Kiedy ruszy budowa nowego marketu naprzeciwko zamku???

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 wrz 2012, o 19:09

IMBM pisze:Poszukujemy osób do pracy do nowo budowanych sklepów Intermarche i Bricomarche na ul. Rolniczej w Tomaszowie Lubelskim. Obecnie poszukiwani są: specjalista ds. księgowości, specjalista ds. kadr i płac,rzeźnik i pomoc rzeźnika, operator wprowadzania danych, magazynier, kasjer główny, kasjer- sprzedawca (mile widziane również kobiety). Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: tomaszow.lubelski@bricomarche.pl


do kiedy można składać aplikacje?
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2012, o 08:15

jak można rekrutować na tym forum załogę - tu się wszyscy doszukują sensacji, czepiają się wszystkiego; zjedzą pracodawcę żywcem...:) :lol:
Na górę


Postautor: Gość » 24 wrz 2012, o 11:14

Gość pisze:A ci co maja małe sklepiki to płacą jakie podatki czy ZUS ?
Zatrudniają na czarno kiedy im trzeba na sezon zapłaci 800 zł lub nie , sami na rentach lub kombinowanych dotacjach , towar sprzedawany bez paragonu , o to ten biznesik tomaszowski nie ma co sie martwic , przynajmniej w markecie pracownik dostanie ZUS , przynajmniej najniższą krajową 1100 zł netto i ustawowy urlop oraz umowa o pracę i zarejestrowany , że w ogóle pracuje.
Tych tomaszowskich biznesmenów wcale mi nie szkoda.

Ja jestem za mówię tym pseudo biznesmenom tomaszowskim stanowcze NIE[/quote]
I dlatego jesteście bezrobotni za głupi na swój biznes za mądrzy żeby pracować u "tomaszowskich pseudobiznesmenów" :)
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2012, o 12:41

zanim złożysz aplikację warto dowiedzieć się kim będzie twój nowy pracodawca - może to właściciel z Ostródy albo Tarnobrzegu.... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 18:56

IMBM pisze:Poszukujemy osób do pracy do nowo budowanych sklepów Intermarche i Bricomarche na ul. Rolniczej w Tomaszowie Lubelskim. Obecnie poszukiwani są: specjalista ds. księgowości, specjalista ds. kadr i płac,rzeźnik i pomoc rzeźnika, operator wprowadzania danych, magazynier, kasjer główny, kasjer- sprzedawca (mile widziane również kobiety). Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: tomaszow.lubelski@bricomarche.pl


Czy ten sam adres jest dla bricomarche i intermarche?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2012, o 15:47

Wysłałam CV ale nie otrzymałam odpowiedzi czy je otrzymano. Nie wiem jak długo czekać na jakieś decyzje.
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2012, o 21:28

Można jeszcze wysyłać dokumenty aplikacyjne?
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2012, o 22:19

IMBM pisze:Poszukujemy osób do pracy do nowo budowanych sklepów Intermarche i Bricomarche na ul. Rolniczej w Tomaszowie Lubelskim. Obecnie poszukiwani są: specjalista ds. księgowości, specjalista ds. kadr i płac,rzeźnik i pomoc rzeźnika, operator wprowadzania danych, magazynier, kasjer główny, kasjer- sprzedawca (mile widziane również kobiety). Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: tomaszow.lubelski@bricomarche.pl

Wszystko ok, ale do kogo zaadresować list motywacyjny? IMBM?
Szanowny pracodawco, może wypadałoby się chociaż przedstawić? Chcesz zbierac i przetwarzać dane osobowe a my nie znamy nawet Twego nazwiska..
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 09:38

A po co czarnuchom znać nazwisko i tak będziecie latać jak się zagra...
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 14:06

nie noo ja nie mogę...jak ci nie pasuje praca w tym sklepie to nie wysyłaj tam swoich aplikacji !! po co zaraz obrażać??!! jak ktoś chce to wie do kogo należy ten sklep...co za mentalność zaściankowego Tomaszówka...najlepiej zwyzywać i obrażać...nikt ci nie każe tam pracować to nie musisz wypowiadać się na ten temat!!
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 17:01

Gość pisze:
IMBM pisze:Poszukujemy osób do pracy do nowo budowanych sklepów Intermarche i Bricomarche na ul. Rolniczej w Tomaszowie Lubelskim. Obecnie poszukiwani są: specjalista ds. księgowości, specjalista ds. kadr i płac,rzeźnik i pomoc rzeźnika, operator wprowadzania danych, magazynier, kasjer główny, kasjer- sprzedawca (mile widziane również kobiety). Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: tomaszow.lubelski@bricomarche.pl

Wszystko ok, ale do kogo zaadresować list motywacyjny? IMBM?
Szanowny pracodawco, może wypadałoby się chociaż przedstawić? Chcesz zbierac i przetwarzać dane osobowe a my nie znamy nawet Twego nazwiska..

ON ma racje wysyłacie swoje dane niewicie komu wysyłacie nawet potwierdzenia niema a potem płacz i pretensje tak jak z AMBER GOLD
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 17:26

ja potwierdzenie dostalam wiec nie mowcie ze to jakas lipa !!
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 22:33

A kiedy wysyłałaś CV i list?
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 23:07

13 września dokładnie wysłałam a po dwóch tyg dostałam odpowiedx i od razu zaznaczam że nie mam żadnych znajomości...po prostu znalazłam maila na forum i wysłałam tak jak mnóstwo osób w Tomaszowie...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”