Weterynarz - godny polecenia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 maja 2014, o 22:14

Witam,
Niedługo przymierzam się do zakupu psa, proszę powiedzieć który weterynarz w Tomaszowie jest godny polecenia i nie na tyle chciwy na kasę aby za byle co życzył sobie jak za zboże

Bardzo proszę o opinię
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 00:10

Na ul Moniuszki prawie jej koniec, ma tablice informacyjną . Jak dla mojego pupila jamnika króliczego - niezawodny. !!! z całego serca polecam - a kocham zwierzęta.
bardzo ogranicza posiadanie chorób u mojej suczki .... a to coś znaczy :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 07:23

Gość pisze:Na ul Moniuszki prawie jej koniec, ma tablice informacyjną . Jak dla mojego pupila jamnika króliczego - niezawodny. !!! z całego serca polecam - a kocham zwierzęta.
bardzo ogranicza posiadanie chorób u mojej suczki .... a to coś znaczy :roll:

Potwierdzam, mojego psa uratował :-) !
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 07:57

Czyli pewnie chodzi o Pana lek.wet Leszek Pliżga

Moniuszki 106
Tomaszów Lubelski
84 665 05 32
697 711 277

Jak się nie mylę?
Przynajmniej w spisie firm tomaszowskich znajduje się tylko ta osoba.

===


A co myślicie o Kudlickim? bo widzę że również znajduje się w spisie firm weterynaryjnych?

Oraz znajduje się również Pani lek.wet Aneta Święcińska, niby słyszałem że dobra jest ale słono sobie życzy za usługi i przeciąga strasznie, warta jest świeczki?
Zależy mi również na takim lekarzu, który w nagłych przypadkach również mnie przyjmie, różnie to jest a z tego co słyszałem Pani Aneta nie przyjmuje poza godzinami bo szanuje swój czas....

Proszę o rzetelną odpowiedź z doświadczeniem bez zbędnych kolorowanek, jako że w tomaszowie nie ma zbytnio dużego wyboru proszę o poradę w tej kwestii
Na górę

Postautor: muniek » 23 maja 2014, o 09:21

a strzyże ktos psy w tomaszowie,słyszałem ze na Moniuszki,czy to prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 09:28

muniek pisze:a strzyże ktos psy w tomaszowie,słyszałem ze na Moniuszki,czy to prawda?



Z tego co na stronie jest napisane to faktycznie strzyze:

tutaj opinie:
http://weterynarz.pl/plizga-leszek/wete ... w-lubelski

a tu strona
http://www.weterynaria_tomaszow.republika.pl/


Jednak bardzo proszę o opinie na forum i swoje historie z tym lekarzem związane oraz Panią lek.wet Aneta Święcińska
Zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma chociaż w praktyce sam ocenie później
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 19:52

Pan Pliżga uratował mojego psa Nera - bardzo dobry weterynarzz.!!!!! :P olecam ))))
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2014, o 00:03

W TL prawie wszystkich weterynarzy zbadałam "na własnej skórze". Moje doświadczenie bywało bardzo różne. Jednak według mojej opinii najlepszą oceną wyróżnia się Pan Pliżga. Posiada nową wiedzę na temat różnych badań nad zwierzętami. Nie ogranicza się tylko do tego co zdobył na studiach. Cena cóż... nie jest najniższa, ale warto wydac pieniądze bo nie chrzani roboty. Najgorzej w mej ocenie wypadła Pani Święcińska. Leczyła mojego już nie zyjącego psa na odległość bo w ogóle nie miala do niego podejścia. Twierdziła, że ma chorobę odkleszczową później, że ma problemy z sercem a na koniec wyszło, że ma problemy ze stawami. Pakowała go róznymi lekami oczywiście kosztowało to sporo. Pan Pliżga postawil wlaściwa diagnozę. Weterynarz z deptaku niby ok, ale jakiś nie wzbudza mojego zaufania. Pominę fakt, że tak samo mi liczył za szczepienie+środek na pchły i kleszcze jak i za 2 dawkę tego samego szczepienia. Kudlicki sterylizował mi sukę i ma się dobrze, szybko doszła do siebie po zabiegu. Do tego cena była dużo niższa w porównaniu do innych wetów. Więcej z nim żadnych doświadczeń nie miałam :)
Na górę

Postautor: Klaudia7 » 29 lip 2016, o 10:36

Pan plizga to najgorszy wet. W Tomaszowie prawie usmiercil Mo kota i amputowal mu łapę . A jednego zabił . I jeszcze chamsko powiedział na koniec ze by się męczył 3 dni w ten czas pojechałabym do innego weta i bym ją uratowała . Eutanazja go nie jest dobre wyjście chyba że już naprawdę kota nie da się uratować . Nigdy więcej do niego nie pójdę . Kudlicki jest najlepszym wet. W Tomaszowie leczę u niego wszystkie koty ale tym razem nie mogłam się do niego dodzwonić i pojechałam to pliżgi i b teraz tego żałuję . Kudlicki wszystkie moje koty wyłączył w tym też psa. Moje dwa koty ciągle choroway ciągle dostawały zastrzyki i Kudlicki ich uratował . Świecinska jednego kota mi uratowała zaś jednego usmiercila . Jedna kotke u niej sterelizowałam i do tej pory żyję i ma się dobrze . Najbardziej polecam Kudlickiego miły młody facet . Niska cena i zawsze pomoże . U niego wysterelizowalam dwie kotki i 6 bajcurow.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2016, o 14:06

A skąd u Ciebie aż tyle kotów?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2016, o 14:49

po cholerę ci tyle kotów????? :twisted: ja tam mam jednego kota i o niego dbam. pozastałe pieniądze wolę wydać na dobre ubrania lub pomóc rodzinie finansowo, malym dzieciom a nie przeplacać na zwierzęta...:twisted:
Na górę

Postautor: Klaudia7 » 29 lip 2016, o 19:52

Wszystkie są podrzuty w sumie ale niektóre to od matek podrzutek i tak się nazbierało ich 8 + teraz jeden podrzucony(kotka) do oddania to razem 9 ^^
Na górę

Postautor: Klaudia7 » 29 lip 2016, o 19:57

Bo kocham koty .! Ubrań mam dość a rodziny nie mam . Tylko matka i babcia i po sąsiedzku ciotka . I tyle . Wole te pieniądze wydać na koty niż na papierosy czy inne bezsensowne rzeczy których mam w domu duzo.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lip 2016, o 20:33

Klaudia7 pisze:Pan plizga to najgorszy wet. W Tomaszowie prawie usmiercil Mo kota i amputowal mu łapę . A jednego zabił . I jeszcze chamsko powiedział na koniec ze by się męczył 3 dni w ten czas pojechałabym do innego weta i bym ją uratowała . Eutanazja go nie jest dobre wyjście chyba że już naprawdę kota nie da się uratować . Nigdy więcej do niego nie pójdę . Kudlicki jest najlepszym wet. W Tomaszowie leczę u niego wszystkie koty ale tym razem nie mogłam się do niego dodzwonić i pojechałam to pliżgi i b teraz tego żałuję . Kudlicki wszystkie moje koty wyłączył w tym też psa. Moje dwa koty ciągle choroway ciągle dostawały zastrzyki i Kudlicki ich uratował . Świecinska jednego kota mi uratowała zaś jednego usmiercila . Jedna kotke u niej sterelizowałam i do tej pory żyję i ma się dobrze . Najbardziej polecam Kudlickiego miły młody facet . Niska cena i zawsze pomoże . U niego wysterelizowalam dwie kotki i 6 bajcurow.

Weź ty bajcurze lecz się na nogi , bo na głowę u ciebie za późno , pan Pliżga jest najlepszym weterynarzem w Tomaszowie , ma współczucie , wiedzę i podejście do zwierząt , wiele razy korzystałem z jego usług i jestem zadowolony - mieszkaniec Jezierni- ''Lucyfer'' !
Na górę

Postautor: K7777 » 29 lip 2016, o 21:20

Gowno prawda to najgorszy wet. Jest chamski . Nie ma podejścia do ludzi ani do zwierząt. Prawda jest taka ze zależy mu tylko na hajs ie a nie wyłączeniu biednego zwierzęcia.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”