ginrkolog Dolanowska

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 kwie 2012, o 13:44

mam pytanie wszczególnosci do Pan na tym forum odnośnie Pani dr Dolanowska... wiecie gdzie i kiedy przyjmuje? i cz warto się do niej wybrać.. chodzi mi o pierwszą wizytę, badania itp....
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2012, o 15:27

Ja osobiście polecam jak najbardziej panią doktor. Prywatnie przyjmuje w Centrum Zdrowia w poniedziałki i czwartki od 16 tylko trzeba wcześniej zadzwonić i się umówić. We wtorki przyjmuję w przychodni ale tam nie jest tak łatwo się dostać. Numer do rejestracji prywatnie to 606641458 można dzwonić codziennie po 12.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2012, o 15:41

Na górę

Postautor: Onannn » 1 kwie 2012, o 17:51

a jeśli można wiedzieć to ile Pani doktor bierze za wizytę???
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2012, o 08:09

Trzymaj się z daleka od niej,bo ona nie wie nawet jakie leki można przepisywać w czasie ciąży,o włos nie załatwiła by nam dziecka!!
Na górę

Postautor: onaann » 2 kwie 2012, o 14:46

ja tylko chcę żeby przepisała mi tabletki antykoncepcyjne,na nic innego nie licze, ponieważ uważam,że lekarze w Tomaszowie Lubelskim są niedouczeni i stawiają diagnozę na takiej podstawie,że im się wydaje......,mojego męża o mały włos nie wykończyli w tym wspaniałym Tomaszowskim szpitalu....,naprawdę nikomu nie polecam tego szpitala,strzeżcie się :)
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2012, o 16:11

onaann pisze:ja tylko chcę żeby przepisała mi tabletki antykoncepcyjne,na nic innego nie licze, ponieważ uważam,że lekarze w Tomaszowie Lubelskim są niedouczeni i stawiają diagnozę na takiej podstawie,że im się wydaje......,mojego męża o mały włos nie wykończyli w tym wspaniałym Tomaszowskim szpitalu....,naprawdę nikomu nie polecam tego szpitala,strzeżcie się :)


Onaann, strzeż się tabletek antykoncepcyjnych, one też szybciej Cię wykończą, w czasie przyśpieszonym będziesz miała guza =>raka, bez względu czy tańsze czy nowszej generacji. Zdrowym kob.nie są potrzebne, ale domyś.się dlaczego.
Z resztą każdy ma własny wybór.
Na górę

Postautor: onaann » 2 kwie 2012, o 17:39

mam dwoje wspaniałych dzieci i nie planuje już powiększenia rodziny,więc daruj sobie......widzę,że jesteś z deka zacofana co do tabletek,uważając,że zażywanie tabletek powoduje raka i niepłodność...........
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2012, o 18:03

nie polecam Pani Dolanowskiej nawet jeśli chodzi tylko o tabletki.... dla mnie ta kobieta kompletnie nie wie co robi.....
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2012, o 18:51

onaann pisze:mam dwoje wspaniałych dzieci i nie planuje już powiększenia rodziny,więc daruj sobie......widzę,że jesteś z deka zacofana co do tabletek,uważając,że zażywanie tabletek powoduje raka i niepłodność...........

Jasne, że Ci lekarz nie powie prawdy o skutkach. Ale tak, to twoja sprawa.
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2012, o 21:33

Jeśli chodzi o oddzał położniczy to można liczyć tylko na położne,bo sa naprawdę super i dużo pomagają,a lekarze sa fajni jak sie chodzi do nich prywatnie i nabija kieszeń, a w szpitalu już pacjentek nie poznaja zabardzo!
Na górę

Postautor: eM123 » 11 lut 2014, o 15:30

Witam. Czy ktoś wie gdzie dokładnie przyjmuje prywatnie Pani Doktor? Bo z czego mi wiadomo już na Petera nie przyjmuje.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lut 2014, o 16:47

eM123 pisze:Witam. Czy ktoś wie gdzie dokładnie przyjmuje prywatnie Pani Doktor? Bo z czego mi wiadomo już na Petera nie przyjmuje.

na ul.promiennej 1 (w nowym bloku)
Na górę

Postautor: eM123 » 11 lut 2014, o 19:58

Dziękuje za odpowiedź :)
Na górę

Postautor: dona » 11 lut 2014, o 22:21

A gdzie , w jakie dni przyjmuje Hawryło? Czy trzeba wcześniej się rejestrować, jak długa jest kolejka? Ja potrzebuję zapisać się na koniec lutego.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”