Busy miejsce odjazdów i przyjazdów !

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 10:28

Dziś rano była tam masakra !!!!!!!!! Deszcz lał, wiatr wiał, nie było gdzie się schować czekając na Busa, do tego przy wsiadaniu kałuże i błoto po kostki ! Może by tak raz przyszedł pan Burmistrz i Starosta wraz z Radnymi na BUSA ( taka mała wycieczka krajoznawcza jak w przedszkolu ) i zobaczyli jak ludzie się męczą we wspaniałych warunkach wręcz Europejskich !!! Nie każdego stać na własne auto, a i nie każdy jeździ służbowym panie Burmistrzu. I to umiejscowienie na obrzeżach miasta :? Można by było zrobić ten dworzec bliżej " Środka Miasta " :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 10:38

Choć z drugiej strony Ci z końca Józefowskiej, czy Rogóźna (czyt. ul. Wojska Polskiego i dalej, czyli Rogóźno Kolonia) też mają kilka kilometrów. Ciężko jest dogodzić wszystkim. Mogłoby powstać te kilka miejskich autobusów. Te 2,5 zwykły bilet, aby przejechać na drugą stronę miasta to nie tak dużo. A zima to naprawdę katastrofa.
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 11:30

To miejsce odjazdów to jakaś Parodia !!! Tak jak piszecie, ZERO poczekalni, normalnego WC, błoto i kałuże pod nogami przy wsiadaniu, dojście przez plac dworca PKS między Autobusami lub po krzywych betonowych płytach ! I co najlepsze - są trzy miejsca do odjazdów Busów :shock: A PKS oddzielnie. Co firma to gdzie indziej ma Odjazd, ktoś z poza Tomaszowa ( a niejeden - dna z Tomaszowa ) by się pogubił w tym Centrum Komunikacji Międzymiastowym w skrócie CKM ------------ prawie jak NASA, jak znajdziesz odpowiedniego Busa i odjedziesz to nie wiadomo czy wrócisz :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 12:00

Normalnie mnie to zastanawia :panzielony: ludzie te busy to prywatny biznes :idea:

wygodny,ciepły PKS jest tam gdzie trzeba :panzielony: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 12:02

Gość pisze:To miejsce odjazdów to jakaś Parodia !!! Tak jak piszecie, ZERO poczekalni, normalnego WC, błoto i kałuże pod nogami przy wsiadaniu, dojście przez plac dworca PKS między Autobusami lub po krzywych betonowych płytach ! I co najlepsze - są trzy miejsca do odjazdów Busów :shock: A PKS oddzielnie. Co firma to gdzie indziej ma Odjazd, ktoś z poza Tomaszowa ( a niejeden - dna z Tomaszowa ) by się pogubił w tym Centrum Komunikacji Międzymiastowym w skrócie CKM ------------ prawie jak NASA, jak znajdziesz odpowiedniego Busa i odjedziesz to nie wiadomo czy wrócisz :panzielony:

Przypominają mi się czasy PRLU lata 80. Szaro, mokro, błoto, brudno, nieład, ogólna rozp....... , reklamy i szyldy w stylu " naklejka na dyktę " i byle gdzie powieszone. Tomaszowowi jest bliżej do Ukrainy wyglądem i działaniem Władz niż do " Zachodniej Europy " a to NIESTETY WIDAĆ na każdym kroku w mieście . Zero Pomysłu na Miasto ze strony Władz :!: Jesteśmy i będziemy zadu................ Europy, ostatnim miasteczkiem w Unii na wschód :|
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 12:27

Gość pisze:Normalnie mnie to zastanawia :panzielony: ludzie te busy to prywatny biznes :idea:

wygodny,ciepły PKS jest tam gdzie trzeba :panzielony: :panzielony: :panzielony:

Faktycznie wygodny, ciepły PKS i jeździ wtedy gdy nie trzeba i tam gdzie nikt nie jeździ ! Najbardziej uczęszczane trasy i godziny są opanowane przez Busy, a PKS ze swoim podejściem do pasażerów to jest firmą Plajta.
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 13:00

Gość pisze:
Gość pisze:Normalnie mnie to zastanawia :panzielony: ludzie te busy to prywatny biznes :idea:

wygodny,ciepły PKS jest tam gdzie trzeba ::panzielony:

Faktycznie wygodny, ciepły PKS i jeździ wtedy gdy nie trzeba i tam gdzie nikt nie jeździ ! Najbardziej uczęszczane trasy i godziny są opanowane przez Busy, a PKS ze swoim podejściem do pasażerów to jest firmą Plajta.



hehhehehh faktycznie ,jak to mozliwe,ze licencje na kursy opanowały busy :?:
a pks ciepły, wygodny z bazą dworcową został z niczym :panzielony: zwłaszca na długie trasy jazda busem to koszmar!
a pks sam sobie winen tj zarzadzajacy bo to doczego doprowadzili to istny majstersztyk ,czyli jak sobie wyrwać taka kasę !!!
niepojęte :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 14:40

To jest celowa robota z " GÓRY " :!: PKS - PAŃSTWOWA komunikacja samochodowa , Państwowy majątek : Autobusy, Place przydworcowe i Dworce ( przeważnie w centralnych miejscach miast - drogie działki i budynki ), Bazy i Warsztaty napraw Autokarów to wszystko to majątek Państwa który można jeszcze Sprzedać :!: A mało zostało w Polsce firm państwowych które można rozsprzedać legalnie w imię PRYWATYZACJI i przy tym troszeczkę niepostrzeżenie UKRAŚĆ :!:
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 14:58

To ja sie pytam gdzie jest ten od tomaszowskiego pksu?
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 18:00

Ja też dziś rano zmarzłam i zmokłam troszeczkę czekając na busa, choć miałam parasolkę. Te warunki do oczekiwania na bus, a raczej ich brak to coś okropnego i zarazem dziwnego ! Jak można było w takim bagnie zrobić dworzec dla busów bez jakiejkolwiek poczekalni, toalety ??? Z jakiego miasta bierzemy wzorce i przykłady ??? Zamość , Lublin , Rzeszów ? Tam wszędzie obok dworców dla busów są jakieś knajpki, bary, kawiarnie i pizernie gdzie można zaczekać na busa w cieple i przy okazji coś zjeść i się czegoś napić ! U nas tylko można napić się wody z kałuż których dziś było pełno ! Wstyd dla całego Miasta i Mieszkańców z posiadania tak Luksusowego Dworca ( i w takim miejscu ) :!: Tylko Promować Nasze Miasto Tomaszów Lubelski i zapraszać do nas Turystów :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 18:36

ten plac z busami to jakies nieporozumienie 8( powinien być bliżej szkół tak jak piszecie może być przy starostwie od strony parku, na pewno byloby i ladniej i przyjemniej i co najwazniejsze wygodniejsze
Na górę

Postautor: max » 13 gru 2011, o 21:17

Co tak marudzicie podziękujcie sobie sami za to co macie i waszym idolom wiesbusiarzom.
Cwaniaczki trzepią na was kase a w zamian co ?? Nic.
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 21:37

Kible stoją więc o co chodzi?? Jak wam się pks nie podobał to sterczeć teraz na deszczu i czekać na tańsze i szybsze busy...
Na górę

Postautor: Gość » 13 gru 2011, o 23:19

Gość pisze:Kible stoją więc o co chodzi?? Jak wam się pks nie podobał to sterczeć teraz na deszczu i czekać na tańsze i szybsze busy...

dobrze piszesz KIBLE :lol: w środku kafelkeczki i płyteczki ,dywaniki, kraniki, ciepła woda, zimna woda ............
to taki sam standart jakbyś w lesie sr... ał :) no może jedna mała różnica , Leśniczy nie zobaczy Twojej Dup..... :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 14 gru 2011, o 10:32

Gość pisze:to taki sam standart jakbyś w lesie sr... ał :) no może jedna mała różnica , Leśniczy nie zobaczy Twojej Dup..... :panzielony:

Toi-Toi standart wzięty prosto z imprez plenerowych ! Wyobraźcie sobie Toi-Toie na wszystkich Dworcach Autobusowych, Kolejowych, Lotniskach i we wszystkich centralnych punktach miast !
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”