Tygodnik Tomaszowski obiektywny?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: mieszkaniec » 24 lip 2007, o 20:55

Nie bede tego pisal w topicu o TT bo tam juz jest tyle wypowiedzi, ze i tak tego nikt nie przeczyta. Jezeli TT i Niwa najezdza na RT ze sa nieobiektywne, niech najpierw popatrza na siebie. Dzis kupilem wczorajszy numer TT i jak czytalem te psalmy pochwalne na Starostwo to az mnie skrecalo. Czyzby Starosta byl powiazany z Niwa? A moze jest kolega pana L.K.?
W kazdym razie Rewizje (ktore tez sa nieobiektywne) to bardzo obiektywna gazeta jesli porownamy ja z TT.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2007, o 22:15

Wicestarosta jest z Niwy i pełni zarazem rolę organu ( wiceorganu :lol: )prowadzącego wobec pewnej szkoly w której zatrudniona jest jego żona
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2007, o 07:41

Anonymous pisze:Wicestarosta jest z Niwy i pełni zarazem rolę organu ( wiceorganu :lol: )prowadzącego wobec pewnej szkoly w której zatrudniona jest jego żona


i wszystko jasne...

Ciekawe co odpowiedza zaraz radni z Niwy? A moze wcale?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2007, o 08:16

Niestety Niwa i TT to pazerne na władzę towarzystwo, które nie umie współpracować, a jedynym ich programem jest dokopanie, zgodnie z zasadą, że kto nie jest z nami, ten przeciwko nam - a więc to nasz wróg. Typowe politykierskie zachowania czerpane z wzorców obowiązujących w czasach stalinowskich. Mało tego, to fanatycy, którzy zapominają, że człowiek inteligentny ma obowiązek posługiwać się rozumem. Nic z tego nie będzie, dowodów, że takie ruchy i postawy wcześniej czy później upadają jest wiele.
Więc nie przejmujcie się.
Na górę

Postautor: daleko » 25 lip 2007, o 11:29

ho, ho ho... mimo sezonu ogórkowego na skojarzeniach świat zbudowany jest i wszystko łatwo i przepięknie w całość się układa... graba
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2007, o 11:48

A co sądzicie o felietonach Ważnego? Dla mnie są mocno nierówne, raz słabe a raz dobre.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2007, o 12:35

Felietony są powiedziałbym biciem piany już raz ubitej.
Próbuje naśladować i niemrawo przenosić poglądy naczelnego Gaz.Wyb.na grunt tomaszowski.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2007, o 20:13

Anonymous pisze:A co sądzicie o felietonach Ważnego? Dla mnie są mocno nierówne, raz słabe a raz dobre.

Sa tacy chłopcy w TT, którym wydaje sie, że są dziennikarzami. Niechże jeszcze pobawią się w tej tomaszowskiej piaskownicy, bo niedługo pan K. zamiast piasku wrzuci do niej g.ó.w.n.o.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2007, o 08:26

Alke jak to się staże wszechwiedzacy TT nie napisał nic o piana party...??
Na górę

Postautor: koloooo » 8 sie 2007, o 12:05

witam szanownych forumowiczów!
cóż to znaczy niezależność czy też powiązana z tym obiektywność jakby ją nie pojmować i tak nic w tym świcie nie jest niezależne i obiektywne. pisząc to staram się być z boku ale ktoś mi zażuci stronniczość. czy gazeta wyborcza jest niezależna i obiektywna? ja powiem nie. a rzeczpospolita też mam pewne wątpliwości i myślę że są one nieuzasadnione. A czy nasz szanowny Pan Prezydent jest niezależny i obiektywny niestety nie. a czy ty szanowny forumowiczu jesteś niezależny w swych poglądach?
zapewne zarażony jesteś jakimiś poglądam tak jak i Ja mam swoje.
tutaj gazety na naszym terenie w jakimś tam stopniu też przejawiają poglądy na swych ramach, ale jest zasadnicza różnica między TT a Rewizjami.
POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY UWAŻAJĄ SIĘ ZA nIEZALEŻNYCH i obiektywnych HEHEHEH
piszę to Ja uzależny Koloooo
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2007, o 14:29

ale co ma basen do nizaleznosci gazety??
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2007, o 10:20

mieszkaniec pisze:Nie bede tego pisal w topicu o TT bo tam juz jest tyle wypowiedzi, ze i tak tego nikt nie przeczyta. Jezeli TT i Niwa najezdza na RT ze sa nieobiektywne, niech najpierw popatrza na siebie. Dzis kupilem wczorajszy numer TT i jak czytalem te psalmy pochwalne na Starostwo to az mnie skrecalo. Czyzby Starosta byl powiazany z Niwa? A moze jest kolega pana L.K.?
W kazdym razie Rewizje (ktore tez sa nieobiektywne) to bardzo obiektywna gazeta jesli porownamy ja z TT.


odnosnie "psalmów" chwalebnych dla starostwa zespół redakcyjny zapomniał dopisac ze to wszystko było za popredniej kadencji a nie obecnej ( chodzi o droge Tomaszów - Susiec) ale najlpiej przypisywac sobie dokonania kogos innego..
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2007, o 13:59

koloooo pisze:witam szanownych forumowiczów!
cóż to znaczy niezależność czy też powiązana z tym obiektywność jakby ją nie pojmować i tak nic w tym świcie nie jest niezależne i obiektywne. pisząc to staram się być z boku ale ktoś mi zażuci stronniczość. czy gazeta wyborcza jest niezależna i obiektywna? ja powiem nie. a rzeczpospolita też mam pewne wątpliwości i myślę że są one nieuzasadnione. A czy nasz szanowny Pan Prezydent jest niezależny i obiektywny niestety nie. a czy ty szanowny forumowiczu jesteś niezależny w swych poglądach?
zapewne zarażony jesteś jakimiś poglądam tak jak i Ja mam swoje.
tutaj gazety na naszym terenie w jakimś tam stopniu też przejawiają poglądy na swych ramach, ale jest zasadnicza różnica między TT a Rewizjami.
POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY UWAŻAJĄ SIĘ ZA nIEZALEŻNYCH i obiektywnych HEHEHEH
piszę to Ja uzależny Koloooo





Kolego dziennikarzu!

Najpierw słownik ortograficzny. Później trzykrotna korekta.
W koću na wszelki wypadek, udaj się jeszcze do jakiegoś dobrego polonisty.

Dopiero później: PUBLIKUJ!!!!

Bo jakoś nie jestem w stanie zrozumieć Twojego bełkotu
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2007, o 23:42

Anonymous pisze:
koloooo pisze:witam szanownych forumowiczów!
cóż to znaczy niezależność czy też powiązana z tym obiektywność jakby ją nie pojmować i tak nic w tym świcie nie jest niezależne i obiektywne. pisząc to staram się być z boku ale ktoś mi zażuci stronniczość. czy gazeta wyborcza jest niezależna i obiektywna? ja powiem nie. a rzeczpospolita też mam pewne wątpliwości i myślę że są one nieuzasadnione. A czy nasz szanowny Pan Prezydent jest niezależny i obiektywny niestety nie. a czy ty szanowny forumowiczu jesteś niezależny w swych poglądach?
zapewne zarażony jesteś jakimiś poglądam tak jak i Ja mam swoje.
tutaj gazety na naszym terenie w jakimś tam stopniu też przejawiają poglądy na swych ramach, ale jest zasadnicza różnica między TT a Rewizjami.
POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY UWAŻAJĄ SIĘ ZA nIEZALEŻNYCH i obiektywnych HEHEHEH
piszę to Ja uzależny Koloooo





Kolego dziennikarzu!

Najpierw słownik ortograficzny. Później trzykrotna korekta.
W koću na wszelki wypadek, udaj się jeszcze do jakiegoś dobrego polonisty.

Dopiero później: PUBLIKUJ!!!!

Bo jakoś nie jestem w stanie zrozumieć Twojego bełkotu

kolega kociu- :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2007, o 00:22

troszeczke inteligencji i mozna zozumiec o co chodzi. smuyne ze wszyscy rozumieja a Ty nie..
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”