Tygodnik Tomaszowski obiektywny?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 cze 2010, o 23:33

Gość pisze:
Gość pisze:W dzisiejszym szmatławcu na ostatniej stronie nijaki "Mac" napisał na temat wycieczki samorządowców , wspominając o przemycie i gorzałce! Czy to aby nie ten napisał, któremu jak był na fleku zabrali prawko!

A tak na poważnie-to ci "samorządowcy" to byli na urlopach czy służbowo na tzw. delegacji? Jeśli na urlopach to mogli sobie golnąć i nawet poszmuglować ale jeśli w delegacji to już inna para kaloszy. To jak to było kochani "samo-rząd-owcy"?!


No kurde, jestem naprawdę chłopem, ale wszystko kumam i pytam, gdzie wy prostaki chodziliście do szkoły, co? Bo przed wojną to zawodówka liczyła się jak tera studia, a więc do "poprawki" panoczki, do poprawki :?
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2010, o 19:05

Cyt."Ja tez pracowalam u Podhajnego. Oczywiscie ma umowe-zlecenie, bo to u niego norma. 14-godzinny tryb pracy. Za miesiac zarobilam 350 zlotych. Mam dziecko. Jak wychodzilam do pracy to moj syn JESZCZE spal, a jak wracalam to JUZ spal. Nikt mi nie powie ze to dobry czlowiek. Moge pracowac wszedzie aby nie u Podhajnego."

viewtopic.php?f=25&t=33386&st=0&sk=t&sd=a&start=30

Może zamiast o domniemanym mobbingu tym się zainteresować???
Na górę

Postautor: - Chagall - » 12 cze 2010, o 00:05

Bardzo obrazowo to opisałaś - chylę czoła tak przed opowiedzianą historią - jak i twoją motywacją do pracy u niego.
Znam tego pana - osobiście i wierzę że jest zdolny do takiego traktowania ludzi...
Jest przedstawicielem tzw drapieżnego kapitalizmu a jego wartości etyczne - równe są jego inteligencji. Ale... Dożyliśmy takiej Polski - na jaką widać zasługujemy.

Pozostaje mieć nadzieję, że wszystkie te "złotówki" które "zaoszczędził" na ciężkiej - niewolniczej pracy ludzi - przyniosą mu kiedyś zadowolenie.

A wy - jedyne co możecie zrobić to... bojkotować jego sklepy. W kraju, w którym mieszkam, w pewnym miasteczku, pewien lokalny businessman - źle traktował swoich pracowników. Ich dzieci metodą FORÓW dyskusyjnych, oraz drukowaniem tzw "wlepek" przeprowadzili zmasowaną akcję - nawołującą do bojkotu owego krwiopijcy... :panzielony:
Pomogło.

Pozdrawiam

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2010, o 09:56

I to jest wlasnie to , co mozecie sami dla siebie i innych zrobic. popieram przedmowce.

A jaka dzialalnosc prowadzi ten pan ? wybieramy sie do Tomaszowa i nie chcielibysmy
nawet grosika dolozyc do zysku tego wyzyskiwacza . Podpowiedzcie wiec drodzy tomaszowianie jak tego uniknac. pozdrowienia .
Na górę

Postautor: Kroplą pamięci Nicią pajęczą » 12 cze 2010, o 13:04

Mówisz i masz - STOKROTKA - w TL przy ul Traugutta
Mowa o tym biznesie, a raczej o jego właścicielu.

Popieram - tak jak w przedwojennej Polsce, w tzw "dobrym" towarzystwie - nie podawało się ręki szubrawcom i hochsztaplerom, tak i dzisiaj możemy ich ignorować - omijając ich sklepy - szerokim łukiem. Wystarczy odrobina lokalnego patriotyzmu i chęć okazania współczucia - wykorzystywanym współmieszkańcom. Nie dajmy się hienom - pokroju w/w businessmana. Ich imperia w postpeerelowskiej rzeczywistości, to wynik flirtów (jak ten w Magdalence) pseudo opozycji (sterowanej w 100% przez tajne służby) i czerwonego kapitału - który musiał jakoś zostać przemycony do kolejnych :) RP
Na górę

Postautor: Gość » 13 cze 2010, o 14:57

Gość pisze:
Gość pisze:W dzisiejszym szmatławcu na ostatniej stronie nijaki "Mac" napisał na temat wycieczki samorządowców , wspominając o przemycie i gorzałce! Czy to aby nie ten napisał, któremu jak był na fleku zabrali prawko!

A tak na poważnie-to ci "samorządowcy" to byli na urlopach czy służbowo na tzw. delegacji? Jeśli na urlopach to mogli sobie golnąć i nawet poszmuglować ale jeśli w delegacji to już inna para kaloszy. To jak to było kochani "samo-rząd-owcy"?!

No to jak to jest chłopy-samorządowcy prawda to co opisał Tyg. Tom. ili niet ?!
Na górę

Postautor: sprawiedliwy » 25 cze 2010, o 07:47

mysle ze na lamach gazety powinni wiecej pisac o nietrzezwych kierujacych bo to PLAGA :)))))
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2010, o 07:49

Zgadza się. Karton fajek nikomu nie zagraża. Nietrzeźwy kierowca owszem
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2010, o 11:04

I tu sie mylisz drogi przedmowco. Karton fajek zagraza rowniez, z ta tylko roznica, ze nie zagraza zyciu.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2010, o 11:11

Dziekuje za odpowiedz.
Napewno bede omijac ten sklep szerokim lukiem niecheci i obrzydzenia.
Wiem ze pracuja tam ludzie , ktorzy potrzebuja tej pracy, ale trzeba patrzyc przyszlosciowo.
Sami dla siebie mozemy wiele zrobic .Liczy sie solidarnosc.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2010, o 11:39

Gość pisze:
Gość pisze:W TT jest sensacyjny artykuł o ściganiu przez Policję pijanego kierowcy w Łaszczowie. Nic natomiast nie piszą o zatrzymaniu pijanego kierowcy - znanego dziennikarza w Tomaszowie Lub.. Czyżby niedopatrzenie ze strony Redaktora Naczelnego?


solidaryzowali się w bólu jednego z dziennikarzy ReWizji i nie chcieli pisać, że by jaje..any

:oops:
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2010, o 14:15

Gość pisze:Dziekuje za odpowiedz.
Napewno bede omijac ten sklep szerokim lukiem niecheci i obrzydzenia.
Wiem ze pracuja tam ludzie , ktorzy potrzebuja tej pracy, ale trzeba patrzyc przyszlosciowo.
Sami dla siebie mozemy wiele zrobic .Liczy sie solidarnosc.


Oj, skoro napisałeś "napewno", to pewnie to są czcze deklaracje, bo ja na pewno tam nie pójdę :D
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2010, o 14:43

mieszkaniec pisze:Nie bede tego pisal w topicu o TT bo tam juz jest tyle wypowiedzi, ze i tak tego nikt nie przeczyta. Jezeli TT i Niwa najezdza na RT ze sa nieobiektywne, niech najpierw popatrza na siebie. Dzis kupilem wczorajszy numer TT i jak czytalem te psalmy pochwalne na Starostwo to az mnie skrecalo. Czyzby Starosta byl powiazany z Niwa? A moze jest kolega pana L.K.?
W kazdym razie Rewizje (ktore tez sa nieobiektywne) to bardzo obiektywna gazeta jesli porownamy ja z TT.


Durnyście "tato". bo już dawno pan L. K. nie jest właścicielem tygodnika, lecz p. N.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2010, o 14:58

Na pewno tam nie pojde - bo nawet nie wiem gdzie jest ta ulica.A gdybym nawet widzial , to nie dam grosza zarobic jakiemus krwiopijcy , a do tego jeszcze a fe ...brzydze sie takimi, co to wykorzystuja innych placac 350zl. za miesiac pracy.

TO JEST NIEUCZCIWE I BARDZO NAGANNE: PROSZE WSZYSTKICH UCZCIWYCH ; ABY NIE PRZYKLADALI REKI Do TAKIEGO PROCEDERU.
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2010, o 15:01

Panu poloniscie juz dziekujemy . Prosze sie cieszyc ze ma pan wakacje.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”