borówka amerykańska sezon 2012 NIE POLECAM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: anka » 18 sie 2013, o 20:06

przez te krowy znowu zapomniałam sie podpisać
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 20:14

Oj kobieto to ja pisałem że wiem kim jesteś i pisałem również że jest tu nas kilku a nie jeden, nikomu podpisywać się nie chce, więc spokojnie. Jak będzie potrzeba to się ujawnię i nie tylko ja ale na razie to zbędne. Akurat miałem kolegę również z forum i troszkę zasiedzieliśmy się a teraz idę film oglądać więc do kiedyś tam, nie bój się za mnie nadrobią. pa pa
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 20:33

Nie muszę się wybierać, bo mam pracę tutaj. Ale czytam ten temat i uważam ,że praca TAM nie jest taka jak obiecujecie bo:
1)borówka jest stara ,ma mniej owoców i tym samym zarobki są mniejsze
2) Niemiec nie płaci w terminie
3)Wy drodzy organizatorzy nie mówicie ludziom całej prawdy a to jest wasz psi obowiązek. Tak samo jak wyegzekwowanie od Niemca płatności .Werbujecie ludzi a warunków nie znacie?Jak nie umiecie zorganizować wyjazdu, czy rozmawiać z Niemcem, to może rozejrzyjcie się za kimś kompetentniejszym ?No i jeszcze kwestia autobusu. Ci ludzie dają p. Robertowi zarobić(opodatkowany dochód czy nie, nie wnikam w to), to chyba jest pan im winien przynajmniej szczerość ?
Szwaba obchodzi borówka, nie robotnicy. Was obchodzi jak najwięcej ludzi w autobusie,bo macie z tego zysk. A co z ludźmi , którzy słusznie mają do was pretensje?I cieszcie się, że tylko pretensje, a nie podjęcie jakiś kroków prawno- skarbowych.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 20:37

Bardzo mądrze napisane
Na górę

Postautor: snd » 18 sie 2013, o 20:56

anka pisze:liczyc to ty sie sam na ucz bo nawet sam, na siebie nie uniesz zapomniałam sie podpisac wiesz tyle krów do wydojenia mozna sie pogubić



no to opowiadaj jak w 16 dni zarobiłaś 1000 euro na czysto. moze ty masz 16 krów do wydojenia i coś ci się p......liło po prostu?tak z tymi 10tys. euro. nawet jak ktoś tyle pojechał to w w zł a nie w euro. ty chyba naćpana jakaś jesteś bo te 16 krów to jednak amoniakiem jedzie
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 20:59

O tez bardzo mądra odpowiedź z humorkiem ale ok
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 21:11

Gość pisze:Nie muszę się wybierać, bo mam pracę tutaj. Ale czytam ten temat i uważam ,że praca TAM nie jest taka jak obiecujecie bo:
1)borówka jest stara ,ma mniej owoców i tym samym zarobki są mniejsze
2) Niemiec nie płaci w terminie
3)Wy drodzy organizatorzy nie mówicie ludziom całej prawdy a to jest wasz psi obowiązek. Tak samo jak wyegzekwowanie od Niemca płatności .Werbujecie ludzi a warunków nie znacie?Jak nie umiecie zorganizować wyjazdu, czy rozmawiać z Niemcem, to może rozejrzyjcie się za kimś kompetentniejszym ?No i jeszcze kwestia autobusu. Ci ludzie dają p. Robertowi zarobić(opodatkowany dochód czy nie, nie wnikam w to), to chyba jest pan im winien przynajmniej szczerość ?
Szwaba obchodzi borówka, nie robotnicy. Was obchodzi jak najwięcej ludzi w autobusie,bo macie z tego zysk. A co z ludźmi , którzy słusznie mają do was pretensje?I cieszcie się, że tylko pretensje, a nie podjęcie jakiś kroków prawno- skarbowych.



Właśnie, nawet osoba postronna to rozumie a ci co byli kropią wariata.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 21:13

Te 1 czy dwie osoby co tu piszą w swoim mniemaniu w obronie Panów Marka i Roberta to tak naprawdę im szkodzi.Myślę że im zależy żeby temat raczej zamknąć. Bo czy pozwolenie na pośrednictwo pracy było? Paragonów za dojazd do Francji i z powrotem oraz dojazdy na pole też nikt raczej nie widział. Za sprzedaż fajek też raczej podatku nikt nie odprowadził.

A wystarczy się cofnąć parę postów żeby zobaczyć że temat się odgrzał na nowo po wpisach szwagrów co straszyli że nas znajdą,gerwazego co nas poobrażał jak tylko mógł i naćpanej anki której się przyśniło 1000 euro.

W sumie po co wam to? Pojedzie starą ekipą która tyle przecież zarabia.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 21:18

"naćpanej anki której się przyśniło 1000 euro" to najlepszy tekst na tym forum. Można temat zamknąć ale i tak powróci, zawsze wraca.
Na górę

Postautor: BOLEK12 » 20 sie 2013, o 14:24

A KOGO TO OBCHODZI KTO ILE ZAROBIŁ. ZAROBIŁ ILE ZAROBIŁ. PO PROSTU NIE JECHAĆ ZA ROK I TYLE.
Na górę

Postautor: BABA » 20 sie 2013, o 14:27

JA JESTEM ZADOWOLONA BARDZIEJ, ŻE NIE POJECHAŁAM, NIŻ ŻE POJECHAŁAM ROK TEMU. O ILE OFERMY ZROZUMIECIE O CZYM MÓWIĘ.
Pisała ciotka pultu pultu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sie 2013, o 15:13

I zawsze się znajdzie ktoś kto ten temat odgrzebie :roll: Jak cię temat nie interesuje po uja go szukasz( pewnie był na trzeciej stronie) i po uj tu piszesz?Lepiej krowom wody daj. Gorąco
Na górę

Postautor: PLUM » 24 wrz 2013, o 17:32

WRÓCIŁAM !!!
Na górę

Postautor: PLUM » 24 wrz 2013, o 17:33

Napisała plum plum
Na górę

Postautor: pultu » 24 wrz 2013, o 17:34

sorki, miało być pultu pultu
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”