borówka amerykańska sezon 2012 NIE POLECAM

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: elaEla » 28 sie 2012, o 15:51

Wszyscy jesteście wspaniali, codziennie czytam to forum i zawsze jest coś nowego ! :) To forum staję się moim życiem, obsesją. Brawo osobom którzy narzekają na wyjazd, głowa do góry dobre komentarze piszą tylko ci co mają interes w tym :) Trzymam stronę forumowiczów narzekających i niczego się nie bojących i nadających na wyjazd. Kocham was kochani. Liczę że jutro będzie coś nowego :) . Pzdr Ela 41
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2012, o 22:26

kocham Pcipolaviuseolskę
Na górę

Postautor: widz » 31 sie 2012, o 20:22

Ej a pamiętacie tego Rysia starego siwego kawalera który latał za małolatami i myślał, że któraś mu da to dopiero było przedstawienie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2012, o 15:05

ARBEIT MACHT FREI
Na górę

Postautor: Gość » 1 wrz 2012, o 20:46

niestosowny żart
Na górę

Postautor: jajcarz » 3 wrz 2012, o 15:55

Wiecie co jest jeden plus pobytu we Francji, do tej pory miałem fajne grube ciągnące się gów......nko. A teraz już nie, ale za rok pojadę znowu może mnie przeczyści. :P
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2012, o 22:22

też tam bylam..to była masakra. do tej pory bolą mnie plecy, bo wilgoć ciągnęła od ziemi bo oczywiście spaliśmy w namiotach i chodziliśmy się myć pod prysznice znajdujące się na dworze. mam 18 lat i to była pierwsza taka moja praca za granicą .nie wspominam jej dobrze . jedno co bylo plusem to wypady ze znajomymi na darmową dyskotekę ..dlaczego darmową? bo francuzi boja się polakow..bylam tez nad oceanem i w Lourdes..poznalam wielu ciekawych ludzi z ktorymi utrzymuje kontakt. dla mlodej osoby tez nie jest to wszystko piekne bo tez przyjechalam zarobic.do tego rodzice sie zapozyczyli. po prostu nie polecam tej roboty bo to jest oszustwo..WYZYSK!! nie rozumiem jak polak polakowi moze wyrzadzic taka krzywde..powinnismy sie trzymac razem..i jeszcze ten niemiec;/ lep rudy ..mysli ze moze nas do gazowni od razu zaprowadzic. ccialabym jeszcze pojechac do francji ale nie do tych wyzyskiwaczy..wiecej mozna by bylo pisac alle szkoda slow..
Na górę

Postautor: podatek » 11 wrz 2012, o 23:55

A powiedzcie mi, jak jest z podatkiem czy jest jakiś ślad w Polsce poza moją umową, że tam pracowałem? Jak to się ma do dochodów w picie w 2013? Dzięki
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2012, o 03:29

jeżeli osiągnałeś dochód w Polsce doliczasz ten z Francji. ale od niego nie płacisz podatku. ma on wpływ tylko na wysokość skali podatkowej w Polsce. wątpię aby spowodował przeskok do drugiej skali :wink:

http://www.podlaskie.strefabiznesu.pl/a ... 50524.html

można nawet odliczyć diety ale konia z rzędem temu kto powie czy to były umowy o pracę czy o dzieło :lol:
Na górę

Postautor: maly » 12 wrz 2012, o 06:32

we Francji nie ma umow o dzielo, tylko sa na czas okreslony CDD lub nieokreslony CDI
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2012, o 15:23

Niektórzy ludzie nie nadają się do pracy w polu.
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2012, o 09:53

To po co był ten wpis o zbieraczu z prawie 1 tys.euro na czysto
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2012, o 18:39

I dzięki Bogu,
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2012, o 19:19

tak powinno być
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2012, o 11:21

w tych warunkach podwyższyć opłatę za dojazd na pole
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”