Kiedy ruszy budowa nowego marketu naprzeciwko zamku???

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 wrz 2012, o 08:30

Gość pisze:nie noo ja nie mogę...jak ci nie pasuje praca w tym sklepie to nie wysyłaj tam swoich aplikacji !! po co zaraz obrażać??!! jak ktoś chce to wie do kogo należy ten sklep...co za mentalność zaściankowego Tomaszówka...najlepiej zwyzywać i obrażać...nikt ci nie każe tam pracować to nie musisz wypowiadać się na ten temat!!

nie no.. człowieku tu nikt nikogo nie obraża, czy to takie dziwne, że chce wiedzieć kto będzie moim ewentualnym przyszłym pracodawcą? List motywacyjny to zwykłe podanie o przyjęcie do pracy i powinno być skierowane do pracodawcy, tylko w tym przypadku nie wiadomo do kogo..
Nie rozumiem dlaczego to taka tajemnica.. :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2012, o 08:47

Gość pisze:13 września dokładnie wysłałam a po dwóch tyg dostałam odpowiedx i od razu zaznaczam że nie mam żadnych znajomości...po prostu znalazłam maila na forum i wysłałam tak jak mnóstwo osób w Tomaszowie...


czy dostałaś potwierdzenie, że zgłoszenie dotarło , czy wezwanie na rozmowę?
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2012, o 11:27

Do kogo adresowałaś list motywacyjny?
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2012, o 15:06

no własnie czy ktoś z was dostał jakies zaproszenie na rozmowę czy coś takiego, czy jedynie potwierdzenie otrzymania maila?
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2012, o 12:11

ponoć już niektórzy dostali zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną..ja potwierdzenie otrzymania CV dostałam 3 tyg temu ale nie dostałam zaproszenia na rozmowę...
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 14:37

Otwarcie ma niby być na początku grudnia,
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 16:03

Gość pisze:ponoć już niektórzy dostali zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną..ja potwierdzenie otrzymania CV dostałam 3 tyg temu ale nie dostałam zaproszenia na rozmowę...


Dziwna jest ta rekrutacja. Nikt nic nie wie. Jedni dostali wezwania na rozmowę , inni czekają i nie wiedzą czy będzie jakaś odpowiedź. Pewnie byle jaka firma przeprowadza rekrutację.
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 17:19

a najśmieszniejsze jest w tym to że nikt Ci nic nie powie....padły już pytania na kiedy dostali te zaproszenia i czy to w UP będzie a tu cicho sza....śmieszne dla mnie to jest przecież jakby ktos napisal nic by się nie stało przecież nikt za nikogo nie pojdzie na ta rozmowe...a robia z tego tajemnicę że ja pie.....lę....
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2012, o 16:20

Jeżeli nie dostanę tej pracy to wyjadę za granicę. Nie wiem na czym stoję, czy będę wezwana na rozmowę czy nie, a muszę dać odpowiedź do 10 października czy jadę. Dlaczego nikt nas nie chce poinformować co z tą rekrutacją.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2012, o 16:30

a dostałsś potwierdzenie otrzymania CV ?? i napisali Ci że skontaktują się z Tobą i zaproszą na rozmowę czy jak ??
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2012, o 16:49

Nic nie dostałam
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2012, o 19:02

ja dostalam potwierdzenie od tego Pana Ambroziaka i nic...zero odzewu :( juz nie wiem czy mieć nadzieję czy nie...niektórzy już dostali zaproszenie na rozmowę :(:( czy jest ktoś kto cokolwiek powie ?? jej no nie bądźcie tacy...powiedzcie coś...
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2012, o 19:22

Jesteś pewna , że dostali zaproszenie na rozmowę? Może tylko ściemniają. bo nie chcą powiedzieć kiedy i gdzie będą rozmowy. Przecież i tak będą przesłuchiwać tylko zaproszonych. Nikt nie zabierze im miejsca.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2012, o 19:45

pisali na forum że dostali zaproszenia na rozmowę więc ja pytam na kiedy a oni nic...zero odzewu...dokładnie tak jakby bali się że ja im zabiorę miejsce pracy tylko że mnie na rozmowę nie zaprosili...pewnie będzie tak jak z tą nową biedronka...tylko plecy się liczą...
Na górę

Postautor: Gość » 7 paź 2012, o 08:00

[quote="Gość"]pisali na forum że dostali zaproszenia na rozmowę więc ja pytam na kiedy a oni nic...zero odzewu...dokładnie tak jakby bali się że ja im zabiorę miejsce pracy tylko że mnie na rozmowę nie zaprosili...pewnie będzie tak jak z tą nową biedronka...tylko plecy się liczą...[/q
Spotkanie bedzie 19 pazdziernika o godz 13.oo w Starostwie sala B, tylko osoby podobno ze skierowaniem z Urzedu Pracy , sa juz oferty na ich stronie wydane przez firme SIBI ,pewnie jakis posredik .....
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”