcze z 31.05.2016r. co przywróci stan z 31.05.16r.czyli dyrektorka porządzi jeszcze cztery lata. Poleci z funkcji kuratorka z Lublina, z artykulu z "TZ" wynika, ze to ona ponosi bezpośrednią winę za sytuację szkoły w Lubyczy. Niejasno przedstawia się sprawa burmistrza, twierdzę tak bo nie znam sytuacji w tym zakresie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2016, o 13:59

Jeśli jest w Lubyczy CBA to los byłego wójta J.G. jest w ręku obecnego burmistrza. I to byłby koniec ruchawki.
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2016, o 14:04

A kontrola z kurii? Jest czy jeszcze jej nie ma?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”