Nowu 2010 Rok codziennik forumowicz tomaszowskiego

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Dziwny » 1 sty 2010, o 12:00

1 .01.2010
Czwartek
godzina11.58
To dziwne ,pogoda ok,za oknem czarno i w miarę ciepło
Głowa mię trochę boli ale to od tego szmpana co to za 30zł udaje szlachetne wino.
Jest cicho i spokojnie,moi poszli sobie na spacerek .
A ja siadłem do kompa aby zacząć codziennik tomaszowski,tylko jak tu zacząć jak sie jest hen gdzies tam....i głowa boli :roll: Jak kto wytrwały,solidny i przyjazny to może tu wrzucać swoje krótkie przemyslenia na kolejne dni roku.

życzę Wam pogody ducha,nieustającego poczucia humoru i dystansu do siebie w Nowym Roku no i żeby nam forum nie zamkli :panzielony:
Pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2010, o 12:16

nieoczekiwanie dowiedziałem sie że dzisiaj piątek jest
:shock:

kurde jak mnę głowa boli
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2010, o 20:11

ból głowy to pikuś, pod blokiem przy kościuszki 1 dwu zamarzło w noc sylwestrową na ławce i tak zostali.... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2010, o 10:41

2.o1 2010
sobota

Postanowienia noworoczne czyli koniec z pijaństwem :panzielony:

Nic tak nie ROZBAWIA towarzystwa jak kieliszek no dwa kieliszki dobrego koniaku na głowę ,
ale nic też tak nie niszczy zabawy jak cała butelka.
Jak ustrzec sie przed "ochotą" na więcej i ustrzec sie przed zgubnymi skutkami owej pomroczności?
Od rozbawienia do smieszności to tylko krok a może tylko kilka kropel...
a robienie z siebie kretyna/kretynki (kobiety sa bezapelacyjnie najlepsze)czy dobrze robi naszemu wizerunkowi?zdrowiu?a na zagraża życiu.
Dlaczego nie "zatrzymujemy" się w fazie ...rozbawienia ?
:roll:
Na górę

Postautor: niezdiagnozowana » 3 sty 2010, o 11:15

Jak miło :) Jak miło dowiedzieć się,że są ludzie, którym nie obce poczucie humoru:D "Opowiedziałabym" dowcip, ale tych najlepszych jakoś nie potrafię zapamiętać, a tych słabszych...no cóż, nie chcę sobie psuć humoru :):) Zdrowia w nowym roku i dobrej kondycji w karnawale :):)
Na górę

Postautor: sąsiad » 3 sty 2010, o 11:20

szkoda że nie ma możliwości wstawiania zdjęć na forum, rzeźby warte uwiecznienia, co kilka minut po parę osób podchodzi i robią fotki:D
Na górę

Postautor: kOvAl » 3 sty 2010, o 13:11

Jest możliwość. Wystarczy umieścić fotę na jakimś serwerze i tu na forum podać link. Lub fotę wysłać do admina z prośbą o umieszczenie.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2010, o 08:50

4.01.2010
poniedziałek

Jeszcze nie obleciały z igieł nasze choinki,jeszcze kilka cukierków dynda kusząco i wolnego czasu wspomnienie rozprasza nasze umysły.
Jak pozbierac sie do przysłowiowej "kupy "po takim leniuchowaniu i obżarstwie ...?
Mówią,ze takie błogie przerwy szkodzą najbardziej.........gospodarce :roll:
ale to chyba nie jest prawda
bo czlowiek jak odpoczywa to wydaje duzo kasy i ta kasa do kogos trafia,
ciekawe do kogo? :roll:
Na górę

Postautor: sąsiad » 4 sty 2010, o 15:11

cóż, poniżej linki do zdjęć "bałwanów" z TL

http://gregbard.fotosik.pl/albumy/722190.html
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2010, o 16:31

5.o1.2010
wtorek

Zimno takie ,ze tylko w domu siedzieć rano było -15*C BRR...

Tak sobie myslę co ma wspólnego siarczysty mróz ze Swietami Prawosławia
zawsze u nas się mówiło mróz bo" ruskie swięta" :roll:

a jako DOBRY CZŁOWIEK KATOLIK PRZESYŁAM GORĄCE ŻYCZENIA DLA POPA (nie wiem jak się zwracac :oops: )I WSZYSTKICH WIERNYCH TEGO OBRZATKU (chociaz nie znam nikogo takiego)dużo zdrowia i pomyslności ,radości i wytrwałosci w odnawioaniu swojej swiatyni bo bedzie to wielka ozdoba miasta jakby nie bylo.
Braćmi jestesmy to i życ nam w zgodzie trzeba .


pozdro


MÓwia,ze MULTIKULTI to cos co rozbija czy rózni,rywalizuje a ja mysle ,ze kazda religiama w sobie coś wyjątkowego .
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2010, o 16:34

OBRZĄDKU oczywiscie :oops: mea culpa....dla wrazliwych
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2010, o 09:25

6.o1.2010
Środa
K+M+B

Ciekawe dlaczego zlikwidowano świętowanie "Na Trzech Króli"

i wcale nie znaczy to KACPER MELCHIOR I BALTAZAR :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2010, o 10:11

7.01.2010
czwartek
W banku namawiali mnie na nową ,korzystną,ofertę -ABYM ODKŁADAL NA PRZYSZŁA EMERYTURĘ bo ktos juz wie ,ze za 20 lat nie mam szans na tę na którą odkałdam teraz :roll: dziwne...
Na górę

Postautor: sąsiad » 7 sty 2010, o 10:35

A dowcip polega na tym że trzeba mieć z czego odkładać.... no sorry, dla większości mało zabawne :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2010, o 18:57

sąsiad pisze:A dowcip polega na tym że trzeba mieć z czego odkładać.... no sorry, dla większości mało zabawne :lol:



toteż uważam to za kary godne aby nie móc mić godnej emerytury za 20 lat :!: teraz składki płacę regularnie i trochę tez mi nie do smiechu :roll:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”