borówka amerykańska sezon 2012 NIE POLECAM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 18:37

Panie Gość ty nie wiesz co piszesz naprawde,juz nie wiesz co masz pisac teraz Ci osoby palce przeszkaszaja itp itd,a co do opłat to wiadome wszystko drozeje czy to w polsce czy tam nie widzisz co sie na stacjach benzynowych dzieje,bodzmy realistami ok takie jest zycie,kup sobie busa autokar zglos sie do Marka lub sam ludzi sobie znajdz papiery załatw i jedz zobaczysz co ludzie o tobie beda mowili.Chłopie jeszcze sie taki niue urodził zeby kazdemu dogodził,nie wiem czy czytałes do konca to co napisałem wiedziałem ze mam wszystko zapewnione ale mimo wszystko wziołem sobie prowiant z Polski a i pale i nie pytałem czy moge sobie faje wziac tylko wziołem tez jechałem wtedy 1 raz w wieku 18 lat na 2 miesiace bez nikogo i dałem sobie rade i roznie bywało ale nie mam pretensji do osoby ktora mi to załatwila a tym bardziej do bogu ducha winnego przewoznika.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 18:45

Panie Gerwazy. Panowie Marek i Robert to jeden team i tyle. Po co nam trujesz że jest inaczej? Piszemy tylko o tym jak nas zrobiono w uja i tyle.
Podnieść opłatę za dojazd na pole w najgorszym roku od lat pod względem urodzaju to szczyt porządności.jak my sama przebitka na fajkach nie wystarczała.
Na górę

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 18:49

jezeli dla Ciebie 2 lata temu był najgorszy rok to jestes smieszny,5 lat temu był dopiero kiepski rok ja zarobiłem 600e to była dopiero lipa wypowiadasz sie na podstawie 2 lat a tak naprawde guzik wiesz.odlicz sobie z tych 600 wszelkie opłaty i wtedy sie wypowiadaj
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 18:59

gerwazy pisze:jezeli dla Ciebie 2 lata temu był najgorszy rok to jestes smieszny,5 lat temu był dopiero kiepski rok ja zarobiłem 600e to była dopiero lipa wypowiadasz sie na podstawie 2 lat a tak naprawde guzik wiesz.odlicz sobie z tych 600 wszelkie opłaty i wtedy sie wypowiadaj



O to jeszcze lepiej, szkoda że nic nie było słychać na ten temat mnóstwo ludzi by nie pojechało :) A i jeszcze jedno polemizujesz gerwazy z kilkoma gośćmi uzupełniamy się nawzajem,jak widać nie jestem sam :)
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 19:00

gerwazy pisze:jezeli dla Ciebie 2 lata temu był najgorszy rok to jestes smieszny,5 lat temu był dopiero kiepski rok ja zarobiłem 600e to była dopiero lipa wypowiadasz sie na podstawie 2 lat a tak naprawde guzik wiesz.odlicz sobie z tych 600 wszelkie opłaty i wtedy sie wypowiadaj



sam jesteś śmieszny bo nawet nie zauważyłeś że piszemy o 2012 roku. to dla ciebie dwa lata?od tego temat sie tutaj zaczął. Panie gerwazy Pan jesteś po prostu Pan Robert i tyle.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 19:03

Wystarczy sprawdzić IP. Chyba to nie jest trudne. Pewnie że nas tu parę osób pisze. A że czasami po kilka razy to chyba na tym polega dyskusja.
Na górę

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 19:04

Pan Robert jeszcze moze Pan Marek,jak nie mozecie wymyslec sobie innego pseudo tylko gosc to juz nie moja wina,ja jestem smieszny to ty człowieku pomysl bo piszemy o tamtym roku i o tym czyli ile jest 1+1 co?
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 19:08

gerwazy pisze:Pan Robert jeszcze moze Pan Marek,jak nie mozecie wymyslec sobie innego pseudo tylko gosc to juz nie moja wina,ja jestem smieszny to ty człowieku pomysl bo piszemy o tamtym roku i o tym czyli ile jest 1+1 co?



2012 rok to jednak rok temu. żebyś nie wiem jak liczył gerwazy :wink: zaczynasz liczyć jak Pani Ania co w 16 dni 1000 euro na czysto zarobiła. i ty to w jednym poście poparłeś. później napisałeś że to Pani Ania odpowiada za to co pisze.motasz się totalnie. widać że chcesz wybielić Pana Roberta nawet kosztem Pana Marka. Rodzina czy co?
Na górę

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 19:14

słuchaj Gosc tak napisałem ze jest to Mozliwe ze Pani Ania mogła tyle zarobic bo jest to mozliwe ale nie odpowiadam za to co ona wiecej pisze chyba nie,ta to pisz o tamtym roku a nie o tym skoro to nie jest roznica bo ja juz tu wyczytałem ze i ten rok jest wciagniety w to forum sam piszesz o tym roku.a tak zapytam czy my w tym roku tylko 16 razy byłes tylko w pracy?ze mowisz ze w 16 dni zarobiła 1000e.nie obce mi osoby ktore poprostu poznałem na wyjezdzie tak jak wy i znam go od 6 lat i wiem ze on nie ma z tym nic wspolnego,to oczym wy wpisujecue ze naganiacz itp itd
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 19:17

i ja też kiedys byłam pierwszy raz i wcale nie mowie ze to wstyd ale wstydem jest obwiniac postronne osoby za własne niepowodzenia co ty myslisz że ktoś normalny powiedział by ci ze spoko mozesz sobie wziąsć fajek ile chcesz znajdz mi organizatora czy przewoznika który tak by ci powiedział ;i kto ci kazał kupować te fajki za te 6 e to był doskonały moment na zerwanie z nałogiem mi tez w tym roku zabrakło i kupowałam po 9 w barze ale jakos nie krzyczę do Roberta ze to jego wina jeszcze raz powtażam naucz sie czytac ze zrozumieniem bo o 10 000 e nigdy mowy nie było; ładna piosenka w przyszłym roku zrobimy z niej hiciora na plantacji Gerwazy nie śądziłam że staniemy sie takimi gwiazdami he he
Na górę

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 19:20

zmien sobie te nazwe bo ja sie juz gubie za duzo tu gosci.
Na górę

Postautor: anka » 18 sie 2013, o 19:22

liczyc to ty sie sam na ucz bo nawet sam, na siebie nie uniesz zapomniałam sie podpisac wiesz tyle krów do wydojenia mozna sie pogubić
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 19:47

Ksywka Gerwazy to czyja jest? Marka czy Roberta?Czy brata Roberta? A niejaka Anka to kobieta którego z nich? Tylko nie piszcie,że to nie o nich chodzi,bo w to nie uwierzę.Nikt postronny czy zwykły zbieracz tak by nie ujadał i straszył do tego.Niezłe towarzystwo,nie ma co.Nie podoba mi się jak ktoś zbiera ludzi do roboty i nie jest z nimi szczery.Na miejscu oszukanych skorzystałabym z pomocy prawnika- biuro porad obywatelskich -za darmo i bez konsekwencji,bo praca pewnie na czarno była?
Mam jeszcze pytanie: czy osoby które dostały zaproszenie od Niemca nie mogą sobie same zorganizować pojazdu? wyszłoby więcej niż 500 zł\osobę?
Na górę

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 19:50

gerwazy to moja ksywka juz wczesniej ktos mi to pytanie zadał i odpowiedziałem.a mozesz jechac we własnym zakresie nikt Ci nie broni tylko nie wiem po co pytasz wybierasz sie w przyszłym roku przeciez tam jest tak bardzo zle.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 20:05

ha ha ha ale sie usmiałam z tej kobiety przecież całkiem niedawno pisałeś że wiesz kim jestem
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”