miód

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: pszczola » 6 cze 2018, o 05:40

Czy ktoś orientuje się gdzie można sprzedać większą ilość miodu z przydomowej pasieki?
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2018, o 05:59

Jaka cena miodu?
Na górę

Postautor: pszczola » 6 cze 2018, o 06:18

TO ok 70 kg i chce sprzedac wszystko razem. Co do ceny nie wiem, bo to z domowej hodowli i nigdy nie sprzedawaliśmy ale w tym roku jest tego za duzo dla nas.
Na górę

Postautor: pszczola » 6 cze 2018, o 13:15

ponawiam pytanie. KTOŚ coś wie?
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2018, o 13:22

pakuj to w słoiki i po sąsiadach i znajomych, znajomych tych znajomych itd. 70 kg jednorazowo to tylko pewnie spoldzielnia pszczelarska by wzięła
Na górę

Postautor: Anka2030 » 26 cze 2018, o 08:45

Taka ilość dla jednej osoby to trochę za dużo :) Co prawda sama mogłabym wziąć jeśli cena byłaby w porządku, ale maksymalnie z 10-20 słoików ;) W końcu miód jest naturalnym antybiotykiem i można go stosować kilka razy dziennie ;) U nas miesięcznie spokojnie idzie jeden duży słoik, więc nie zmarnowałoby się ;) Zerknijcie sobie na stronkę https://www.wapteka.pl/blog/artykul/nat ... nfografika a znajdziecie więcej informacji o miodzie i jego właściwościach ;)
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 09:12

jak miał byś więcej z całego sezonu to ci powiem że w okolicy facet wozi to wszystko swoim busem na śląsk-chyba do tych bo tam wiecej dają-poczytaj na necie znajdz kontakt i sie dogadaj.Zapewne biorą to firmy farmaceutyczne dlatego jest lepsza cena no i większy zbyt
Na górę

Postautor: pszczola » 26 cze 2018, o 17:01

Ten obwożny skup brzmi ciekawie. Wpisywałam różne słowa w go...e ale nic mi nie wykazuje. Możesz podać namiary tu albo na e-mail?
Na górę

Postautor: miodzio+ » 28 cze 2018, o 11:22

Kupię z 10 kg dobrego miodu, jak ktoś ma to proszę zostawić kontakt.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”