Cyganka w tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ananan » 25 lip 2012, o 10:19

Co myślicie o cygance, która siedzi w tomaszowie przy zielonym rynku i zaczepia ludzi. Wróżyła komuś z was? Sprawdziło sie?? :?:
Na górę

Postautor: bra » 25 lip 2012, o 10:51

oskubała mnie tylko.....
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2012, o 10:54

ananan pisze:Co myślicie o cygance, która siedzi w tomaszowie przy zielonym rynku i zaczepia ludzi. Wróżyła komuś z was? Sprawdziło sie?? :?:




Mi się osobiście sprawdziło przepowiedziała, że będe dziś odpowiadał na forum tomaszowskim na post ananan'a.

Nie spodziewałem się, że się spęłni, a jednak. Polecem wszystkim.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2012, o 11:04

bra pisze:oskubała mnie tylko.....


ocyganila :D
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2012, o 21:27

ananan pisze:Co myślicie o cygance, która siedzi w tomaszowie przy zielonym rynku i zaczepia ludzi. Wróżyła komuś z was? Sprawdziło sie?? :?:


Dziś prawdziwych Cyganów (i Cyganek) już nie ma . Zamiast nich są Romowie.
Na górę

Postautor: Mary » 25 mar 2013, o 18:31

mówi prawde o przeszłosci i przyszłosci macie moze do tej cyganki nr tel??
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2013, o 18:49

Pytalem o wyniki wyborow 2014. Dalem trzy dychy ale warto bylo, bedzie ok.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2013, o 18:50

numeru nie mam, napisz do niej na fejsie :)
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2013, o 18:54

Warto iść , nie są to pieniądze stracone . Każdej brzyduli i przygłupiej zapewni męża i dostatek . P O L E C A M
Na górę

Postautor: Onaaaa » 29 mar 2013, o 11:33

Dobra jest raz mi wrozyla powiedziała mi prawdę o mojej przeszłości o przyszłości również -warto do niej iść jak ta pani się nazywa proszę o jej namiary czy mail zapomniałam wziąć od niej nr tel ktoś napisał że ma facebook ciekawe .jest lepsza od tej wróżki z tworyczowa nie trzeba ja nakierowywac widzi wszystko w kartach polecam
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2013, o 13:31

Onaaaa pisze:Dobra jest raz mi wrozyla powiedziała mi prawdę o mojej przeszłości o przyszłości również -warto do niej iść jak ta pani się nazywa proszę o jej namiary czy mail zapomniałam wziąć od niej nr tel ktoś napisał że ma facebook ciekawe .jest lepsza od tej wróżki z tworyczowa nie trzeba ja nakierowywac widzi wszystko w kartach polecam

Prawde mówiąc sprzedałaś duszę diabłu ze uwierzyłaś w takie coś
Na górę

Postautor: hug » 10 kwie 2013, o 14:43

Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”