borówka amerykańska sezon 2012 NIE POLECAM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 18:53

nie , nie do dumy . I dlatego to przykre ale trzeba takich tepic i . karac inaczej nie zaprzestana tego procederu .
Zadzwon do Tyg. Zam -red. naczelny :84-63860 58
a tu nr. bezplatny 800 258 596 tam mozesz podac kazda bulwersujaca cie wiad i kazda inna tez .masz internet to i wszystko znajdziesz .
Jak zadzwonisz czy napiszesz maila do TVN i podasz swoj nr. tel.oddzwonia natychmiast . Swoje nazwisko mozesz zastrzec i wtedy nikt go nie ma prawa ujawnic.
a te kanalie co was robia w bambuko wiedza ze ze wstydu nie zglaszacie tego i proceder kwitnie. A tu nie ma sie co wstydzic niech wstydza sie oni boi maja za co.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 19:44

ach, kochany policjant wkracza do akcji, złap ich i spałuj aż im € bokiem wyjdzie
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 19:57

a ty sie wstydzisz ze cie oszukali i ograbili ! jedz jeszcze raz !
Ludzie ktorzy zachowaja zdrowy rozsadek nie beda w takiej sytuacji !
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 20:44

Ja tam nie być, ale to czytać.
Na górę

Postautor: freedom » 6 sie 2012, o 09:52

Mogę powiedziec tylko jedno - Szok. Szkoda mi Was/Nas - ludzie - Polacy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 10:25

Polacy- Polakom zgotowali ten los :wink: aby zapełnić autobus robociarzami. 50 x 500 zł to 25 000 zł. Przejechanie 2500 km nawet smokiem tyle nie kosztuje. a oferta na kserówce i "na gębę". w razie czego powiedzą że wywieźli turystów na kemping nad piękną zatoką biskajską.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 10:32

Ten temat powinien zainteresować nie tylko Tygodnik Zamojski, ale i światowe media. Niech w końcu przestaną pokazywać tych 'biednych' bezrobotnych Greków czy Hiszpanów stojacych w kolejkach po zasiłki, a pokażą nasz tuskowy 'Dobrobyt' i skąd to niskie bezrobocie naszego kraju.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 11:12

polaków-naganiaczy można spytać o licencję na pośrednictwo pracy.bo chyba pośredniczyli? :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 13:20

Gość pisze:Polacy- Polakom zgotowali ten los :wink: aby zapełnić autobus robociarzami. 50 x 500 zł to 25 000 zł. Przejechanie 2500 km nawet smokiem tyle nie kosztuje. a oferta na kserówce i "na gębę". w razie czego powiedzą że wywieźli turystów na kemping nad piękną zatoką biskajską.


a skąd wiesz, że Polacy?
Jak tu "połowa na pograniczu ma praprzodków wsród Ukraińców, Żydów albo innych nacji"...
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 13:35

Gość pisze:
Gość pisze:Polacy- Polakom zgotowali ten los :wink: aby zapełnić autobus robociarzami. 50 x 500 zł to 25 000 zł. Przejechanie 2500 km nawet smokiem tyle nie kosztuje. a oferta na kserówce i "na gębę". w razie czego powiedzą że wywieźli turystów na kemping nad piękną zatoką biskajską.


a skąd wiesz, że Polacy?
Jak tu "połowa na pograniczu ma praprzodków wsród Ukraińców, Żydów albo innych nacji"...



na pewno rzymskokatolicy :P bo wycieczka do Lourdes była :wink:
Na górę

Postautor: Moniczka » 6 sie 2012, o 14:53

Ja myslę że cel artykułu pierwszej osoby był taki by nikt tam za rok nie pojechał. Ta osoba konkretnie podała imiona R, M i Wujek. Myślę że jak któś będzie miał jechać za granicę na borówkę to niech się dokładnie dowie kto to organizuję. Wtedy jak będzie ta miejscowość i te osoby, to poprostu niech one nie jadą. Myślę że to ta osoba miała na myśli zakładając to forum a nie czy ma coś w głowie czy nie. Poza tym ja tez byłam na tym wyjeździe i to wszystko prawda. A wyjeżdźając za granicę przecież nie podpiszesz umowy od razu w Polsce. Ponadto mi ten wyjazd załatwił kolega. Nigdy więcej nie pojadę tak. A tak przy okazji to ja pojechałam za chlebem, a nie po to by dać się zrobić w balona. Łatwo się mówi że głupie polaczki i ze coś na nagadali i że jesteśmy jacyś głupi. Ale niech wierzą mi osoby, jak pojedziesz za granicę bez kasy (bo ja pożyczyłam tylko na wyjazd i kilka dni jedzenia) to siedzisz z gębą na kłótkę bo ci wyrzucą z pola i pracy a wtedy nawet na bilet mieć nie będziesz. Więc to nie jest takie proste.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 14:57

Gość pisze:nie wierzcie nikomu !! jest umowa o prace podpisana - ile i za co !!! masz to w grasci i wtedy mozesz dochodzic swoich praw. Jedziecie w ciemno bo wam naobiecuja gruszek na wierzbie a potem placz. ! Tyle razy media ostrzegaja , pokazuja a wy dalej dajecie sie nabierac,´. szkoda mi was ale kto wam pomoze jak sami siebie troszke oszukujecie- ze bedzie dobrze , pojade zarobie , mnie nikt nie oszuka . A jednak oszukuja .
Ostatnio w Berlinie mlodzi Polacy obiecywali prace i zakwaterowanie, pozbierali od 20 osob po 100 euro zaliczki i tyle ich widzieli.Mieli jednak pecha bo policja ich zgarnela.
No to prosze sie siebie zapytac czy nie jest to naiwne podejscie ???
jezeli sie dajecie oszukiwac to zawsze znajdzie sie jakas menda ktora to wykorzysta.
wiecie kto was wyrolowal i co macie zamiar z tym zrobic ??? trzeba o tym mowic bo nastepni naiwni stoja juz w kolejce !!!!


A co zrobisz jak ci na obiecują a potem idziesz podpisać umowę i widzisz co innego. A potem się dowiadujesz że nawet opłaty są inne? Myślę że to poprstu zrobienie z ludzi wała. A gdabym wiedział za ile jadę to bym nie pojechał, ale jak się uwierzyło i przeczytało na innych forach że faktycznie można tyle zarobić to już co innego.
Na górę

Postautor: Horn » 6 sie 2012, o 15:51

Kit ordynarny - o łatwości zmiany pracy na płatną godzinowo. gość dobrze wiedział że to już dawno obsadzone przez krewnych i znajomych Królika

Kit chytry - zarobki podane jak się okazuje w wysokości brutto. jakoś gość zapomniał o francuskim krusie w wysokości 21,30%. do końca tak gadał chyba po to aby przez drogę w m.....ę nie dostać.

Kit niebezpieczny - pełne ubezpieczenie zdrowotne. ale nie na kempingu! pająk - 40 euro. Bogu dzięki ze jakiś wyrostek nie złapał.


Umowa z Niemcem po francusku. Dobrze że człowiek nerki nie oddał :wink: Można było nie podpisywać fakt. ale mając 35 euro w kieszeni i będąc 2500 km od domu inaczej się myśli.


I solidarność Polaków do d...Trzeba było się zmówić i 2-3 dni nie wyjść do pracy jak w koncu borówka wysypała. Niemiec by się prędzej zes......niż kogoś tak szybko znalazł. Może przynajmniej kemping byłby tak jak mówiono 4,5 euro a nie 6,30.Zaliczka miała być w pierwszym tygodniu. Była pod koniec drugiego. Niemiec w sumie miał rację. Jakby dał w pierwszym toby mu polowa spier....ła. :wink:

Widząc co się dzieje. Ze ludzie niektórzy nie mają nawet na żarcie dojazd na pole podnosić? Trzeba nie mieć serca. to te 50-60 km w obie strony to 130 euro koszt tym autobusem?

Ach ten kochany,rozmodlony katolicki naród. Wycieczka do sanktuarium za 15 euro. Tylko po co? Chyba ze wyspowiadać się że rodaków w uja się zrobiło. Tobym jeszcze rozumiał.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 16:10

Ludzie, kogo wy macie za znajomych, mafie jakieś.
Fakt, jest kryzys i są przekręty, i ktoś to wykorzystuje.
To najlepsze-do Lourdes was zawieźli, no śmiać się chce. :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 16:13

co zrobie ? pytasz . NIGDZIE NIE JADE Nie MAJAC UMOWY W JEZYKU KTORY ROZUMIE. Umowy w ktorej opisane sa warunki placy i pracy- czasem zamieszkania jak jedzie sie na pole- Wiara, wiara ale zdrowym rozsadkiem tez nikt z was sie nie wykazal.

Trzeba bylo poszukac w internecie , znacie tych zlodzieji i dalej wierzycie i jedzieciem. Jak mozna jechac na zachod bez grosza w kieszeni. Na zach. pobory placa na koniec miesiaca czyli po wykonaniu pracy. Jaka zaliczka ?? dalbys komus 200 euro pierwszy raz zobaczywszy go na oczy do tego bez umowy czyli jaka gwarancja ze nie ucieknie jak zobaczy co ma robic i ze grosze zarobi ???

Myslec wam zabroniono ?? chcieliscie wierzyc ze wam sie uda ale wyszlo jak zawsze. Ja was nie wysmiewam , wiem ze czlowiekw trudnej sytuacji zrobi wszystko zeby miec co do gara wlozycz bo pracy nie ma ale czy to od razu trzeba na zachod z pare euro w kieszeni i do tego w niewiadome, bez jakichkolwiek gwarancji i bez znajomosci jezyka ???
a gdyby was wywiezli do lasu i leb ukrecili ???
Ludzie opamietajcie sie to juz nie jest nawet smieszne!!! zgloscie do prokuratury czy innych organow wniosek o popelnieniu przestepstwa !! ale jak znam zycie nawet na to was nie stac. Kto nie umie walczyc o swoje jest juz przegrany . sa rozne mozliwosci ukarania takich WUJASZKOW ale siedzeniem z podkulonym ogonem tego nie zalatwisz !!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”