borówka amerykańska sezon 2012 NIE POLECAM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 wrz 2013, o 19:18

w końcu przyszła twoja kolej na kompa w Radecznicy? :roll: gratuluję ale więcej napisać i o co ci chodzi to przerasta już twoje zdolności intelektualne :?:
Na górę

Postautor: pultu » 25 wrz 2013, o 11:37

Ale o co Gościowi chodzi? Zapytała pultu pultu
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2014, o 18:00

Witam chce sie dowiedziec czy ktos był z Jeleniej Góry na tej borówce czy to ten sam organizator bo też zapewniają kokosy Pani Ewelina organizatorka pięknie to widzi ale po tych postach wnioskuje że to ten sam organizator?
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2014, o 21:20

o ewelinie przeczytalismy na forum ;oszukany; osobiscie nie polecam, marne grosze za ciezka prace i spartanskie warunki. z roku na rok coraz gorzej, chyba ze chcesz sie wyrwac na wakacje z dala od rodziny. ja swoim znajomym odradzam jak prosza o namiar nie chce zeby mnie pozniej przeklinali :(
Na górę

Postautor: roger » 3 mar 2014, o 15:39

Dzięki za pomoc 18 lat temu byłam na czereśniach w Niemczech tak samo zostałam oszukana obiecywali kokosy , na miejscu okazało sie ze trzeba za wszystko płacić za kemping dojazd na pole 21 wiek i nic się nie zmieniło wzbogacają się pośrednicy dlatego córki tam nie wyślę choćby miała suche bułki jeść bo wiem co to znaczy pracować i prosić sie o własny grosz który ciężko się zarobiło .
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2014, o 20:36

OOOOOOOOOOOo a boróweczki już się zapisały na kolejny rok pracy bez zapłaty?
Na górę

Postautor: Gość » 10 kwie 2014, o 18:17

jak zwykle , wierza w bajki ze zarobia kokosy a potem placz na forum. na zachodzie moze i mozna zarobic ale tylko bez polskiego posrednika . ale jak koniecznie chcecie to prosze
Na górę

Postautor: ajhsdlf » 30 maja 2014, o 23:19

Wróciłam !!! To ja !!! pultu pultu
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2014, o 08:11

Oj jakoś cicho z boróweczką w tym roku, czyżby Robcio się przestraszył i już nie naciąga. No tak kiepsko stoimy nawet w konkursie głosów brak a taki miał być dobry amerykański :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 cze 2014, o 16:28

[***] ja nie wierze nawet na szparagach jest chujnia wszędzie niestety tam to człowiek zapierdala czy niedziela czy piątek czy burza musisz zapierdalać a jak nie ma szparagi to wietrzysz folie za darmo szwabom i na dodatek jakl nie ma szparagi a musisz maximum dziennie uzbierac te 3 skrzynki bo cie wyjebią i nie ich wina że nie ma szparag!!! i masz te 60zł dziennie az Granicą TAAAKIE zxarobki że makabra :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 cze 2014, o 21:30

No tak kończy nam się powoli dobrobyt za granicą, szok dokładnie i najmniejsze zło jak op.......li cię szwab a gdy robi to polaczek to szczyt wszystkiego. Ale cóż takie ś w i n i e też muszą z czegoś żyć.
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2014, o 19:47

ha w tym roku na borówke do francji 60 osób pojechało z suśca i okolic tam jest normalnie porażka 6.30e za kemping na glowe dojazdy2.50 a jagody tyle ze trzeba jej w liściach szukać bylam w tamtym roku to ledwo mi sie jakis grosz zostal po zaplaceniu biletu i wszystkich oplatach. jak wyjezdzalismy to mowili ze jagoda taka ze tylko na pole i po 100 kilo dziennie nazbieramy. my na miejsce a tu zielono 2 tygodnie czekalismy az jagoda dojrzeje. ludzi od h... i jeszcze troche nawet dziadki po 60 lat wyzywali sie i prawie bili o krzaki. porażka nie polecam
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2014, o 22:45

Oni mają swoich do tych jagód którym płacić nie trzeba albo w całej wiosce internet odcięli aby nie mogli wejść na to forum bo by się popłoszyli
Na górę

Postautor: Plum » 18 cze 2014, o 16:38

A ja muszę się zapisać za rok, jestem dziennikarzem i chcę napisać artykuł. Chcę osobiście poznać tych wspaniałych ludzi jakim są Robert sp. z o.o. czyli cała kadra zarządzająca. Za ten artykuł dostanę Pulicera
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2014, o 22:43

O słyszałem, że nieciekawie miały boróweczki w tym roku, oj naiwniście ludzie naiwni. Słów brak
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”