Nowu 2010 Rok codziennik forumowicz tomaszowskiego

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 mar 2015, o 11:57

28.03.2015
Sobota

Katastrofa


Psychika to delikatna rzecz.Niemiec postanowił roztrzaskać wielki samolot pełen niewinnych i zdrowych ludzi.
Mówią,że był chory i nagle na wysokości 1500 m mu odbiło i przywalił w wielką górę :(
Mówią o nieszczęsliwej miłości i porzuceniu i ogólnie o wszystkim.
Mówią co prawda o miragach i jakiś elektowniach ale to tak w tle i chyba nieistotne to jest.

Przy takch zdarzeniach wraca temat Smoleńska i od razu widać różnicę w postępowaniu po zdarzeniu.
Cóż, coś mi się zdaje,że historia znowu wróci do nas ze swym chichotem i to Niemcy odkryją jej przyczynę jak kiedyś.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2015, o 16:44

a ilu takich samobojcow jezdzi po waszych drogach ?
najwiecej ludzi ginie jednak w wypadkach drogowych . a w Polsce to tych kamikadze spotyka sie non stop- niestety u was kultura jazdy jeszcze nie obowiazuje
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2015, o 10:23

1.04.2015
Środa

Film

Podobno mają kręcić jakieś sceny do filmu w Tomaszowie.W prasie są ogłoszenia o naborze statystów.Film ma być wojenny.Można pare groszy zarobić.Podobno płacą 100zł za dzień zdjęciowy!
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2015, o 23:57

Zima! :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2015, o 16:01

18.04.2015
Sobota

Specjaliści od kur!
No ja nie wiem :roll: teraz to wszyscy będą się z nas śmiali.Prezydent miasta Lublina chyba o mało co nie dostał zawału,gdy społeczeństwo wrzaskiem i buczeniem witało aktualnego prezydenta RP na wiecu wyborczym w jego mieście.
To,źe preżydent nie wytrzymał ciśnienia i dał popis to pikuś ale specjaliści od kur z lubelszczyzny przejdą do historii.

Ech,i niech nikt nie przywołuje słów Marszałka Piłsudskiego bo to nijak sie nie ma :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2015, o 15:32

Tak sobie myślę...
Iść na wybory, czy nie iść? Oto jest pytanie
Nie mam nawet kandydata, na którego mógłbym zagłosować. Spieszę wyjaśnieniem, że zawsze głosowałem "przeciw". Ostatnio przeciw PiS.

Taka ta wiosna zimna i smutna. Kobiety zamiast się trochę odsłonić, to się boją tego zimna wiosennego, bo Babcia im z pewnością mówiła (tak jak mnie moja), że takie wiosenne zimno jest "najzdradliwsze"

A jeśli cały rok taki zimny będzie?
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2015, o 21:30

Jesień ma być cieplejsza.Wtedy juź będzie wiadomo przeciw komu głosować.Wtedy kobietom być może już będzie na tyle "gorąco",że paltocik zrzucą i czapkę niewidkę rzucą w twarz niegodnym.
Jednako mizeria jaką obdarzono polską politykę,rzuca sie cieniem na kobiecy honor.Wstyd i niedowierzanie.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2015, o 22:00

Gość pisze:Jesień ma być cieplejsza.Wtedy juź będzie wiadomo przeciw komu głosować.Wtedy kobietom być może już będzie na tyle "gorąco",że paltocik zrzucą i czapkę niewidkę rzucą w twarz niegodnym.
Jednako mizeria jaką obdarzono polską politykę,rzuca sie cieniem na kobiecy honor.Wstyd i niedowierzanie.



Kim są owi niegodni?
Te czapki niewidki.... aż się boję pomyśleć...
Polska polityka ,bez względu na płeć jest wielkim (...) oraz niedowierzaniem
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2015, o 13:47

:panzielony: ja myślę,że czas już mysleć o emigracji :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2015, o 09:20

Gość pisze::panzielony: ja myślę,że czas już mysleć o emigracji :roll:


Ja myślę, że dobrze myślisz ,zaczynając myślenie o emigracji
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2015, o 12:26

ta juz tam na was czekaja . i za rok bedziesz sie chwalic ze kupiles dom z ogrodkiem a chrzesniakowi na komunie kupisz jakies cacko za 10.tys zlociszow.
ale bez mozgowcy w TL i tak w takowe bzdury wierza bo na tzw. zachodzie to forsa na ulicy lezy i tysiacami euro kazdemu placa itp. szczegolnie tym na zmywaku .... marzenia piekna rzecz .
Nielicznym niestety sie powiodlo i wyksztalconym tez trzeba byc . dobra praca za dobre pieniadze to niestety nie na czarno ... ale wy i tak lepiej wszystko wiecie wiec ....tak tak marzenia chociaz trzeba miec .
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2015, o 13:29

Gość pisze:ta juz tam na was czekaja . i za rok bedziesz sie chwalic ze kupiles dom z ogrodkiem a chrzesniakowi na komunie kupisz jakies cacko za 10.tys zlociszow.
ale bez mozgowcy w TL i tak w takowe bzdury wierza bo na tzw. zachodzie to forsa na ulicy lezy i tysiacami euro kazdemu placa itp. szczegolnie tym na zmywaku .... marzenia piekna rzecz .
Nielicznym niestety sie powiodlo i wyksztalconym tez trzeba byc . dobra praca za dobre pieniadze to niestety nie na czarno ... ale wy i tak lepiej wszystko wiecie wiec ....tak tak marzenia chociaz trzeba miec .


To oczywiste,że dobre wykształcenie i znajomość języka to podstawa 8)
:panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2015, o 17:37

4.05.2015
poniedziałek
SPRAWY NAJWAŻNIEJSZE.

Zacznijmy od Konstytucji RP.

Rozdział I
Rzeczpospolita

Art. 1.

Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

:roll: a teraz niech kazdy sobie odpowie,czy tak jest?
Na górę

Postautor: Tagera78 » 9 maja 2015, o 21:40

Zostaw politykę. Pisz tak jak wcześniej, fajnie to robisz ;-)
MagdaTom.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2015, o 22:36

9.05.2015
Sobota

:panzielony:
Nudno :wink: to i człowiek czepia się tematów postronnych.
Ale trzeba przyznać,że magiczne długopisy i świeczki mogą zmienić nasze spojrzenie na cały ten bałagan.

To warte jest uwiecznienia.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”