O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 08:11

każdy myślący wie, że Wójtem w Lubyczy zostaje się głosami mieszkańców Lubyczy i Machnowa Nowego wystarczy wkur....ić jednych i głosów w wyborach może zabraknąć już nie jeden kandydat się o tym przekonał, do wkur....nia Lubyckich mieszkańców wiele już nie brakuje, zesłanie emigratów i bierność władz gminy w tej kwestii może być jej początkiem końca !!! Poczekamy i zobaczymy jak postąpią coś zaradzą czy biernie będą czekali na przyjazd 600 osób !!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 08:22

tych 600 to taki BONUS od koalicji PO-PSL !!!! Partia rządzi, Partia radzi, Partia nigdy Cię nie zdradzi !!!! Daliśmy stadion z napisem LOVE, daliśmy drogi co pięknie LŚNIĄ a teraz dajemy 600 takich co kozy rżną :lol: W parlamentarnych głosuję na koalicję PO-PSL !!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 08:31

jak już przywiozą ciekawe na kogo będą zwalać winę pewnie gmina na powiat a powiat na gminę :lol !!! Najlepsze, że koalicja sponsorska wisi prawie na każdym płocie :wink: na pięknych plandekach wyborczych LŚNIĄ w blasku słońca !!! Kukiz 15 Pozdrawiam !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 13:11

Gość pisze:tych 600 to taki BONUS od koalicji PO-PSL !!!! Partia rządzi, Partia radzi, Partia nigdy Cię nie zdradzi !!!! Daliśmy stadion z napisem LOVE, daliśmy drogi co pięknie LŚNIĄ a teraz dajemy 600 takich co kozy rżną :lol: W parlamentarnych głosuję na koalicję PO-PSL !!!


Zajebiste:) Aż sobie nucę:) Proponuję te słowa wrzucić jako hymn "naszej" gminy. A co:)
Wielki szacunek.
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2015, o 13:12

Lepiej brzmi Peło
Na górę


Postautor: Gość » 13 paź 2015, o 15:33

MOŻE NALEŻAŁOBY ZEBRAĆ PODPISY, COŚ W PODOBIE REFERENDUM MIĘDZY MIESZKAŃCAMI GMINY, KTO JEST ZA A KTO PRZECIW UCHODŹCOM I DOSTARCZYĆ DO STAROSTWA ORAZ DO GMINY, CHYBA MAMY PRAWO JAKOŚ WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE, NO BO JAK PIKIETOWAĆ, PRZYWIĄZYWAĆ SIĘ DO BRAMY...LUDZIE SIĘ BOJĄ I NIE WIEDZĄ CO ROBIĆ10825
Na górę

Postautor: lub » 13 paź 2015, o 20:25

Gość pisze:każdy myślący wie, że Wójtem w Lubyczy zostaje się głosami mieszkańców Lubyczy i Machnowa Nowego wystarczy wkur....ić jednych i głosów w wyborach może zabraknąć już nie jeden kandydat się o tym przekonał, do wkur....nia Lubyckich mieszkańców wiele już nie brakuje, zesłanie emigratów i bierność władz gminy w tej kwestii może być jej początkiem końca !!! Poczekamy i zobaczymy jak postąpią coś zaradzą czy biernie będą czekali na przyjazd 600 osób !!!


Jad, jad, jad! To tylko zionie z Twojego wpisu! Nawet, jeżeli emigranci znaleźliby się w Lubyczy, to w budynku internatu, który należy do Starostwa, a Starosta Wójta o zdanie pytać nie będzie. I nie mów, że z jakiegoś powodu bronię (chociaż dlaczego nie?... jest wiele plusów, który przedłożyły się na głosy i przedłożą, jeżeli z takimi ludźmi, ktos tak długo wytrzyma. Ale w tej chwili to chyba masz większą władzę. Zbieraj ludzi i szturmem na Starostwo! - może nawet w telewizji cię pokażą?!
Na górę

Postautor: tol » 13 paź 2015, o 20:36

Nakręcacie się, a w gazetach Starosta mówi, że internat nie nadaje się do zamieszkania, gdyż był ogrzewany przez starą, węglową kotłownię, czyli potrzebna jest w budynku modernizacja instalacji c.o., na co nie mają pieniędzy, więc problem rozwiąże się sam.
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2015, o 21:17

Ogrzewanie to żaden problem a po wyborach będzie wszystko grać
Na górę

Postautor: Gość » 13 paź 2015, o 22:10

Ogrzewanie to nie problem, czeczeni też mieszkali na takich warunkach i grało. Budynek stoi pusty, daleko od starosty bo w Lubyczy, kase dostaną, przyjmą imigrantów więc i "góra" będzie patrzeć inaczej na nasz region.
-Chcecie obwodnicę?
-chcemy
-to weźcie do siebie imigrantów
-czego nie, wezmę, i tak będą daleko od Tomaszowa.
Na górę

Postautor: wyb » 15 paź 2015, o 23:34

Gość pisze:Ogrzewanie to nie problem, czeczeni też mieszkali na takich warunkach i grało. Budynek stoi pusty, daleko od starosty bo w Lubyczy, kase dostaną, przyjmą imigrantów więc i "góra" będzie patrzeć inaczej na nasz region.
-Chcecie obwodnicę?
-chcemy
-to weźcie do siebie imigrantów
-czego nie, wezmę, i tak będą daleko od Tomaszowa.


Czeczeni mieszkali i oprócz nich też dla innych internat funkcjonował. Teraz potrzeby jest remont generalny c.o. Nie będą w to inwestować, skoro chcą sprzedać. A może zadzwoń do Starosty i powiedz to, co wyżej!
Na górę


Postautor: luzik » 19 paź 2015, o 21:39

Gmina Lubycza. Kraina cudów PO. Obiecana droga na wyborach a tu zamiast tego emigranci. Wyższe ceny wody niż w dużych miastach kolejny cud. Sorry nie mogę dalej bo to nie jest śmieszne lecz tragiczne. Był kiedyś taki nazywał się " nic nie mogę Tusk". Miał być w Brukseli a jest w Lubyczy. Humor mi się wyostrza:-)
Na górę

Postautor: lol » 19 paź 2015, o 22:08

luzik pisze:Gmina Lubycza. Kraina cudów PO. Obiecana droga na wyborach a tu zamiast tego emigranci. Wyższe ceny wody niż w dużych miastach kolejny cud. Sorry nie mogę dalej bo to nie jest śmieszne lecz tragiczne. Był kiedyś taki nazywał się " nic nie mogę Tusk". Miał być w Brukseli a jest w Lubyczy. Humor mi się wyostrza:-)



Luzik, to, co napisałeś w zasadzie nie wiem o kim i dla kogo, chyba za bardzo się wyluzowałeś. |Gdzie widzisz tych emigrantów? Gdzie czekasz na drogę? Wszystkiego na raz nie da się zrobic! Te wybory, które się zbliżają to parlamentarne, a nie samorządowe, więc droga miejmy nadzieję do końca kadencji samorządu - będzie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”