Obsługa w tomaszowskich sklepach

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc116 » 31 mar 2012, o 17:21

A ja dodam, że Wy ludzie chyba roboty przed świętami nie macie tylko głupoty was się trzymają. Tak jesteście obsługiwani jak na to zasługujecie.
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2012, o 18:43

Mnie rowniez Pani z BUTIKU przerazila swa postawa. gdy weszlam to ona akurat konsumowala obiad. fajnie. rozumiem ze glodna.ze pora obiadowa, obejrzalam ciuchy. zapytalam o rozmiar a ona nawet nie odstawiajac michy od siebie tonem stosownym do sytuacji i ze zloscia ze ktos raczyl sie zapytac o cos odpowiedziala "nie ma" . rowniez wiecej do sklepu nie zajrze. To ze zarcie trzeba odstawic spod nosa jak ktos wchodzi to wszedzie wiadomo. nie tylko w sklepie. Gdyby byla uprzejma to mi naprawde nie przeszkadzaloby to ze jadla.
Na górę

Postautor: Mada Faka » 31 mar 2012, o 20:06

Gość pisze:Mnie rowniez Pani z BUTIKU przerazila swa postawa. gdy weszlam to ona akurat konsumowala obiad. fajnie. rozumiem ze glodna.ze pora obiadowa, obejrzalam ciuchy. zapytalam o rozmiar a ona nawet nie odstawiajac michy od siebie tonem stosownym do sytuacji i ze zloscia ze ktos raczyl sie zapytac o cos odpowiedziala "nie ma" . rowniez wiecej do sklepu nie zajrze. To ze zarcie trzeba odstawic spod nosa jak ktos wchodzi to wszedzie wiadomo. nie tylko w sklepie. Gdyby byla uprzejma to mi naprawde nie przeszkadzaloby to ze jadla.



Dla mnie Pani z Butiku zawsze jest miła i usmiechnieta :P
Na górę

Postautor: andzej » 1 kwie 2012, o 15:41

miła obsługa jest w rossmanie (jeśli chodzi o kasjerki) ale ochroniarze to parodia , ja jako młody chłopak wchodząc do skelpu jestem mierzony od góry do dołu i łazi pajac ciągle za mną czy czegoś nie kradne, to jest żałosne i nie miłe. Miła obsluga jest w sklepie koło LO (teraz chyba Beata , wcześniej delikatesy) od zawsze była miła obsługa, z kasjerkami da sie normalnie porozmawiać i nie rzucają w nas krzywymi uśmiechami. Obydwie Tomaszowskie stacje Orlen też są wporządku na prawde. Na tej bliżej zamku faceci są wporzo a tej przy wylotówce na zamość miła i sympatyczna kasjerka (brunetka). Za to niemiłe sklepu w TL to z pewnością LILIPUT na parcelach ( stara wredna zrzędliwa baba, natomiast jej mąż też jest okej), z pewnością księgarnia naprzeciwko sądu ( ależ wredne i aroganckie babska !) kiosk zaraz obok tej księgarni ( facet to ma tam chyba wieczny okres)
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2012, o 19:25

Obsługa w ciuchlandzie w "starym kinie" jest nie miła -chodzi tu o wszystkie panie!! Właściciel niech pomyśli o zmianie personelu!
Na górę

Postautor: olla » 4 kwie 2012, o 20:13

a co za bardzo cie dzisiaj pilnowali i liczyli rzeczy jak wnosiłaś do przymierzali ,że nie mogłaś nic pokombinować! innych by zwalniała ,bo jej'' stara baba'' na sklepie nie pasuje ,powinna w domu siedzieć ,a sama ''młoda''w domu siedzi , łazi i kombinuje jakby tu cene przekleić a może nową napisać !
Na górę

Postautor: rychu » 4 kwie 2012, o 20:23

Gość pisze:Obsługa w ciuchlandzie w "starym kinie" jest nie miła -chodzi tu o wszystkie panie!! Właściciel niech pomyśli o zmianie personelu!

akurat w starym kinie obsługa jest ok ,zawsze uśmiechnięte i grzeczne ,a jak tobie nie pasuje to po kiego tam łazisz ,idź na kościelną do drugiego sklepu ,ten sam towar ,te same ceny a ekspedientki inne ,chyba ,że i tam ciebie znają i wiedzą co kombinujesz to jesteś spalona :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2012, o 22:26

Akurat jestem starsza kobieta i nie życzę sobie takiego traktowania!
Na górę

Postautor: KLIENTKA » 5 kwie 2012, o 10:17

whoX pisze:
Gość pisze:a co powiecie o dziewczynie z ,,BUTIKA,,? ta to dopiero się wywyższa, jak raz jej zwróciłam uwagę to stwierdziła że nie muszę tu przychodzić............chciałabym spotkać jej szefową!!!!!

Nie bardzo wiem który to sklep??daj konkretny namiar

HEH NAJLEPIEJ KOGOS OBGADAC NA FORUM ,GDY NIE MA SIĘ ODWAGI POWIEDZIEĆ W OCZY,BO SAMEMU SIE WIE JAK SIE ZACHOWAŁO,A PRZEWAZNIE WYPOWIADA SIE KTOŚ KTO POPROSTU ZA PRZEPROSZENIEM "G..." WIE JAK CZASAMI NAPRAWDE WYGLADA PRACA W TAKICH PUNKTACH SPRZEDAZY I CZASAMI PODZIWIAM NAPRAWDE TAKIE PANIE ZA CIERPLIWOŚC I JESZCZE USMIECH NA TWARZY OFIAROWANY KLIENTOM,BO NIE RAZ WIDZIALAM TAKIE SYTUACJĘ I ZACHOWANIA KAPRYSNYCH KLIENTEK,ZE POPROSTU SZOK ZA ICH CHAMSKIE ZACHOWANIE I WYWYŻSZANIE SIE JAKBY OSOBA KTÓRA PRACUJE W TAKIM "TOP SECRET,MODO,HAUSE,CZY BUTIK "BYŁY POPROSTU NIKIM,BO OBSŁUGUJĄ INNYCH LUDZI, JA DAWNO BYM WYBUCHNELA NA PEWNE ZACHOWANIA A TEZ JESTEM KLIENTKĄ I WIDZE CZASAMI CO SIĘ DZIEJE MASAKRA WEZCIE SIE ZA PRACĘ A NIE TYLKO NA KOGOS NAJEŻDZACIE NA FORUM
Na górę

Postautor: PANI » 5 kwie 2012, o 10:25

Gość pisze:
Gość pisze:a co powiecie o dziewczynie z ,,BUTIKA,,? ta to dopiero się wywyższa, jak raz jej zwróciłam uwagę to stwierdziła że nie muszę tu przychodzić............chciałabym spotkać jej szefową!!!!!


tak potwierdzam tez mialam nie miłą sytuacje w tym sklepie

A Ja w butiku robie zakupy od kilku lat i zawsze miałam miła obslugę Pani ktora tam dłuzej juz pracuje zawsze milo i szczerze doradzi i zawsze mi cos fajnego wyszuka i własnie Ja gratuluje takiego pracownika
Na górę

Postautor: agusia » 5 kwie 2012, o 10:34

whoX pisze:nie miałam przyjemności tam być...może to i lepiej:)
a co sądzicie o TOP SECRET na lwowskiej? sobota o 13.45 wchodze do sklepu oglądam pytam o rozmiar- jest ale Pani ekspedientka informuje mnie że mogę kupic ale bez mierzenia bo o 14 ona zamyka i już nie ma czasu na mierzenie :idea: podziękowałam i wyszłam i raczej tam nie wróce:)

powiem szczerze ,ze ludzie chyba nie widzieliscie obsługi w wiekszych miastach ,ze obgadujecie biedne dziewczyny tu w tomaszowie ,gdzie one chodzby sie staraja i zalezy im na pracy,to jest smieszne ,ze obdaduje taka jedna z druga co pewnie wogóle nie wiem jak naprawde wyglada taka praca od tego ''zaplecza" i jak w takim sklepie też trzeba sie napracować,to nie polega tylko na tym by ladnie stać ,usmiechać sie i czasami włazić komuś w "d..." a pózniej i tak cie na takim forum obgada ,bo nie ukrywajmy tl to małe miasto i kazdy kazdego zna
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2012, o 10:45

obsługa w sklepach taka jak mieszkańcy tomaszowa , a ktouważa sie za lepszego won do wawy
Na górę

Postautor: IRENKA » 5 kwie 2012, o 10:49

Gość pisze:
Gość pisze:a co powiecie o dziewczynie z ,,BUTIKA,,? ta to dopiero się wywyższa, jak raz jej zwróciłam uwagę to stwierdziła że nie muszę tu przychodzić............chciałabym spotkać jej szefową!!!!!


kto jest wlascicielka ?

Ta ktora zawsze was obsluguje....ja często tam zagladam,ale nie spotkalam sie nigdy z nie miła obsługa,zawsze usmiechnięta i zyczliwa,kiedyś dluzszy czas nie odwiedzalam przez panią co tez tam chyba rok pracowala taka rudą na nia to wiem ze skarzyły się ,ale juz jej nie ma i znowu powróciłam, jest nowa pani ,uczy sie także po co odrazu obgadywać ,bo jadła cos litości ludzie mili.
Na górę

Postautor: petryk » 5 kwie 2012, o 11:05

ja tam do butiku często chodze z dziewczyna,faja,mila i przyjemna obsługa i fajna panna tez tam pracuje:p
Na górę

Postautor: goscINNA » 5 kwie 2012, o 12:25

ja tez tam chodze na zakupy zawsze mila i fachowa obsługa
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”