Szkoła Podstawa

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Wiola » 21 cze 2018, o 21:01

Witam serdecznie, czy ktoś na forum może podpowiedzieć, którą szkołę podstawową w Tomaszowie wybrać dla ucznia 7 klasy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2018, o 07:38

Sp 2 nie ma lepszej...
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 04:19

Sp 2 nie ma lepszej...
Ta, szkoła dla debili
Tam się nauczy dziecko kraść jak być squrwielem i zostać jeb anym nauczycielem
Tacy ludzie tam pracują
I sory ale nie nazywaj tego budynku szkołą
Na górę

Postautor: Wiola » 23 cze 2018, o 06:45

Bardzo mały odzew, ale dziękuję, pójdziemy zapytać do szkoły im. Orląt Lwowskich.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 07:18

Sp 2 nie ma lepszej...
Ta, szkoła dla debili
Tam się nauczy dziecko kraść jak być squrwielem i zostać jeb anym nauczycielem
Tacy ludzie tam pracują
I sory ale nie nazywaj tego budynku szkołą
Widać nie szło ci najlepiej i wpadłeś w złe towarzystwo. I masz pretensje do szkoły....??? Pomyśl zanim piszesz!
Ja mam miłe wspomnienia i wielki sentyment do "dwójkii", bo chodziłem do tej szkoły i nasz starszy syn również, drugie dziecko posłaliśmy do "trójki", ponieważ przeprowadziliśmy się i było bliżej i to był błąd. Nie chcę się rozpisywać ale nie polecam tej placówki.
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2018, o 13:30

Jestem nauczycielem i zastanawiam się nad przeniesieniem dziecka do innej szkoły. To jest jakaś parodia co się tam wyprawia
Na górę

Postautor: Wiola » 24 cze 2018, o 12:15

Z tą parodią to chodzi o 2? Tak naprawdę to córka nie brała 2 pod uwagę.Chciała taką szkołę, żeby mogła się rozwijać, z wyższym poziomem nauczania. Nauczyciel z jej szkoły polecił Orląt Lwowskich, ale myślałam, że tutaj też może ktoś się wypowie.
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 14:00

Jestem nauczycielem i zastanawiam się nad przeniesieniem dziecka do innej szkoły. To jest jakaś parodia co się tam wyprawia
Chodzi o szkołę nr 3.
Na górę

Postautor: Absolw » 26 cze 2018, o 13:36

Cóż, jestem absolwentem SP2 i przyznam, że nie żałuję kompletnie. Aż smutno, że to się wszystko skończyło. Nauczyciele świetni, naprawdę sporo pomagają uczniom w rozwijaniu się. Szkoła umożliwia wiele wyjazdów, przeprowadza się mnóstwo różnych inicjatyw, są wyjazdy na zawody, wycieczki; wyjścia na uroczystości. Atmosfera jest przyjemna, w końcu tworzą ją ludzie, więc zależy od tego, na kogo się trafi. Miejsce szkoły bardzo fajne. Trzeba podkreślić także osiągnięcia szkoły, a ich jest cała masa. Nauczyciele pomagają w przygotowywaniu do konkursów. Zdecydowanie polecam SP2 ;)
Na górę

Postautor: Abs » 26 cze 2018, o 13:41

Jeśli córka chce się rozwijać, to nie ma co się zastanawiać, SP2 stoi otworem. Polecam popatrzeć sobie stronę: http://www.gim2tomaszow.pl/ . Uważam, że dwójka ma zdecydowanie większe osiągnięcia od pozostałych szkół i jest najlepszym wyborem. Zresztą, podstawówka to jeszcze nie jest nie wiadomo co, trudność spotykana jest przy wyborze szkoły średniej.
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2018, o 14:54

Nie od dziś wiadomo, że dwójka to szkoła z tradycjami i jej absolwentami jest wielu znanych i szanownych ludzi.
Na górę

Postautor: uc1zen » 26 cze 2018, o 18:17

O! Chciałbym dodać, że moi koledzy, również absolwenci, już w 1. klasie gimnazjum zamiast do jedynki chodzili do dwójki. Kolega mówił ostatnio, że jeśli by tam poszedł, to by żałował. (Niewątpliwie głównie chodzi o klasę, która naprawdę była świetna, no i jak i o całokształt).
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”