NABORY DO SŁUŻBY CELNEJ BIAŁA PODLASKA, PRZEMYŚL, WARSZAWA

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: scscs » 26 lis 2015, o 13:14

co za cioty z tych którzy piszą o tych plecach. skoro jesteście pewni, ze tylko plecaki się dostają to po chu. piszesz że znowu będziesz składał?? szkoda kasy na dojazdy na testy. np. ja dostałem się bez znajomości i jest tam sporo osób podobnych do mnie. Są też ludzie po znajomościach, tak jak w każdej branży. Na testy zawsze jest ok. 1500 chętnych. do rozmowy dociera dużo osób, komisja ma w kim wybierać. Widocznie jeden z drugim jesteś zbyt chu.owy, aby ciebie wybrali. I mam nadzieję że nie wybiorą.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 13:48

Ot i plecak się odezwał :)
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2015, o 14:25

Ja też próbowałam ale raczej dla zobaczenia jak to wszystko wygląda. Ale znam naprawdę bardzo wiele osób które dostały się do pracy bez poparcia. Więc nie bierzcie wszystkich "do jednego worka".
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2015, o 17:24

Jest ktoś jeszcze " w grze " ?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2015, o 17:52

scscs pisze:co za cioty z tych którzy piszą o tych plecach. skoro jesteście pewni, ze tylko plecaki się dostają to po chu. piszesz że znowu będziesz składał?? szkoda kasy na dojazdy na testy. np. ja dostałem się bez znajomości i jest tam sporo osób podobnych do mnie. Są też ludzie po znajomościach, tak jak w każdej branży. Na testy zawsze jest ok. 1500 chętnych. do rozmowy dociera dużo osób, komisja ma w kim wybierać. Widocznie jeden z drugim jesteś zbyt chu.owy, aby ciebie wybrali. I mam nadzieję że nie wybiorą.



Nie podniecaj się tak bo ci żyłka pęknie napij się meliski na uspokojenie 8)
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2015, o 23:12

może ktoś napisze coś konkretnego np. jak tam rekrutacja, czy coś związanego z nią, a nie wieczna spina o plecy..
Na górę

Postautor: celniczk » 1 gru 2015, o 12:55

no właśnie wiadomo może kiedy nabór?? pewnie styczeń lub luty bo w grudniu raczej nie chyba że coś wiecie??
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2015, o 14:39

Ktoś może wie co się dzieje z Białymstokiem? ankieta jest już sprawdzana ponad 2,5 miesiąca. Dostaliście już poświadczenia?
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2015, o 12:16

W Białej Podlasce pewnie szybko naboru nie będzie...
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2015, o 14:22

Nabór będzie ale na nowego dyrektora i tak do samego dołu. Trochę jest do wybierania
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2015, o 16:33

Nowa władza
Nowy minister finansów
Nowy dyrektor IC
Nowi naczelnicy UC
Nowi kierownicy OC
Nowi KZ
Nowi ....?
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2015, o 09:36

Odświeżam.
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2015, o 08:19

Nowy dyrektor ic Biała Podlaska juz jest ;) ciekawe co się zmieni...
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2015, o 11:09

Może jakiś nowy nabór? Nikt nic nie powie o rekrutacji? Ostatnio mało ludzi pisze.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”