borówka amerykańska sezon 2012 NIE POLECAM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: anka » 18 sie 2013, o 14:38

przestań straszyć bo ci to nic nie da i od razu widac ze wczesniej nigdy za granica nie byliscie bo u każdego jednego przewożnika nie wzięli byście ani paczki ukraińskich fajek a za każda jedna torbę zapłacili byscie po 10 e a butle namioty i tym podobne mogli byscie sobie poczta nadac wiec przestańcie pieprzyc na tematy o których nie macie bladego pojecia a i co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie będziesz tam 16 raz to sobie fajek weżmiesz ile chceż bo w razie kontroli i zajebistego mandatu miał bys pretęsje do Roberta ze pozwolił ci tyle wziąść a ty gościu nie bądz taki pewny bo nie masz bladego pojęcia z kim piszesz a odpowiedz natychmiastowa bo łajno wczoraj wyniosłam dzisiaj tez mam wolne i ty chyba jestes zaczarowany bo jeżeli nawet ktos ci obiecywał 10 000 za 4 tygodnie to naprawde gratuluje inteligęci
Na górę

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 14:39

moze byc to i dziwny zbieg okolicznosci nie wiem czemu Marek wam tak powiedział nie siedze w jego głowie wiem tylko jedno jesli pale papierosy to na 5 tyg nie pojade bez papierosow na tak dlugi okres.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 14:43

anka pisze:ludzie do tej pracy jeżdzi sie juz od co najmniej 16 lat i każdy kiedyś był nowy dlaczego nikt do tąd nie nażekał tylko nagle wy i mi nie mów ze sie nikt do tąd nie odważył bo to normalnie kpina by była bo tam juz nie tacy jak ty byli i od kiedy ci tak na ludzkim dobru zależy że tak usilnie chcez ludzi od tego wyjazdu odciągnać wiesz co a mi sie po prostu wydaje ze ty nie chcesz żeby ktos z twojego otoczenia tam pojechał i zarobił to był by dopiero wstyd co :lol:



wydoiłaś już krowy? nie chcę żeby ktoś dał się zrobić w uja jak ja. piszesz aniu wierutne bzdury i nawet nie zadbasz żeby to się kupy trzymało. 1000 euro w 16 dni wyszło z twojego wpisu do którego już nie wróciłaś bo dotarło do ciebie że przesadziłaś :lol:
fajki nie trzeba było brać bo przecież Pan Robert miał.taniocha. bzdury drugi opowiadał żeby autobus napełnić naiwniakami. a co ten pośrednik z Bydgoszczy? przecież się z Panem Robertem doskonale znają.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 14:45

Ankaaa! Anka!
Przestań się drzeć, ja tu serial oglądam!
Może pani poprosić Ankę?
Anka? Jakiś wariat z łobianką na dole Cię woła!
Gerwazy? Co ty tutaj robisz o 3 rano?
Cześć Zaplanowałem ci wakacje

Zadzwoniłem w środku zimy chodź minęły już dwie godziny
Ty nadal nie odzywasz się
Dziś to podanie Ci napisałem lato zbliża się więc chciałem
Powtórzyć tobie jeszcze raz to co wtedy

Zawsze z tobą chciałbym być, przez całe lato
Zawsze z tobą chciałbym być, we Francji
Zawsze z tobą chciałbym być, w krzakach w borówce
Zawsze z tobą chciałbym być. zarobić grosze

Daj się skusić na wakacje
Będziemy tańczyć aż po świt
By później w borówkę iść
Stawiać z tobą koszyczki w trawie
Może więcej kilo się nabawię



haahhaahahahhaahahahahahahahahahahhahahahahahhahhahahahahhahahaahhaahhahahhahahahha
Na górę

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 14:49

Gosc jaki ty jestes zabawny ja pier....boki zrywac juz Ci sie argumenty koncza chyba co,nie wiem myslcie sobie co chcecie ale do konca racji nie macie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 14:51

gerwazy pisze:moze byc to i dziwny zbieg okolicznosci nie wiem czemu Marek wam tak powiedział nie siedze w jego głowie wiem tylko jedno jesli pale papierosy to na 5 tyg nie pojade bez papierosow na tak dlugi okres.




tak gerwazy. wszyscy kłamiemy.jak gość tak mówi to tak musi być skoro ktoś jedzie pierwszy raz. a co to wstyd pierwszy raz jechać?
nie wiem ale mi się wydaje że się jest porządnym jak się mówi wszystko o warunkach pracy i płacy. ty gerwazy w ogóle inaczej to pojmujesz. to był po prostu spryt tak innych zrobić w konia.
Na górę

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 14:55

tak jak juz wczesniej napisalem nie mam zadnego w tym interesu zeby kogos oszukac ja nie mowie ze nie jest tak jak mowicie tylko macie poprostu pretensje nie do tych osob ktore trzeba,tylko i wyłacznie dla tego.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 14:56

anka pisze:przestań straszyć bo ci to nic nie da i od razu widac ze wczesniej nigdy za granica nie byliscie bo u każdego jednego przewożnika nie wzięli byście ani paczki ukraińskich fajek a za każda jedna torbę zapłacili byscie po 10 e a butle namioty i tym podobne mogli byscie sobie poczta nadac wiec przestańcie pieprzyc na tematy o których nie macie bladego pojecia a i co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie będziesz tam 16 raz to sobie fajek weżmiesz ile chceż bo w razie kontroli i zajebistego mandatu miał bys pretęsje do Roberta ze pozwolił ci tyle wziąść a ty gościu nie bądz taki pewny bo nie masz bladego pojęcia z kim piszesz a odpowiedz natychmiastowa bo łajno wczoraj wyniosłam dzisiaj tez mam wolne i ty chyba jestes zaczarowany bo jeżeli nawet ktos ci obiecywał 10 000 za 4 tygodnie to naprawde gratuluje inteligęci



Opowiedz nam lepiej jak w 16 dni zarobiłaś 1000 euro na czysto. dziś niedziela. po co mamy czekać na wieczorynkę :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 14:59

anka pisze:przestań straszyć bo ci to nic nie da i od razu widac ze wczesniej nigdy za granica nie byliscie bo u każdego jednego przewożnika nie wzięli byście ani paczki ukraińskich fajek a za każda jedna torbę zapłacili byscie po 10 e a butle namioty i tym podobne mogli byscie sobie poczta nadac wiec przestańcie pieprzyc na tematy o których nie macie bladego pojecia a i co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie będziesz tam 16 raz to sobie fajek weżmiesz ile chceż bo w razie kontroli i zajebistego mandatu miał bys pretęsje do Roberta ze pozwolił ci tyle wziąść a ty gościu nie bądz taki pewny bo nie masz bladego pojęcia z kim piszesz a odpowiedz natychmiastowa bo łajno wczoraj wyniosłam dzisiaj tez mam wolne i ty chyba jestes zaczarowany bo jeżeli nawet ktos ci obiecywał 10 000 za 4 tygodnie to naprawde gratuluje inteligęci




Kobieto kochana jakby miał tak zrobić to wcale bym nie pojechał, to kolega powiedział abym wziął co mogę, ja akurat nabrałem, od organizatorów usłyszałem nie bierz papierosów, jedzenia dużo ( zaliczki) i pieniędzy. Niestety za dużo włożyłem w wyjazd ( namiot, butla i cała reszta) akurat wtedy nie pracowałem dla mnie i jak dla większości to masa pieniędzy byłem bardzo stratny. Smrodem jesteś ty, jak nas straszą my też możemy mamy czym
Na górę

Postautor: snd » 18 sie 2013, o 15:01

gerwazy pisze:tak jak juz wczesniej napisalem nie mam zadnego w tym interesu zeby kogos oszukac ja nie mowie ze nie jest tak jak mowicie tylko macie poprostu pretensje nie do tych osob ktore trzeba,tylko i wyłacznie dla tego.



chyba nie czytałeś wcześniej co pisałem. więc powtórzę. po co opowiadać bzdury zamiast powiedzieć prawdę którą się zna bo się było ileś tam razy? ano moim zdaniem żeby zapełnić autobus czyli interes nie tylko dla pośrednika. po co mówić nie bierzcie fajek? a no ktoś ma tych fajek całkiem sporo. przecież to wszystko układa się całość tylko ty tego nie chcesz widzieć.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 15:04

Gość pisze:
anka pisze:przestań straszyć bo ci to nic nie da i od razu widac ze wczesniej nigdy za granica nie byliscie bo u każdego jednego przewożnika nie wzięli byście ani paczki ukraińskich fajek a za każda jedna torbę zapłacili byscie po 10 e a butle namioty i tym podobne mogli byscie sobie poczta nadac wiec przestańcie pieprzyc na tematy o których nie macie bladego pojecia a i co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie będziesz tam 16 raz to sobie fajek weżmiesz ile chceż bo w razie kontroli i zajebistego mandatu miał bys pretęsje do Roberta ze pozwolił ci tyle wziąść a ty gościu nie bądz taki pewny bo nie masz bladego pojęcia z kim piszesz a odpowiedz natychmiastowa bo łajno wczoraj wyniosłam dzisiaj tez mam wolne i ty chyba jestes zaczarowany bo jeżeli nawet ktos ci obiecywał 10 000 za 4 tygodnie to naprawde gratuluje inteligęci



Opowiedz nam lepiej jak w 16 dni zarobiłaś 1000 euro na czysto. dziś niedziela. po co mamy czekać na wieczorynkę :wink:



Już cie kolego lubię
ps Aniu nas jest za dużo a was tyci tyci, nie możliwe aby tyle ludzi kłamało. Wiesz jaki jest plus tego wszystkiego -nie ma go wcale
Na górę

Postautor: gerwazy » 18 sie 2013, o 15:04

słuchajcie kazdy jechał 1 raz kazdy poniosł koszta zakupu butli namiotu spiworu praktycznie wszystko od zera.nie rozumiem jak mozna jechac na 5 tyg i nie wziac sobie prowiantu,ok roznica jest taka jak jechalem do austri to powiedzieli mi ze szef daje sniadania obiady kolacje to jasne nie brałem nic ale tu na camping na wojskowe warunki zeby nie wziac nic dziwne to jest bardzo.
Na górę

Postautor: SND » 18 sie 2013, o 15:11

gerwazy pisze:słuchajcie kazdy jechał 1 raz kazdy poniosł koszta zakupu butli namiotu spiworu praktycznie wszystko od zera.nie rozumiem jak mozna jechac na 5 tyg i nie wziac sobie prowiantu,ok roznica jest taka jak jechalem do austri to powiedzieli mi ze szef daje sniadania obiady kolacje to jasne nie brałem nic ale tu na camping na wojskowe warunki zeby nie wziac nic dziwne to jest bardzo.



no ktoś powiedział o zaliczkach w pierwszym tygodniu. myślę że u nas nie skończyło się tak jak z tymi z Bydgoszczy bo jednak wielu było na urlopach więc pracowało i miało na zapasy. ci z Bydgoszczy to wielu z urzedu pracy było. te 500 zł co dali na dojazd to pewnie wszystko co mieli.

A ja Gerwazy nie rozumiem i zrozumiem nigdy po co było nas okłamywać przed wyjazdem? Też w rozmowie zakładasz że każdy rozmówca jest kłamcą? No ale chęć zapełnienia autobusiku była ważniejsza od szczerości.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 15:16

gerwazy pisze:słuchajcie kazdy jechał 1 raz kazdy poniosł koszta zakupu butli namiotu spiworu praktycznie wszystko od zera.nie rozumiem jak mozna jechac na 5 tyg i nie wziac sobie prowiantu,ok roznica jest taka jak jechalem do austri to powiedzieli mi ze szef daje sniadania obiady kolacje to jasne nie brałem nic ale tu na camping na wojskowe warunki zeby nie wziac nic dziwne to jest bardzo.



Wiesz dlaczego bo Marek powiedział żeby nie brać bo będą zaliczki, owszem były ale po 2 tyg pierwsza i przez 7 tyg było ich 3. Na tyle osób co nas jechało można policzyć na palcach jednej ręki kto miał prowiant na prawie cały pobyt na borówce. Nawet sam kierowca kupował jedzenie w Lidlu. Dlaczego miałem darmo zapychać autobus prowiantem jak miałem dostać zaliczkę 100e i na tydzień spokojnie by mi to wystarczyło. A tu g..... ani jeść ani kasy sam latałem i pożyczałem na przeżycie. Jak nie uwierzysz organizatorowi to komu masz uwierzyć - na takim wyjeździe to organizator ma racje a ty go słuchasz zwłaszcza jak jedziesz pierwszy raz. To ja miałem namiot dobry a jak było małżeństwo co po pierwszym lepszym deszczu musieli kupić inny lepszy. Co nie można było powiedzieć żeby zabrać namiot porządny jak - na spartańskie warunki.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2013, o 15:21

Z faktu że wielu pojechało za granicę pierwszy raz do pracy zrobili jakiś powód do wstydu :!: uwierzyłeś gerwazy że będziesz miał kolacje i obiady w austrii? tak my uwierzyliśmy w zaliczki w pierwszym tygodniu, żeby nie brać fajek bo strach a nie że ktoś będzie je sprzedawał po 5-6 euro.
a jakbyś pan jednak nie dostał tych obiadów i kolacji a austrii to nie miałbyś pan poczucia że ktoś zrobił pana w uja?
tak i my mamy takie poczucie o którym tu piszemy a jak piszemy nieprawdę i kogoś szkalujemy to przecież droga do sądu wolna
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”