O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 21:35

Gość pisze:przebudowa odcinka na trasie Lubycza Królewska - Machnów Nowy (najprawdopodobniej tylko do Machnowa) 2018r.

:lol: :lol: :lol: :lol:
w 2018 oznajmią, że już wszystko gotowe i roboty ruszą na wiosnę 2019, a potem znowu jakoś poleci
Na górę

Postautor: Gość » 3 wrz 2015, o 21:42

Gość pisze:A zobaczcie jaka wspaniała droga jest z Siedlisk do Horyńca. Można? Można.
Zobaczcie jaka droga jest przez Magdalenkę do Ulhówka. Można? Można.
Zobaczcie jaka jest droga z Tomaszowa do Suśca. Można? Można.
A u nas??? Nie można.

:( :( :( :roll: :roll:



Popatrzcie jaka jest droga z Tomaszowa do Krasnobrodu i Zwierzyńca.
Koszmar?koszmar!
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2015, o 11:29

Gość pisze:
Gość pisze:A zobaczcie jaka wspaniała droga jest z Siedlisk do Horyńca. Można? Można.
Zobaczcie jaka droga jest przez Magdalenkę do Ulhówka. Można? Można.
Zobaczcie jaka jest droga z Tomaszowa do Suśca. Można? Można.
A u nas??? Nie można.

:( :( :( :roll: :roll:



Popatrzcie jaka jest droga z Tomaszowa do Krasnobrodu i Zwierzyńca.
Koszmar?koszmar!

Nie zapominajmy o tym kto jest właścicielem danej drogi oraz gdzie przebiegają granice danych powiatów. Droga Lubycza - Machnów oraz Tomaszów - Zielone (granicą powiatu) mają być zrealizowane w jednym zadaniu w tym samym czasie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2015, o 12:18

Gość pisze:przebudowa odcinka na trasie Lubycza Królewska - Machnów Nowy (najprawdopodobniej tylko do Machnowa) 2018r.

Przeżyłam "remont" drogi w 2013 roku (zapowiadany szumnie w "TZ"), przeżyję "remont" w 2016 (zapowiadany przez p.Cisło) i poczekam do "remontu" w 2018 roku... A co mi tam... Ja mam czas...
:) :) :)
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2015, o 13:27

Gość pisze:A zobaczcie jaka wspaniała droga jest z Siedlisk do Horyńca. Można? Można.
Zobaczcie jaka droga jest przez Magdalenkę do Ulhówka. Można? Można.
Zobaczcie jaka jest droga z Tomaszowa do Suśca. Można? Można.
A u nas??? Nie można.

:( :( :( :roll: :roll:

Przejedź się drogą z Magdalenki do Ulhówka to zobaczysz,że tylko do Tarnoszyna a dalej "kaplica".czyli jak było tak jest. Obiecanka Lubycza-Machnów to na pewno kiełbasa wyborcza przed wyborami samorządowymi na 2018r. Takie "bezhołowne" remonty pod wybory(w br. do sejmu) i kawałeczek od Dynisk do Tarnoszyna , obiecanka Lubycza-Machnów zamiast kompleksowo trasę Lubycza-Nowosiółki ibyłoby taniej i taka trasa załapała by się na pokaźne środki UE. A droga niedokończona Tomaszów-Ulhówek z odbiciem do Jarczowa a droga,tu wspomniana Tomaszów-Krasnobród wspólnie ze starostwem w Zamościu jako wspólny projekt i szybciej i taniej bo za środki z UE
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2015, o 11:35

kibic pisze:Jestem przekonany, że wójt J.Głąb pobije rekord opieszałości w budowie sali gimnastycznej. Jeden rekord już ma w budowie szkoły, którą budował przez trzynaście lat (1984-1997) a salę gimnastyczną rozpoczął w roku 1992. Wójt Jasiński tylko kontynuował budowę.


o, to musiał napisać zapewne jakiś "platfus" bo i merytorycznie, i obiektywnie
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2015, o 18:49

Gość pisze:
kibic pisze:Jestem przekonany, że wójt J.Głąb pobije rekord opieszałości w budowie sali gimnastycznej. Jeden rekord już ma w budowie szkoły, którą budował przez trzynaście lat (1984-1997) a salę gimnastyczną rozpoczął w roku 1992. Wójt Jasiński tylko kontynuował budowę.


o, to musiał napisać zapewne jakiś "platfus" bo i merytorycznie, i obiektywnie

A gdzie to znalazłeś? jaki to był rok?
Na górę

Postautor: yetii » 6 wrz 2015, o 14:51

Przebudowa, dróg, ulic w Lubyczy ta jakaś porażka. Nie dość że to nie ma nic wspólnego ze sztuką , to jeszcze brak przestrzegania przepisów budowlanych. W godzinach popołudniowych mało nie przejechałem piły do betonu. Brak koordynacji działań. Gdzie Inspektor Nadzoru Budowlanego???
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2015, o 15:34

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2015, o 15:56

chachle co ty robisz? :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2015, o 15:58

Gość pisze:chachle co ty robisz? :lol: :lol: :lol:

скачу
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2015, o 15:59

No w końcu w rodzimy języku przemówił? Jak tam ukrainu. dycha jeszcze?
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2015, o 16:02

Gość pisze:
Gość pisze:chachle co ty robisz? :lol: :lol: :lol:

скачу



to ty już w Lubyczy skaczesz? :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2015, o 00:29

mimo wszystko trzeba pochwalic, że po 26 latach chodnik naprzeciw targowiska wygląda jak chodnik.

teraz trzeba krytykować poprzednie "akcje zima" to może do tej się przygotuja jak nalezy
Na górę

Postautor: Gość » 7 wrz 2015, o 08:34

Gość pisze:mimo wszystko trzeba pochwalic, że po 26 latach chodnik naprzeciw targowiska wygląda jak chodnik.

teraz trzeba krytykować poprzednie "akcje zima" to może do tej się przygotuja jak nalezy

Dobre. Ale ostatnia akcja zima nie była zła.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”