Jakie Okna Kupić??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Altmer » 28 mar 2017, o 13:30

Tak, tak - zdecydowałem się na taki dość standardowy. trzyszybowy pakiet. Zaczepy antywłamaniowe są, zamki w klamkach też, ale poza tym raczej żadnych dodatkowych najerów :)
Na górę

Postautor: Altmer » 27 kwie 2017, o 16:15

Już dawno po montażu, okna sprawują się dobrze, dzięki za rady, ale w najbliższym czasie nie planuję wymieniać okien :D W dalszym też nie. W każdym razie jakbyście się zastanawiali nad oknoplastem to mogę polecić fajny salon, gdzie mi wszystko ładnie załatwili :)
Na górę

Postautor: Batkid » 5 maja 2017, o 16:22

Ja mam w puli okien, które porównuję ze sobą jakieś pięć marek, ale możesz podać ten salon to chętnie zajrzę. Mieszkam dosłownie parenaście minut autem od Tomaszowa więc bez problemu. Chociaż jakbyście mieli jakieś namiary na salony z okolic Biłgoraja to też chętnie przyjmę ;)
Na górę

Postautor: Altmer » 8 maja 2017, o 15:54

Korzystałem z usług salonu Prestige na Rolniczej 1 właśnie w Tomaszowie ale namiarów na inny nie mam niestety. Od początku byłem zdecydowany na oknoplast, więc oprócz czytania w internecie za bardzo się nie rozglądałem.
Na górę

Postautor: Piryt » 9 maja 2017, o 16:49

W Biłgoraju tez jest jakiś salon chyba. Znajdź sobie po prostu zamiast czekać na info z forum: https://oknoplast.com.pl/znajdz-salon/
Na górę

Postautor: Zbignief » 29 maja 2017, o 11:49

A w którym miejscu można te parametry porównać na przykład z innymi oknami? Wydawało mi się, że na stronie oknoplastu nie ma takich opcji.
Na górę

Postautor: anka81 » 11 cze 2017, o 19:38

Wszystko zależy od tego jakie dokładnie chcemy mieć okna i w jakim budynku. Jeśli chodzi o apartamenty w zabytkowych miejscach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.interprodukt.pl/okna-stalowe/ . Są tam bowiem dostępne okna stalowe, które to są produkowane według indywidualnych wymagań Klienta.
Na górę

Postautor: Piryt » 13 cze 2017, o 16:03

A w którym miejscu można te parametry porównać na przykład z innymi oknami? Wydawało mi się, że na stronie oknoplastu nie ma takich opcji.
No bo nie ma tak łatwo, trzeba sobie samemu poszukać. Nikt nie zrobił jeszcze porównywarki systemów okiennych. Tu trzeba trochę nad tym posiedzieć. Ale warto, bo jak dzięki temu wybierzesz porzadniejsze, lepsze okna na dłużej, to będzie dobrze wykorzystany czas.
Na górę

Postautor: tomek1 » 19 cze 2017, o 11:44

dobre sa okna z firmy Vidok wczesniej nie znalem tej firmy bo sa z okolic Rzeszowa, ale ktoś mi polecił i okna maja bardzo dobre i tansze niz z tych najbardziej znanych. Mam energooszczedne drewniane trzyszybowe antywłamaniowe mysle że warto coś takiego sobie kupic bo wg mnie to sa okna wieczyste
Na górę

Postautor: burzym » 19 cze 2017, o 15:05

Nie ma czegoś takiego jak okna wieczyste. A tym bardziej tanie okna wieczyste. Drewno będzie się wypaczać, niszczeć. A gwarancję jak długą dostałeś? To ci sporo powie o tym, na jak długo producent zaprojektował okna.
Na górę

Postautor: Zbignief » 22 cze 2017, o 14:59

tak sądziłem właśnie, że czeka mnie sporo pracy przy wybieraniu okien. Nie wiedziałem ze aż tyle ale da się zrobić. Byle by się udało wybrać naprawdę dobry produkt. Jeszcze jakieś rady?
Na górę

Postautor: Piryt » 23 cze 2017, o 13:07

Proś o certyfikaty, uwazaj na montażystów, najlepiej w miarę możliwości ich sprawdzaj. Dowiedz się też co to jest ciepły montaż i jak cię na niego stać to zastosuj.
Na górę

Postautor: Zbignief » 26 cze 2017, o 16:33

Dzięki tak zrobie. Na początku lipca planuje ruszyć z inwestycją. Mam nadzieje że do konca wakacji sie wyrobie. jest szansa na to?
Na górę

Postautor: Piryt » 12 lip 2017, o 16:17

Wiele zależy od tego, jakie postanowisz zamówić okna, jakie terminy będzie miała ekipa i czy nie będzie jakichś komplikacji. Nie da się przewidzieć terminu tak dokładnie. Ale moja rada jest taka żeby się nei spieszyć i na spokojnie wybrać odpowiednie okna itd.
Na górę

Postautor: solamor » 13 lip 2017, o 10:01

Czy okna koncept sa jeszcze dostepne w sprzedaży? To są chyba z oknoplastu. Czy warte są kupna?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”