Busy miejsce odjazdów i przyjazdów !

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ada » 12 gru 2011, o 12:07

Co myślicie o lokalizacji miejsca gdzie Busy odjeżdżają i przyjeżdżają ?
Ulica Armii Krajowej jest ulicą w północnej części miasta ( prawie na obrzeżach ) jest dość daleko od urzędów, szkół, ośrodka zdrowia i szpitala. Ludzie mieszkający, chodzący do szkół ( Mechanik, Ekonomik, LO, Budowlanka na Parcelach ) mają strasznie daleko z tego i do tego miejsca. Starsi ludzie, chorzy przyjeżdżający do Lekarza lub w odwiedziny do chorych do Szpitala mają do przejścia Kawał Drogi !!! Nie każdego stać na Taxi.
Miejsce Odjazdów i Przyjazdów Busów powinno być wygospodarowane w taki sposób by było z niego " blisko " we wszystkie najważniejsze miejsca w Mieście !

Gdzieś w ŚRODKU Miasta !!!

Jednym z takich miejsc powinien zostać " zagospodarowany " i przystosowany do tego celu plac przy budynku Starostwa Miasta od strony parku między parkingiem starostwa a Pocztą ulica Żwirki i Wigury !!!
Wystarczy zlikwidować ten " ogródek " zrobić plac dla kilku Busów w budynku Starostwa ( od strony parku ) wydzielić pomieszczenie na POCZEKALNIĘ i drugie na TOALETĘ miejsce w budynku ogrzewanym w zimę całą dobę ( wiem że WC jest w parku i dobrze ) !!!
W ten sposób mieszkańcy i przyjezdni mogli by w Cywilizowany sposób poczekać na Odjazd Busa, byli by w środku miasta, wszędzie było by bliżej i na pewno wygodniej o Estetyce Miejsca nie wspominając :!:
Może by tak Władza Miasta Burmistrz, Starosta wraz z Radnymi o tym pomyśleli :?: Koszt nie wielki dla miasta a mieszkańcy i podróżni byli by zadowoleni na pewno lepiej niż z obecnej lokalizacji " Na końcu świata " :twisted:

Co Wy mieszkańcy miasta, przyjezdni i podróżni o Tym myślicie :?:
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 12:25

fajny pomysł, miejsce dobre i gdyby była poczekalnia jestem jak najbardziej ZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam dość tego błota na ul.armii krajowej. ale władza na to nie pójdzie bo żadnego interesu w tym nie ma a jeszcze musiała by kasę wyłożyć ! a oni są raczej pazerni wolą zabrać niż dać !
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 12:29

Zły pomysł Zatruwanie srodowiska a poza tym powstawalyby jeszcze większe korki . Dworzec na uboczu powinien się znajdować
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 12:42

Gość pisze:Zły pomysł Zatruwanie srodowiska a poza tym powstawalyby jeszcze większe korki . Dworzec na uboczu powinien się znajdować

.......... dokładnie, na uboczu tak jak kolejowy w Bełżcu aż PADŁ :panzielony: .......... zatruwanie środowiska i korki ,puknij się w ten swój ekologiczny zielony łeb, jak codziennie byś dymał z buta do szkoły- Budowlanka to by ci się odechciało tej Ekologii :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 13:17

Gość pisze:fajny pomysł, miejsce dobre i gdyby była poczekalnia jestem jak najbardziej ZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam dość tego błota na ul.armii krajowej. ale władza na to nie pójdzie bo żadnego interesu w tym nie ma a jeszcze musiała by kasę wyłożyć ! a oni są raczej pazerni wolą zabrać niż dać !


a może na placu gdzie jest bazar ?dużo miejsca i w końcu porządek by się zrobiło z tymi brzydkimi budkami :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 13:24

wTym miejscu tak jak najbardziej ,dużo miejsca .
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 13:27

:panzielony: dobre
busy powinne zajeżdżać na dworzec tj najlepsze miejsce :idea: :lol:
jest poczekalnia,sa kasy,są toalety

tylko kwestia dogadania się z PKSem za kase :idea: oczywiśćie!dużą!
a tak to nikt nic z tego dworca nie ma :panzielony:
Na górę

Postautor: gosik » 12 gru 2011, o 13:37

Wiecie co ten Tomaszów i tak jest zakorkowany .To moze niech te busy stoja tam gdzie sa i tak zostawmy od x lat dworzec tam był i jak powstały busy tez tam były tylko na rondzie to pare kroków was niezbawi pszejsc do Armi krajowej.A jak ktos chce do budowlanki czy pod szpital czy nawet do osierodka zdrowia to mozna wsiasc do autobusu który jedzie w tamta strone a busy na miejscu jezdza do lubyczy królewskiej co pół godz.Takze tomaszów i tak jest dosc ciasny inni płacza bo daleko wszedzie a inni płacza bo ulice zatłoczone.WESOŁYCH ŚWIĄT :D
Na górę

Postautor: ut19 » 12 gru 2011, o 13:39

Ale z dworca do obecnego postoju busów jest minuta drogi więc co by to była za zmiana?
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 14:06

tu chodzi o to że miasto się " POWIĘKSZA " a dworzec Bus powstał w jednej z jego skrajnych części co dla wielu ludzi z okolic oś.Borki, oś.Parcele, oś.Południe jest dość dalekim rejonem miasta. pieszo to jest od 30min. do 1godz. drogi. dla starszych to jest męczarnia, a nie każdego jest stać na taxi, o autobusach to można zapomnieć bo u nasz nie ma komunikacji miejskiej zostają tylko własne nogi !
Tak jak ktoś tu napisał, dobre miejsce to plac bazaru, lub jak autor postu podał lokalizację obok Starostwa ( z poczekalnią w ogrzewanym pomieszczeniu i z WC ) jestem raczej za tą lokalizacją , jest w środku miasta, dla wszystkich mieszkańców dobry dojazd i dojście, urzędy ośrodek zdrowia, szpital, szkoły w niedalekiej odległości :!:
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 20:52

ja mam daleko do pracy (rolnicza) jak wysiadam z busa na tym ala dworcu 1godzina marszu i powroty są ciężkie zwłaszcza jak pada deszcz lub śnieg jak dojdę to jestem cały mokry (parasolka mało pomaga), jeśli chodzi o sanitariat ( WC ) to jest masakra, facet to jeszcze ma dobrze, poleci w krzaki lub między samochody a babki to mają przej............. Tomaszów Lubelski miasto XXI wieku :!:
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 22:20

macie przecież gospodarza swojego "Czarusia" do niego piszcie i się poskarżcie
Na górę

Postautor: Latte » 12 gru 2011, o 22:31

Ja ogólnie mam dosyć blisko do busów i lokalizacja jak najbardziej mi pasuje, ale dla dobra mieszkańców tego małego miasteczka moge sie poświęcić i podpisać petycje, gdyby ktoś ten temat ruszył.
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 23:55

Najwięcej ludzi mieszka w blokach, ( Iana Pawła, Kamienny Krąg, Matejki, Króla Zygmunta ) i jest tu pełno sklepów, w pobliżu urzędy, sąd, banki i niedaleko szkoły średnie, szpital i ośrodek zdrowia. W takim właśnie rejonie powinien być taki Dworzec dla Busów, Ludzie mieli by wszystko bliżej a nie kilku mieszkańców jak do tej pory, inni muszą przejść całe miasto żeby dojść do tych Busów a i na dodatek to miejsce wygląda tragicznie ! Błoto, brak NORMALNEJ poczekalni, o WC to nawet nie ma co marzyć :evil: Normalnie Uuuuunia :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 12 gru 2011, o 23:58

Gość pisze:
Gość pisze:fajny pomysł, miejsce dobre i gdyby była poczekalnia jestem jak najbardziej ZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam dość tego błota na ul.armii krajowej. ale władza na to nie pójdzie bo żadnego interesu w tym nie ma a jeszcze musiała by kasę wyłożyć ! a oni są raczej pazerni wolą zabrać niż dać !


a może na placu gdzie jest bazar ?dużo miejsca i w końcu porządek by się zrobiło z tymi brzydkimi budkami :roll:

ogarnij sie człowieku.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”