borówka amerykańska sezon 2012 NIE POLECAM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 sie 2012, o 22:12

Wyjedzmy wszyscy.Ale sie ksieza zdziwia, beda mowic kazania o patriotyzmie.Moze sie zorientuja ze ludziom w raju jest zle.Wlasciwie to czemu za slub jest 1000 i bez podatku.Mechanik jak zmieni rozrzad to ma z tego 150 ale zus podatek koszta w sumie moze z 70 zostaje i jeszcze odpowiada jak cos sie sypnie.Jeszcze musi wplacac na emeryture dla ksiedza i dla siebie. Jedno jest pewne cos osoby duchowne sciemniaja z ta opatrznoscia.Tyle lat katolicyzmu i zawsze baty.Religia w szkole a nie ma bardziej nienawidzacych sie ludzi jak Polak Z POlakiem.Dwaj ukraincy za granica to sie wspieraja jak bracia.W kraju tez syci nie widza jak bracia gloduja.No problem.Invitro to jest problem albo ile % ma dostawac kosciol.Niech ktos napisze co robi biskup z emerytura 8 tys i jak sie czuje skoro w zyciu skladki nie placil.POdrozuje, moze buduje koscioly?Taka niedygresja
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2012, o 22:26

zapewniam cie ze czuje sie bardzo dobrze i ma w glebokim powazaniu cala gromade biednych babciowinek ktore odejma sobie od ust a zaniosa ksiezulkom rozwijajac supelek z chusteczlki i wysuplujac ostatni grosik tylko po to zeby uslyszec o cos skromniutko a my kosciol budujemy , ja jezdze takim starym 2-letnim gratem .... ludzi nie zmienisz . ale co oni biedacy poczna jak odejdzie to pokolenie biednych , schorowanych staruszek .... kto rzuci na tace ostatni grosik hmmm moze najbogatsze panstwo jakim jest Watykan zacznie uszczuplac swoje skarbce..hahahaha
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2012, o 22:43

Gość pisze:zapewniam cie ze czuje sie bardzo dobrze i ma w glebokim powazaniu cala gromade biednych babciowinek ktore odejma sobie od ust a zaniosa ksiezulkom rozwijajac supelek z chusteczlki i wysuplujac ostatni grosik tylko po to zeby uslyszec o cos skromniutko a my kosciol budujemy , ja jezdze takim starym 2-letnim gratem .... ludzi nie zmienisz . ale co oni biedacy poczna jak odejdzie to pokolenie biednych , schorowanych staruszek .... kto rzuci na tace ostatni grosik hmmm moze najbogatsze panstwo jakim jest Watykan zacznie uszczuplac swoje skarbce..hahahaha


A ty Żydzie ZNOWU SAM SOBIE ODPOWIADASZ i znowu o Kościele wątek niepowiązany z tematem-normalnie to choroba jakaś jest-NIE TYLKO NIENAWIŚĆ.
Cieszysz się-My wyjedziemy a Wy przyjedziecie z USRaela...??
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2012, o 23:08

Gość pisze:
Gość pisze:zapewniam cie ze czuje sie bardzo dobrze i ma w glebokim powazaniu cala gromade biednych babciowinek ktore odejma sobie od ust a zaniosa ksiezulkom rozwijajac supelek z chusteczlki i wysuplujac ostatni grosik tylko po to zeby uslyszec o cos skromniutko a my kosciol budujemy , ja jezdze takim starym 2-letnim gratem .... ludzi nie zmienisz . ale co oni biedacy poczna jak odejdzie to pokolenie biednych , schorowanych staruszek .... kto rzuci na tace ostatni grosik hmmm moze najbogatsze panstwo jakim jest Watykan zacznie uszczuplac swoje skarbce..hahahaha


A ty Żydzie ZNOWU SAM SOBIE ODPOWIADASZ i znowu o Kościele wątek niepowiązany z tematem-normalnie to choroba jakaś jest-NIE TYLKO NIENAWIŚĆ.
Cieszysz się-My wyjedziemy a Wy przyjedziecie z USRaela...??

Bieda ludzi zebrzacych w europie i zbierajacych jagodki i bogactwo kosciola ktory ani mysli dolozyc do kasy zlotoweczkena zus , sa zwiazane z tematem.Mamy najwiecej kaplanow Jedynego Boga a jestesmy dziadami europy.Budujmy swiatynie zamiast fabryk bo nie samym chlebem zyje czlowiek.Z wyjatkiem ksiezy ktorzy przeciwnie do gloszonych nauk, stawiaja na pieniadz.Wyjechac i zmienic obywatelstwo n- najlepiej na szwajcarskie to jedyna droga mlodych.Oprocz stanu duchownego zostaje bezrobocie tu lub marne grosze i kredyt rowny calej pensji przez 50 lat.Oczywiscie syty udaje ze problemu nie ma
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2012, o 23:33

ale czy ty musisz wszędzie pisać to samo.
Jesteś fałszywym filantropem, bo jak wiem jak wy bogaci jesteście, i nie udawaj że nie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2012, o 09:26

Zgadza się. Od tego jest temat Kler w Polsce. Ja na Kościół nie daję. Wolę na Owsiaka choćby jego sprzęt za miliony ratował tylko 10 osób w ciągu roku i tak warto. Więcej w tym Boga niż w zimnych murach.
Ale to wolny kraj. każdy może dawać na co chce.
Na górę

Postautor: Szym » 5 sie 2012, o 13:06

To co pisze kolega lub koleżanka na temat borówki to prawda. Ja też byłem, mieszkałem w ares, jeździłem "busem Roberta" i pracowałem w tym gównie. Tak jak wykorzystali nas Polacy tak nie wykorzystał nas nikt. Przecież wagowi tyle zarobili, a my biedni polacy nawet nie jesteś my narodem żeby się przeciwstawić. My u siebie w kraju nie jesteśmy w stanie wyjść na ulicę a co dopiero w innym. Ale od narodu się odczepię bo i tak nic z nas nigdy nie będzie. Tzn. z was bo ze mnie juz jest :). Do tej pory nie mogę zapomnieć słów Wujka - "dlaczego w tym roku jest tak dużo nowych osób?" Przecież Wujaszek doskonale to wiedział dlaczego, ja juz też wiem dlaczego. Nie rozumiem tylko tego pierd... typu "zbierajcie, a będzie dobrze. No Wujcio zarobił 8 euro netto na godz. to jemu na rękę byśmy dalej siedzieli tam i głodowali. I słowa Roberta " to nie mój problem" Kur... to oni razem z Markiem - organizatorem załatwili pracę a potem sami sobie radźcie. Ja tu tylko ostrzegam Polaków przed następnymi zbiorami za rok, Firmy nie będę pisał, ale Wujcio, Robercik i Maruś z okolic oseredka to muszę wymienić. Mam nadzieje że więcej Polacy tam nie wyjadą a oni sami będą zapierd.
Na górę

Postautor: baba » 5 sie 2012, o 13:14

siedzę i czytam to forum. Ale dlaczego nikt tu nie opisał Basi? Córci Wujaszka. A więc - owa Basia miała około 20 lat, długie palce u nóg :) i zajeżdzało u niej wiocha. Nie obrażałbym jej ale owa Basia grała nie fair razem z Wujkiem. Jako że jej tato wagowy, to basia miała prawo skakać z rządka na rządek, wybierać sobie tam gdzie jest lepsza borówka, i zbierać tylo te duże, a w autobusie jeszcze miała szczelność powiedzieć - "nazbierałam tylko 60 kg a tak mi się nie chciało". Ja jakbym tak zbierał to bym miał tez tylę. Jednym słowem basia zabierała nam chleb z wujaszkiem. Niech ja ich dorwę, zabiorę im cała borówkę którą wywieźli stamtąd po kryjomu w autobusie. No i basia tyle zarobiła że nie wracała z nami autobusem tylko pojechała do paryża na zakupy. A mysmy się martwili ile zarobimy bo pieniądze trzeba oddać bo na wyjazd pożyczylismy.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 14:01

Ludzie, nie wiem kim Wy jesteście ale żal mi Was.
Jedźcie do Holandii na kwiaty albo Niemcowi obrabiać pole, albo nie wiem co jeszcze, jakąś lepszą pracę /chyba tam Was nie oszukają./
I najważniejsze wyp. Tuska i jego chołotę.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 18:09

nie wierzcie nikomu !! jest umowa o prace podpisana - ile i za co !!! masz to w grasci i wtedy mozesz dochodzic swoich praw. Jedziecie w ciemno bo wam naobiecuja gruszek na wierzbie a potem placz. ! Tyle razy media ostrzegaja , pokazuja a wy dalej dajecie sie nabierac,´. szkoda mi was ale kto wam pomoze jak sami siebie troszke oszukujecie- ze bedzie dobrze , pojade zarobie , mnie nikt nie oszuka . A jednak oszukuja .
Ostatnio w Berlinie mlodzi Polacy obiecywali prace i zakwaterowanie, pozbierali od 20 osob po 100 euro zaliczki i tyle ich widzieli.Mieli jednak pecha bo policja ich zgarnela.
No to prosze sie siebie zapytac czy nie jest to naiwne podejscie ???
jezeli sie dajecie oszukiwac to zawsze znajdzie sie jakas menda ktora to wykorzysta.
wiecie kto was wyrolowal i co macie zamiar z tym zrobic ??? trzeba o tym mowic bo nastepni naiwni stoja juz w kolejce !!!!
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 18:25

Dlatego jest ten temat. Ten pomysł z Tygodnikiem Zamojskim nie był zły. To były najgorsze zbiory od lat a przywlekli o 100 osób więcej. Powód. Zarobki naganiaczy. ŁAduje 50 osób po 500 zł. Czy przejechanie 2500 km kosztuje 25 000 zl? Nawet litr po 10 euro to zostaje z 5 tys.A później dojazd na pole. Logicznie rzecz biorąc jedziemy - płacimy. A tu mały zbiór, deszcze to oni podnoszą opłate za dojazd bo znowu ma być na tym zarobek. czyli te 30-40 km kosztuje 125 euro?
Niemiec to Niemiec. Ale to wszystko zgotowali Polacy. Normalka. Nie masz gorszego wroga za granicą.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 18:31

Polska mafia i wy im wierzycie ???? znacie ich , wiecie jak to wyglada chociazby z forum. Placicie za wszystlo dwa razy wiecej jak powinniscie i mimo wszystko dalej dajecie sie nabierac ???
CO TO ZA FENOMEN ??? wybaczcie ale tego nie da sie zrozumiec.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 18:35

Widzisz. Czasami robią to znajomi. Wierzysz bo chcesz wierzyć. Za 6 tygodni pod namiotem 308 euro na czysto.
To trzeba nagłaśniać.
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 18:38

Gość pisze:Dlatego jest ten temat. Ten pomysł z Tygodnikiem Zamojskim nie był zły. To były najgorsze zbiory od lat a przywlekli o 100 osób więcej. Powód. Zarobki naganiaczy. ŁAduje 50 osób po 500 zł. Czy przejechanie 2500 km kosztuje 25 000 zl? Nawet litr po 10 euro to zostaje z 5 tys.A później dojazd na pole. Logicznie rzecz biorąc jedziemy - płacimy. A tu mały zbiór, deszcze to oni podnoszą opłate za dojazd bo znowu ma być na tym zarobek. czyli te 30-40 km kosztuje 125 euro?
Niemiec to Niemiec. Ale to wszystko zgotowali Polacy. Normalka. Nie masz gorszego wroga za granicą.

wez ty nie placz tylko podaj mi gdzie takie rzeczy sie dzieja bo trzeba by poinformowac francuska policje , urzedy itp. Sam widze jakos nie masz ani ochoty ani odwagi. samo sie nic nei zrobi a troszeczke cywilnej odwago tez trzeba miec. czy darujesz tym przestepcom ????
robia to znajomi ??? tylko dlatego maja z tego kase bo msiedzicie jak mysz pod miotla, boicie sie odezwac chocby ze wstydu.
pisz konkretnie kto , gdzie chyba tyle potrafisz ???ß
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2012, o 18:42

Gość pisze:
Gość pisze:Dlatego jest ten temat. Ten pomysł z Tygodnikiem Zamojskim nie był zły. To były najgorsze zbiory od lat a przywlekli o 100 osób więcej. Powód. Zarobki naganiaczy. ŁAduje 50 osób po 500 zł. Czy przejechanie 2500 km kosztuje 25 000 zl? Nawet litr po 10 euro to zostaje z 5 tys.A później dojazd na pole. Logicznie rzecz biorąc jedziemy - płacimy. A tu mały zbiór, deszcze to oni podnoszą opłate za dojazd bo znowu ma być na tym zarobek. czyli te 30-40 km kosztuje 125 euro?
Niemiec to Niemiec. Ale to wszystko zgotowali Polacy. Normalka. Nie masz gorszego wroga za granicą.

wez ty nie placz tylko podaj mi gdzie takie rzeczy sie dzieja bo trzeba by poinformowac francuska policje , urzedy itp. Sam widze jakos nie masz ani ochoty ani odwagi. samo sie nic nei zrobi a troszeczke cywilnej odwago tez trzeba miec. czy darujesz tym przestepcom ????
robia to znajomi ??? tylko dlatego maja z tego kase bo msiedzicie jak mysz pod miotla, boicie sie odezwac chocby ze wstydu.
pisz konkretnie kto , gdzie chyba tyle potrafisz ???ß



pisałem do ambasady w Paryżu jeszcze przed tymi z Bydgoszczy :wink: mer Audenge już zawiadomiła żandarmerię i policję pracy we Francji. Niech się Niemiec tłumaczy.
nie w tym rzecz. nikt nie powinien pojechać z Polski bez podpisanej umowy z warunkami. to jest ostrzeżenie przed polskim naganiaczami. czasami nawet znajomymi. tak jak ktoś tu napisał. nie wierzcie nikomu. a czy ty myślisz że to powód do dumy że się tak dało nabrać? :roll:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”