O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Dociekliwy » 23 lis 2006, o 22:03

Gostek piszący o "Przymusowym urlopie komendanta Policji w TL" sugeruje, że policjant z Lubyczy dostał polecenie od komendanta w TL? A tu nasuwa się pytanie czy ten komendant nie otrzymał polecenia od kogoś na czyjąś prośbę? A to już robota dla WSW KGł.Policji.
Na górę

Postautor: BYŁY UCZEŃ KOSZELA » 23 lis 2006, o 22:24

Panie Koszel dlaczego jesteś wściekłym psem.Biegasz pan po Lubyczy z pianą na ustach i szczującym głosem obrażasz ludzi którzy popierali w pierwszej turze wyborów pana Głąba .Chcesz pan razem z państwem Klimek załatwiać swoje prywatne porachunki nazywając wyborców z gminy Lubycza że są zachipnotyzowani i niedouczeni ,gdyż popierają pana Głąba -czy uważasz pan że Ci wyborcy żyją nieświadomie ,nieświadomie się rozmnażają i nieświadomie pracują .Panie Koszel ilu uczniów pan pobiłeś podczas swojej kariery nauczyciela ? Gdybyś pracował pan w obecnych czasach w szkole zgnił byś pan w więzieniu ,a panu Głąbowi podziękuj że tak się nie stało.Jeśli chcesz to w ciągu 24 godz.przedstawię panu listę minimum 50-ciu uczniów szkoły w lubyczy ,których upokorzyłeś biegaczu dlatego że mieli złą wydajność zdrowotną .POWIEDZ PRAWDĘ DZIŚIAJ W SĄDZIE PRZEGRAŁEŚ I MASZ PRZEPROSIĆ W DZIENNIKU WSCHODNIM KOMITET PANA GŁĄBA .PANIE CISŁO Z KIM PAN SIĘ ZADAJESZ." KIEDYŚ BYŁEŚ WIELKI DZISIAJ JESTEM MAŁY" -ludzie sztuką jest umieć przegrać z twarzą ,a nie wygrać z panem KOSZELEM,JEDNYM SŁOWEM LEPIEJ Z MĄDRYM ZGUBIĆ NIŻ Z GŁUPIM ZNALEŚĆ.Mam rodzinę w Lubyczy i sam czuję się Lubyczaninem ,ale bez W.Koszela.bo on prawdopodobnie tam już nie mieszka (chyba,że u państwa Klimek lub u państwa Cisło-jeśli tak to mam nadzieję,że na stare lata zaczą głośno chrapać).Mieszkańcy Gminy Lubycza W.Koszel to nie HUBAL lecz twór głupoty i wygrowanej ambicji.Panie Cisło winszuję partnera w czystej walce na stołek WÓJTA i życzę przegranej. Kiedyś szanowałem pana Głóąba i pana Cisłę ,ale nigdy pana Koszela. Z WYRAZAMI SZACUNKU UCZEŃ PANA KOSZELA PANA GŁĄBA I PANA CISŁY.
Na górę

Postautor: MY » 23 lis 2006, o 22:31

GŁĄB MA PROGRAM,ALE REALISTYCZNY,A PAN CISŁO CHCE BUDOWAĆ SZKLANE DOMY I TO Z KIM -KSZEL,DAWIDOW IBYŁY KOMENDAND SG. :roll: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry:
Na górę

Postautor: MY » 23 lis 2006, o 22:33

GŁĄB MA PROGRAM,ALE REALISTYCZNY,A PAN CISŁO CHCE BUDOWAĆ SZKLANE DOMY I TO Z KIM -KSZEL,DAWIDOW IBYŁY KOMENDAND SG. :roll: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry:
Na górę

Postautor: mądry » 23 lis 2006, o 22:38

Ale te pralki mają program w języku Chińskim,tak samo jak program pana Cisły i pana KOSZELA :P :P :P
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2006, o 22:45

Wacek ma względy taktyczne i formalne .Taktykę to on ma -Konfident 21 wieku :P :P :P
Na górę

Postautor: Kolega bylego ucznia Kosz » 23 lis 2006, o 23:26

Reagujesz zbyt emocjonalnie. Mnie też śnią się buciory w których chodził Wacek.Panicznie bałem się ich dotknięcia w okolicy podogonia, po którym najwiekszego nawet cwaniaka zamieniał w głowo-dupa (tylek dostawał takiego przyśpieszenia, ze wchodził do głowy). Teraz za Gertycha to miałby pole do popisu. Miałby szanse na ich masową produkcję. Potężny tyłek Twego idola byłby idealnym celem dla buciora Wacka.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2006, o 00:27

BYŁY UCZEŃ KOSZELA pisze:Panie Koszel dlaczego jesteś wściekłym psem.Biegasz pan po Lubyczy z pianą na ustach i szczującym głosem obrażasz ludzi którzy popierali w pierwszej turze wyborów pana Głąba .Chcesz pan razem z państwem Klimek załatwiać swoje prywatne porachunki nazywając wyborców z gminy Lubycza że są zachipnotyzowani i niedouczeni ,gdyż popierają pana Głąba -czy uważasz pan że Ci wyborcy żyją nieświadomie ,nieświadomie się rozmnażają i nieświadomie pracują .Panie Koszel ilu uczniów pan pobiłeś podczas swojej kariery nauczyciela ? Gdybyś pracował pan w obecnych czasach w szkole zgnił byś pan w więzieniu ,a panu Głąbowi podziękuj że tak się nie stało.Jeśli chcesz to w ciągu 24 godz.przedstawię panu listę minimum 50-ciu uczniów szkoły w lubyczy ,których upokorzyłeś biegaczu dlatego że mieli złą wydajność zdrowotną .POWIEDZ PRAWDĘ DZIŚIAJ W SĄDZIE PRZEGRAŁEŚ I MASZ PRZEPROSIĆ W DZIENNIKU WSCHODNIM KOMITET PANA GŁĄBA .PANIE CISŁO Z KIM PAN SIĘ ZADAJESZ." KIEDYŚ BYŁEŚ WIELKI DZISIAJ JESTEM MAŁY" -ludzie sztuką jest umieć przegrać z twarzą ,a nie wygrać z panem KOSZELEM,JEDNYM SŁOWEM LEPIEJ Z MĄDRYM ZGUBIĆ NIŻ Z GŁUPIM ZNALEŚĆ.Mam rodzinę w Lubyczy i sam czuję się Lubyczaninem ,ale bez W.Koszela.bo on prawdopodobnie tam już nie mieszka (chyba,że u państwa Klimek lub u państwa Cisło-jeśli tak to mam nadzieję,że na stare lata zaczą głośno chrapać).Mieszkańcy Gminy Lubycza W.Koszel to nie HUBAL lecz twór głupoty i wygrowanej ambicji.Panie Cisło winszuję partnera w czystej walce na stołek WÓJTA i życzę przegranej. Kiedyś szanowałem pana Głóąba i pana Cisłę ,ale nigdy pana Koszela. Z WYRAZAMI SZACUNKU UCZEŃ PANA KOSZELA PANA GŁĄBA I PANA CISŁY.


jak ty żeś potłuczony niedouczony uczniu pijącego jadem Koszela z S.Cisłą pokojarzył???
Chyba w oparciu o jakies plotki lub informacje z 3-ej reki.
prosze o ogarniecie sie i powrot do trzeżwości...
Na górę

Postautor: trzeźwy » 24 lis 2006, o 08:02

od lat Wacek prześladuje bylego dyr Szkoły Podstawowej, chyba wszyscy "trzeźwi" o tym wiedza

nie widze zwiazku tej sprawy z kandydaturą S.C.

pzdr
Na górę

Postautor: Rzecznik KWW S.Cisły » 24 lis 2006, o 08:51

Oswiadczam, że Pan Koszel nie jest członkiem Komitetu Wyborczego P. Stanisława Cisły i nic oprócz zwykłej znajomościgo nie łaczy go z naszym kandydatem. Z tego co wiem, w bardziej zażyłych stosunkach z P. Koszelem był niegdys P. Garbarz - obecnie pełnomocnik Komitetu P. Głaba i głowny oskarżyciel P.Koszela. P. Koszel prowadzi kampanie na własną rekę i nie jest to kampania na rzecz P. Cisły lecz przeciwko p. Głąbowi. P.Cisło nigdy go o to nie prosił. P. Koszel i P. Głab są odwiecznymi adwersarzami i niezaleznie z kim by P. Głab rywalizował w II turze scenariusz działan p. Koszela byłby podobny. Widocznie P. Koszel ma powody dla których krytykuje p. Głaba. Szkoda, ze P. Głab nie odnóśł sie do zarzutów wysuwanych przez P.Koszela, wówczas wyborcy wiedzieliby, komu przyznac rację. Nasz komitet w przeciwieństwie do Komitetu konkurenta prowadzi czystą kampanię wyłacznie promując swojego kandydata. To ludzie powiązani z Komitetem p. Głaba rozsiewają nieprawdziwe informacje nt. P. Cisły. Na szczęscie są one tak absurdalne, ze nie zasługuja na poważne traktowanie. Choć równie dobrze mogłyby być przedmiotem skargi w sądzie w trybie wyborczym. Na wczorajszym spotkaniu z wyborcami w Lubyczy P. Cisło podawał przykłady pomówień jakie padają pod jego adresem. Miedzy innymi mówił, że na spotkaniu w Siedliskach musiał sie tłumaczyc, ze nie był SB-kiem, bo o to własnie był posądzany przez zwolenników konkurenta. Mieszkanka Siedlisk jest gotowa potwierdzić sadzie to co słyszała z ust sympatyków P. Głaba. Nie sadze, żeby sami wpadli na taki pomysl, aby w ten sposób zdyskredytowac P. Cisłe. W swietle tego wydarzenia twierdzę, ze bardziej brudnej i oszczerczej kampani niż w wykonaniu sympatyków P. Głąba nie mozna sobie wyobrazić. I KTO TU MÓWI O UCZCIWEJ WALCE KOMITETU WYBORCZEGO P. GŁABA? A czy dowożenie ludzi do lokalu wyborczego ze wskazaniem na kogo maja głosowac jest uczciwa walką o głosy? Jest to przestepstwo przeciwko wyborom i jako takie może sie znaleźć na wokandzie sadu w postepowaniyu karnym. Mamy potwierdzone informacje, że komitet konkurencyjny dopuścił sie takiego czynu i rozwazamy skierowanie tej sprawy do organów scigania. A czy wysługiwanie sie policją do prywatnych celów wyborczych jest uczciwa walką wyborczą. To są standardy Białorusi a nie Unii Europejskiej. PANIE GŁAB APELUJEMY DO PANA I PANA ZWOLENNIKÓW O UCZCIWĄ WALKĘ NA ARGUMENTY I PROGRAMY A NIE NA OSZCZERSTWA. CHYBA ŻE WAS NA TO NIE STAC, A JEZELI TAK TO NIE ZASŁUGUJECIE NA ZAUFANIE WYBORCÓW. PRZYKRO ZE WALKA WYBORCZA O PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ GMINY SIEGNĘŁA BRUKU. BYNAJMNIEJ NIE STAŁO SIE TO Z NASZAEGO POWODU.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2006, o 08:52

Cytat z piątkowego Dziennika Wschodniego:


Finał sądowy znalazła już inna wyborcza historia. Wczoraj Sąd Okręgowy w Zamościu nakazał Wacławowi Koszeli przeprosić na naszych łamach kandydata na wójta gminy Lubycza Królewska. Koszela ma też oświadczyć, że zamieszczone na ulotce informacje o tym, że Jerzy Głąb m.in. zatrudniał pracowników za łapówki, fałszował dokumentację szkolną i przywłaszczał prowizje za ubezpieczenie uczniów nie są prawdziwe. Koszel zapowiedział złożenie zażalenia w Sądzie Apelacyjnym.
Na górę

Postautor: Master P » 24 lis 2006, o 09:35

Wacku - "Kto mieczem wojuje - od miecza ginie"
Na górę

Postautor: Wako » 24 lis 2006, o 09:36

Sąd nakazał mi przeprosić i zamieścic taki tekst:
Wacław Koszel oświadcza, że informacje zawarte w ulotce wyborczej zatytułowanej "Dlaczego musisz głosować" rozprowadzanej na terenie gminy Lubycza Królewska o tym, że kandydat na wójta Gminy Lubycza Królewska Jerzy Głąb zatrudniał pracowników w szkole za łapówki, fałszował dokunentację szkolną, przy przyznawaniu nagród kierował się przydatnością pracownikow do celów prywatnych (np budowy domu mieszkalnego), nie udzielał zapomóg uczniom w trudnej sytuacji, przyjmował od fotografa prowizje od sprzedawanych zdjęć, niewłaściwie gospodarował czynszem za wynajmowanie szkoły na hurtownie i funduszem socjalnym, przez wiele lat pobierał prowizje za ubezpieczanie dzieci, miał się dopuścić czynu dyskwalifikujacego go jako nauczyciela w trakcie pracy w gminie Susiec, a także ,że istnieje podejrzenie, iż służby specjalne zwerbowały go jako TW nie są prawdziwe i za to przepraszam Jerzego Głąba". Ponieważ o rozprawie zostałem powiadomiony na dwie godziny przed jej rozpoczęciem (taki tryb) to nie mogłem zebrać materiału na udowodnienie prawdziwości swych zarzutów. Zatem nie przepraszam a piszę apelację i liczę,że udowodnię swoje racje i wygram sprawę! Szczegóły póżniej bo piszę apelację (mam na to 24 godziny)
Na górę

Postautor: Master P » 24 lis 2006, o 11:13

Widze Wacku że "Są sądem ale sprawiedliwość musi być po mojej stronie" - podziwiam twój upór ale nie metody.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2006, o 12:03

Wako pisze:.... miał się dopuścić czynu dyskwalifikujacego go jako nauczyciela w trakcie pracy w gminie Susiec....

przecież to chyba prawda !?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”