kupno sukienki

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 sie 2014, o 21:57

gdzie w tl mogę kupic sukienkę na wesele? w zamosciu nic nie ma ! wisi "coś" nawet sprzed 2, 3 lat żadnych nowości wszędzie takie grube ciężkie materiały, proszę może polecicie jakiś fajny sklep.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2014, o 21:59

W Zamościu w Twierdzy jest fajny sklep naprzeciw reserved, mają duży wybór fajnych sukienek, w Tomaszowie niczego nie znajdziesz. Zależy jeszcze jaki rozmiar.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2014, o 08:48

w Tomaszowie też nie ma takiego fajnego wyboru tak samo te grube materiały właśnie też poszukuje na wesele dla córki 11 l. i siebie ale nie za bardzo mi się podobają te sukienki też miałam wybrać się do zamosćia ale jak i tam nic nie ma to gdzie w końcu coś kupić można
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2014, o 08:49

Gość pisze:W Zamościu w Twierdzy jest fajny sklep naprzeciw reserved, mają duży wybór fajnych sukienek, w Tomaszowie niczego nie znajdziesz. Zależy jeszcze jaki rozmiar.

może i tak ale jakie ceny pewnie kosmiczne
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2014, o 08:54

"U Dudka" w Narolu Polecam
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2014, o 12:04

Właśnie że nie za drogo. Ja kupiłam sobie sukienkę właśnie w tym sklepie w Twierdzy na wesele za 139 zł, spodobała mi się jeszcze taka typowo letnia na co dzień za 109 zł i też kupiłam. Sukienki są tam naprawdę ładne, lekkie zwiewne. Jeśli chodzi o dziecięce u nas w Tomaszowie to tak jak już wcześniej ktoś pisał w innym wątku największy wybór jest w sklepie Bajka przy Lwowskiej i w sumie najładniejsze.
Na górę

Postautor: vesna » 22 mar 2017, o 12:57

Ja się właśnie zastanawiam, gdzie znaleźć ciekawą ofertę na ładne i modne sukienki, pasujące na każdą figurę. Trudno dzisiaj o takie sklepy :(
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2017, o 11:11

W Zamościu w Twierdzy jest fajny sklep naprzeciw reserved, mają duży wybór fajnych sukienek, w Tomaszowie niczego nie znajdziesz. Zależy jeszcze jaki rozmiar.
Rozmiar rozmiarem a cena ? też tu ma znaczenie ładna i balowa koszt od 150 zł na jeden raz to powiem że się nie opłaca mi też chodzi o ładną
a zarazem elegancką i w rozsądnej cenie, taka zeby była na kilka okazji nie na jedną czyli tylko na wesele. Więc gdzie tu mozna taką kupić ??
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2017, o 15:56

no to w końcu gdzie kupujecie te sukienki bo mi też na wesele potrzebna nie droga, jakieś sprawdzone sklepy internetowe czy tylko twierdza zostaje ale tam drogo.
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2017, o 17:38

W Tomaszowie otworzyły się dwa nowe sklepy w których można kupić fajne sukienki. Alice in wonderland na Lwowskiej, na.przeciwko pralni chemicznej Delfin i Szach-Mat też na Lwowskiej, na przeciwko dawnego hotelu. Zamiast drałować do Zmc może.warto tam zajrzeć? :)
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2017, o 18:47

no to w końcu gdzie kupujecie te sukienki bo mi też na wesele potrzebna nie droga, jakieś sprawdzone sklepy internetowe czy tylko twierdza zostaje ale tam drogo.
Modbis.pl kupiłam tam 2 sukienki i są zjawiskowe. I to nie jest jakiś chiński szajs tylko polskie produkty
Na górę

Postautor: MADZIEX » 24 paź 2017, o 21:48

NIE WARTO - TAKIE SAME SUKIENKI JAK NA MOKREM TYLKO ZE NA MOKREM JEST DUZO TANIEJ. LEPIEJ JECHAC DO ZAMOSCIA
Na górę

Postautor: DISTE » 25 paź 2017, o 11:51

Answear:
https://answear.com/p/sukienki-sylwestr ... .html/k-4/

Mają tam spory wybór sukienek, które nałozysz i na sylwka i na wesele. Sama akualnie poluję na tę:
Obrazek

Ogólnie uwielbiam sukienki firmy Kiss my dress. Sa proste i jednoczesnie dobrze wykonane.

Niestety również zauwazyłam,że w sklepach stacjonarnych wybór jest ograniczony. Wszystko albo tiulowe, albo koronkowe :(
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”