Obsługa w tomaszowskich sklepach

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 9 kwie 2012, o 19:27

Maaaaamoooo......... a ślepa kura się na minee.. paatrzy... .

Czy na forum wypowiadają si sami a-normalni ???
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2012, o 19:28

no i faktycznie tragedia straszna. takie donosy na osoby zarabiajace niekiedy tysiąc złotych na miesiąc. satysfakcję z tego czerpiecie?
Na górę

Postautor: SNC » 9 kwie 2012, o 21:00

My się staramy jak możemy, żeby dogodzić wymaganiom klientów, niektórzy maja ich mniej, a niektórzy więcej, ale staramy się każdego klienta godnie obsłużyć. Więc jeśli ktoś ma do nas jakieś zastrzeżenia to proszę mówić nam to osobiście, bo to jest przykre jak obgadujecie nas ekspedientów na forum, takie sprawy powinno się załatwiać osobiście.
Na górę

Postautor: klientka » 10 kwie 2012, o 09:14

Gość pisze:no i faktycznie tragedia straszna. takie donosy na osoby zarabiajace niekiedy tysiąc złotych na miesiąc. satysfakcję z tego czerpiecie?

halo halo jakie donosy??? ja zarabiam nieiwle więcej i nikogo nie obchodzą moje fochy w pracy....jak komuś nie pasuje praca ekspedientki to mówi się dziękuje i szuka innej a nie robi mi łaskę że poda mi towar z półki??? i nikt tu nikogo nie obraża ani nie poniża- to nie jest praca ujmująca komuś honoru a jeśłi ktoś tak uważa to jego problem ....
Na górę

Postautor: klientka » 10 kwie 2012, o 11:37

ludzie ogarnijcie się przyjdzie taka damesa niedna z dróga i przedstawiaja sie przed sobą a maja po 17 i 18 lat,gdzie nawet nie maja pojecia jeszcze o pracy i obsmaruja pozniej na forum,nieraz wpadna do sklepu w 8 panienek zajmą przymierzalnie po 30 min pomierza pól sklepu przy czym potrafia zrobis taki przewrót w sklepie ze pozniej sprzatamy ponad godz czasu a wychodzac potrafia dorzucic z sarkazmem ja niczego i tak nie chcialam kupic pomierzyc sobie przyszłam tylko az cos sie robi....
Na górę

Postautor: aaaaaaa » 11 kwie 2012, o 08:40

klientka pisze:ludzie ogarnijcie się przyjdzie taka damesa niedna z dróga i przedstawiaja sie przed sobą a maja po 17 i 18 lat,gdzie nawet nie maja pojecia jeszcze o pracy i obsmaruja pozniej na forum,nieraz wpadna do sklepu w 8 panienek zajmą przymierzalnie po 30 min pomierza pól sklepu przy czym potrafia zrobis taki przewrót w sklepie ze pozniej sprzatamy ponad godz czasu a wychodzac potrafia dorzucic z sarkazmem ja niczego i tak nie chcialam kupic pomierzyc sobie przyszłam tylko az cos sie robi....

hmmm......ryzyko zawodowe :idea:
Na górę

Postautor: SSSSS » 11 kwie 2012, o 16:51

aaaaaaa pisze:
klientka pisze:ludzie ogarnijcie się przyjdzie taka damesa niedna z dróga i przedstawiaja sie przed sobą a maja po 17 i 18 lat,gdzie nawet nie maja pojecia jeszcze o pracy i obsmaruja pozniej na forum,nieraz wpadna do sklepu w 8 panienek zajmą przymierzalnie po 30 min pomierza pól sklepu przy czym potrafia zrobis taki przewrót w sklepie ze pozniej sprzatamy ponad godz czasu a wychodzac potrafia dorzucic z sarkazmem ja niczego i tak nie chcialam kupic pomierzyc sobie przyszłam tylko az cos sie robi....

hmmm......ryzyko zawodowe :idea:

ryzyko zawodowe ...odrobine kultury ze strony klientow to i my pracownicy bedziemy inni,mi nikt nie placi za usmiech czy cierpliwośc ,niekiedy wchodzi klientka nic sie nie odezwie odrazu jakaś mina jakby miała zabić i gdy odezwie sie któras z nas z zyczliwosci dziendobry to juz calkiem porazka
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2012, o 17:31

ludzie ogarnijcie się przyjdzie taka damesa niedna z dróga i przedstawiaja sie przed sobą a maja po 17 i 18 lat,gdzie nawet nie maja pojecia jeszcze o pracy i obsmaruja pozniej na forum,nieraz wpadna do sklepu w 8 panienek zajmą przymierzalnie po 30 min pomierza pól sklepu przy czym potrafia zrobis taki przewrót w sklepie ze pozniej sprzatamy ponad godz czasu a wychodzac potrafia dorzucic z sarkazmem ja niczego i tak nie chcialam kupic pomierzyc sobie przyszłam tylko az cos sie robi....[/quote]
hmmm......ryzyko zawodowe :idea:

ryzyko zawodowe ...odrobine kultury ze strony klientow to i my pracownicy bedziemy inni,mi nikt nie placi za usmiech czy cierpliwośc ,niekiedy wchodzi klientka nic sie nie odezwie odrazu jakaś mina jakby miała zabić i gdy odezwie sie któras z nas z zyczliwosci dziendobry to juz calkiem porazka[/quote]

to za wszarz i na zewnątrz kopa na dupe :) i niech sobie idzie gdzie indziej fochy stroić :)
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2012, o 19:43

aaaaaaa pisze:
klientka pisze:ludzie ogarnijcie się przyjdzie taka damesa niedna z dróga i przedstawiaja sie przed sobą a maja po 17 i 18 lat,gdzie nawet nie maja pojecia jeszcze o pracy i obsmaruja pozniej na forum,nieraz wpadna do sklepu w 8 panienek zajmą przymierzalnie po 30 min pomierza pól sklepu przy czym potrafia zrobis taki przewrót w sklepie ze pozniej sprzatamy ponad godz czasu a wychodzac potrafia dorzucic z sarkazmem ja niczego i tak nie chcialam kupic pomierzyc sobie przyszłam tylko az cos sie robi....

hmmm......ryzyko zawodowe :idea:

k.....wa ryzyko to było jak cię lepili jak nie masz nić mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj
Na górę

Postautor: ewaaaa » 12 kwie 2012, o 10:50

k.....wa ryzyko to było jak cię lepili jak nie masz nić mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj[/quote]
I WRESZCIE KTOS MĄDRZE POWIEDZIAŁ OPISUJA I SIE WYPOWIADAJA NA TEMAT DZIEWCZYN CIĘZKO PRACUJACYCH A KUR... NIE WYPOWIADAJA SIE NA TEMAT KIENTEK KTORE CZESTO SA WRĘCZ OD PROGU CHAMSKIE I MYSLA ,ZE TAKA DZIEWCZYNA MUSI WYTRZYMYWAC JEJ FOCHY,KAPRYSY A NIE KIEDY OBELGI ,BO I TAKIE DAMY PRZYCHODZĄ ,GLOWA ZDARTA W SUFIT I UWAZA ZE TAKA EKSPEDIENTKA W ODZIEZOWYM ,CZY SPOZYWCZYM TO NIKT,A SAMA JAK OKAZUJE SIE ZMYWA PODLOGI LUB ZYJE Z ZASILKU I LATA PO CIUCHLANDACH A TU PRZYCHODZI I POPISUJE SIE
Na górę

Postautor: wikary10 » 12 kwie 2012, o 17:55

a ja polecam obsługę w sklepie Groszek na Rejtana jest bardzo ''milo'' stoją panie na podpartych łokciach i nikt nie podchodzi zeby cie obsłurzyć to jest fajne
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2012, o 18:14

wikary10 pisze:a ja polecam obsługę w sklepie Groszek na Rejtana jest bardzo ''milo'' stoją panie na podpartych łokciach i nikt nie podchodzi zeby cie obsłurzyć to jest fajne


W księgarniach oferujących słowniki ortograficzne na pewno nikt nie podchodzi żeby Cię obsłużyć. :P
Na górę

Postautor: goscc » 12 kwie 2012, o 21:50

ja tak sie tu wtrace bo nie chcialem zakladac nowego watku. bo mam takie pytanie : czy slyszal ktos moze cos o tym ze po naszym miasteczku grasuje eksbicjonista czy to tylko plotki??
Na górę

Postautor: havoc » 12 kwie 2012, o 22:30

andzej pisze:miła obsługa jest w rossmanie (jeśli chodzi o kasjerki) ale ochroniarze to parodia , ja jako młody chłopak wchodząc do skelpu jestem mierzony od góry do dołu i łazi pajac ciągle za mną czy czegoś nie kradne, to jest żałosne i nie miłe.


też odniosłem ostatnio takie wrażenie, szamponu do włosów nie można kupić bo jakiś rudy gej ochroniarz za Toba łazi jakbyś miał coś zayebać
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2012, o 22:38

Koniec tematu. Najlepiej niech każdy zacznie od siebie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”