borówka amerykańska sezon 2012 NIE POLECAM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 16:22

podaj adres tego borowkowego potentata !!!!! trzeba by sprawdzic czy tam rodacy glodem nie przymieraja i nie maja grosza na powrot do domu. Tylko prawdziwy. moge ewentualnie zrobic sobie wycieczke w ramach pomocy rodakom.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 16:27

nie obrażaj ludzi którzy harowali przez 6 tygodni po 10 godzin za 300 euro. :roll: tak naprawdę to można tych polaczków-naganiaczy tylko o pośrednictwo pracy bez licencji oskarżyć. ta karteczka ksero z warunkami to żadna umowa. jakie 200 euro? 50 by wystarczyło tym bardziej że opłaty za kemping już od pierwszego dnia.z 50 euro nikt by nie uciekł bo i dokąd?
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 16:48

Gość pisze:nie obrażaj ludzi którzy harowali przez 6 tygodni po 10 godzin za 300 euro. :roll: tak naprawdę to można tych polaczków-naganiaczy tylko o pośrednictwo pracy bez licencji oskarżyć. ta karteczka ksero z warunkami to żadna umowa. jakie 200 euro? 50 by wystarczyło tym bardziej że opłaty za kemping już od pierwszego dnia.z 50 euro nikt by nie uciekł bo i dokąd?

nikt tu nikogo nie obraza a jak jedziesz pracowac na- karteczke ksero- tos naiwny a moze nawet i..... odpowiedz sobie sam !!
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 16:51

Gość pisze:
Gość pisze:nie obrażaj ludzi którzy harowali przez 6 tygodni po 10 godzin za 300 euro. :roll: tak naprawdę to można tych polaczków-naganiaczy tylko o pośrednictwo pracy bez licencji oskarżyć. ta karteczka ksero z warunkami to żadna umowa. jakie 200 euro? 50 by wystarczyło tym bardziej że opłaty za kemping już od pierwszego dnia.z 50 euro nikt by nie uciekł bo i dokąd?

nikt tu nikogo nie obraza a jak jedziesz pracowac na- karteczke ksero- tos naiwny a moze nawet i..... odpowiedz sobie sam !!



i co. lepiej ci? ulżyło? poczułeś się mądrzejszy? a niby gdzie tu robotę znajdziesz? pewnie masz bo się cwaniaczysz.
źle ci nie życzę ale jakbyś zraz poczuł co to znaczy brzytwy się chwytać tobyś zrozumiał.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 16:57

rozumie rozumie was bardzo dobrze ale nie rozumie dlaczego nic nie robicie zyby proceder tych cwaniakow ukrucic ??? wszystko jedno za co, chocby za nielegalne posrednictwo , to zawsze cos . A ty co darujesz im ???
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 17:20

umowe na prace za granica podpiszesz i w kraju z wyszczegolnionymi warunkami pracy i placy.Tylko musisz miec uczciwego posrednika ktory ma prawo do zawierania takich umow- ale kto wierzy Wujaszkowi z Oserdeka ???? toz to cwaniak ktory zeruje na waszym nieszczesciu i ty myslisz nze mnie to smieszy ???mylisz sie Ja pomagam takim ludziom ale niewielu chce sie przyznac do porazki ze wstydu -zle pojetego- bo jak moze sie wstydzic oszukany???
probuje tu tlumaczyc pewne realia ale wy widzicie osmieszanie a nie to ze probuje sie was ostrzec itp.
trudno wasz problem! mozeby tak sluchac tych ,ktorzy wiedza jak taki proceder funkcjonuje.
.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 19:51

Nie o to chodzi. ten temat to przede wszystkim ostrzeżenie przed takimi Wujaszkami z Oseredka. Po sądach się włóczyć to średnia przyjemność.
Ale z tym nielegalnym pośrednictwem pracy to jeszcze nic straconego.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 19:54

no to tego jeszcze nie bylo i nie bedzie zeby wilk byl syty i owca cala.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 20:02

No cóż. Jak mówił Piłsudski o Polakach:


Naród wspaniały, tylko ludzie k.....y. :wink:


Właściwie można zakończyć na tym temat.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2012, o 20:29

nawet trzeba ! a z Pilsudskim zgadzam sie w zupelnosci !!!
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2012, o 07:55

Jest jeszcze Urząd Skarbowy. W końcu facet pobrał po 500 zł za dojazd w jedną stronę. Ciekawe czy to wykaże. zero skrupułów. Tak jak on nie miał gdy podnosił opłatę za dojazd na pole w sytuacji gdy ludzie nie wyrabiali na opłaty i żarcie.
Na górę

Postautor: uwaga » 7 sie 2012, o 17:16

Gość pisze:Nie o to chodzi. ten temat to przede wszystkim ostrzeżenie przed takimi Wujaszkami z Oseredka. Po sądach się włóczyć to średnia przyjemność.
Ale z tym nielegalnym pośrednictwem pracy to jeszcze nic straconego.



Dokładnie chodzi o to aby nikt nie pojechał to jest ostrzeżenie przed tymi ludźmi. W lutym pojawią się nowe oferty pracy w borówce uważajcie na nie. Ja na pewno już nie pojadę. Sezon sezonem dokładnie szwab powiedział, że on zarobi zarobimy i my. Prawda jest taka, że on zarobił bo borówka była najdroższa od 12 lat. Więc mógł wyśrodkować tę cenę abyśmy byli zadowoleni. A co on z nami zrobił, potraktował jak gówniarzy. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2012, o 17:49

uwaga pisze:
Gość pisze:Nie o to chodzi. ten temat to przede wszystkim ostrzeżenie przed takimi Wujaszkami z Oseredka. Po sądach się włóczyć to średnia przyjemność.
Ale z tym nielegalnym pośrednictwem pracy to jeszcze nic straconego.



Dokładnie chodzi o to aby nikt nie pojechał to jest ostrzeżenie przed tymi ludźmi. W lutym pojawią się nowe oferty pracy w borówce uważajcie na nie. Ja na pewno już nie pojadę. Sezon sezonem dokładnie szwab powiedział, że on zarobi zarobimy i my. Prawda jest taka, że on zarobił bo borówka była najdroższa od 12 lat. Więc mógł wyśrodkować tę cenę abyśmy byli zadowoleni. A co on z nami zrobił, potraktował jak gówniarzy. Pozdrawiam

Który Robert ten smolisty jak cygan ??? ten typ wozi tez na Ukraine na wal ...ja go [***] trafie za moja matke ...buc co tomaszowiaka udje parch
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2012, o 18:09

[/quote]
Który Robert ten smolisty jak cygan ??? ten typ wozi tez na Ukraine na wal ...ja go [***] trafie za moja matke ...buc co tomaszowiaka udje parch[/quote]

więc to Żyd -Wujaszek z Oseredka, a ktoś tu pisał że Polak.
Nowy obóz pracy wam zgotowali Żyd z Niemcem. Że Was nie zastrzelili od razu...historia kołem się toczy, ehh
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2012, o 08:24

Co ty z tymi Żydami,Cyganami, Niemcami? Chyba powinieneś się leczyć z nienawiści. Jak najbardziej Polacy bo do Lourdes wieźli za 15 euro a przecież Polak to katolik :wink:

Niemiec swoją drogą. Ale to Polacy wywieźli Polaków 2500 km żeby ryli za grosze i jeszcze podnieśli opłatę za dowóz na pole bo przecież oni muszą jak co roku przywieźć tyle samo. To Polakom jakoś dziwnie ważyły wagi. Raz 10 kg, raz 12 kg.

Masz jakiegoś jobla porządnego na punkcie narodowości. Taśmy PSL, taśmy Beger, taśmy PO - Miro,Zdzicho itp. wpadki SLD to też pewnie Żydzi i masoni. Masz bardzo prosty świat. Co obce to złe i nienawidzisz. Przynajmniej się spowiadasz z tej nienawiści?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”