borówka amerykańska sezon 2012 NIE POLECAM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 lut 2013, o 10:33

Nie czepiaj się. Ma wiele racji. W sumie oczekiwania były oparte na zapewnieniach znajomych których o czymś zapewnili ich znajomi.
Naiwność fakt. I chyba nauczka życiowa że ludzie potrafią łgać w żywe oczy i jeszcze się obrażają gdy się napisało prawdę na forum.
A jakby faktycznie to był zamknięty obóz pracy jak kiedyś we Włoszech?
Nie chodziło o wielką kasę. Tysiąc euro na czysto za 6 tygodni nie byłoby chyba wielkim marzeniem.A tak wyszedł tysiąc tyle że złotych :wink:
Na górę

Postautor: Zbieracz » 16 lut 2013, o 11:01

Ja tez otrzymałem papiery JADĘ bo tam można zarobić
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2013, o 14:47

Zbieracz pisze:Ja tez otrzymałem papiery JADĘ bo tam można zarobić




chyba stojąc przy wadze :lol: :lol: :lol: co ,nie ma chętnych do zapełnienia autobusu że taka propaganda?
Na górę

Postautor: Kolo » 16 lut 2013, o 15:39

A co jesteś taki ciekawy chcesz sobie miejsce zarezerwować?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2013, o 17:05

byłem.wystarczy. niech inni naiwni jadą. :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2013, o 19:49

Gzie się można zapisać?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2013, o 23:03

Wyluzuj facet. Nie stwarzaj wrażenia takiego zainteresowania. Busem też się może opłaci.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2013, o 08:58

Mogę i samolotem .Podajcie proszę namiary na tego niemca
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2013, o 14:47

Gość pisze:Mogę i samolotem .Podajcie proszę namiary na tego niemca



żebyś później płakał jak ci?:


Pracujący na plantacji mieli z własnych pieniędzy opłacić pobyt na kempingu i kupować sobie jedzenie. - Tyle że przy zarobkach wysokości kilku lub kilkunastu euro na dzień i opłatach za transport na plantację to było wręcz nierealne - mówi Stebelski. - Niektórzy z nas nie mieli za co kupić jedzenia. Wysyłali SMS-y do rodziny z prośbą o pożyczkę na bilet powrotny.


Cały tekst: http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1, ... z2LAERuwr1
Na górę

Postautor: Kolo » 17 lut 2013, o 15:48

Płaczący ci to pewnie ty ha ha ha
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2013, o 16:08

Nie bądz taki uprzejmy juz wcześniej były te linki z Bydgoszczy
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2013, o 16:19

Gość pisze:Nie bądz taki uprzejmy juz wcześniej były te linki z Bydgoszczy



a co cię tak denerwują? prawda boli? niech ludzie wiedzą wszystko i sami wybierają a nie polegają na znajomych którzy dowiedzieli się od znajomych.

pewnie Kolo. za........ć 6 tygodni za 1200 zł to takie śmieszne jest. oj widzę ofensywę mającą na celu zapełnienie autobusiku :wink:
Na górę

Postautor: borowka » 17 lut 2013, o 16:35

Oj faktycznie widzę propagandę na borówki, pewnie wagowi zachęcają. Po to stworzyłem to forum aby później płaczu nie było, ja jadąc od kolegi żadnego forum nie znalazłem a szkoda. Oczywiście nikogo nie zmuszam, teraz sam otrzymałem papiery od Niemca i widzę że tam wszystko jasno napisane to nasi zrobili nas w balona im się należą brawa. Ale znając bus Roberto na pewno wyjdzie na jego, żadnej pomocy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2013, o 16:46

Nikt nikomu nie życzy przecież źle. Może w tym roku będzie ok. może traficie akurat na wysyp borówki. Ale czy nie będzie więcej zbieraczy to nikt nie zagwarantuje. W rolnictwie zawsze jest ryzyko.
Przeczytać.Wyciągnąć wnioski i zadecydować.I nie uprawiać taniej propagandy proborówkowej :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2013, o 16:52

Zbieracz pisze:Ja tez otrzymałem papiery JADĘ bo tam można zarobić




Przepraszam bardzo ale
1) gdyby można byłoby faktycznie zarobić i ludzie nie byliby oszukani przez Roberta i Marka to to forum nie byłoby aż takie długie i nie ciągnęłoby się ponad 6 mcy tylko kilka zdań i koniec.
2) Robert nie ma jak nałapać sobie klientów na podróż i sam to wypisuje pozytywne odpowiedzi, a nie zdziwię się jak miesiąc przed wyjazdem będą same pozytywne strony tego wyjazdu.
3)nie mam interesu aby przeszkadzać Robciowi w nabijaniu naiwniaków bo nie jestem konkurencją wiozącą niewolników do pracy na mnie.
4) trzeba być zimnym h......em aby zrobić ludzi w balona, a potem wypisywać same pozytywy i naciągać ludzi. Gro zbieraczy się zapożyczyło na ten wyjazd i wrócili z niczym.
5) jak chcesz pojechać i zwidzić kemping nad zatoką, pojechać do Lurt to wycieczka dla ciebie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”