Obsługa w tomaszowskich sklepach

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 kwie 2012, o 09:51

wikary10 pisze:a ja polecam obsługę w sklepie Groszek na Rejtana jest bardzo ''milo'' stoją panie na podpartych łokciach i nikt nie podchodzi zeby cie obsłurzyć to jest fajne



I w dodatku pijane :roll:
Na górę

Postautor: Deniss » 13 kwie 2012, o 10:40

Wszystko o obsłudze w Tomaszowie znajdziecie tutaj:
http://interia360.pl/artykul/wez-pan-koszyk-albo-wypi-dalaj,41911
Od Stokrotki począwszy, po Getin Bank przy Lwowskiej.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2012, o 12:12

klientka pisze:Proponuję ten temat ponieważ jestem zniesmaczona zachowaniem niektórych ekspedientek w sklepach tomaszowskich... wielokrotnie czytałam opinie o urzędnikach i urzędach. o fryzjerkach ale nic o ekspedientkach.
Wchodzę do sklepu i jestem zmierzona od góry do dołu z zapytaniem w oczach "po coś tu przylazła'?
wiec prosze o komentarze na temat naszych sklepów i obsługi w nich...może to da niektórym do myślenia!
moja pierwsza uwaga- Panie w sklepi SNC na Kościelnej- totalna olewka, plotkują bez przerwy, przy kasie można stać do znudzenia ale Pani podejdzie dopiero jak skonczy plotki z koleżanką, zero uprzejmośći i kultury... :oops:



O to to w SNC na kościelnej jest tragicznie już tam nie pójdę więcej ,a właściciel powinien się zastanowić nad nowymi ,pracownikami ,bo aktualne pracownice nie maja za grosz kultury,są wręcz chamskie i aroganckie, jest tak dokładnie jak napisałaś a ja miałam jeszcze okazję wraz z innymi klientami wysłuchać jak panie ekspedientki są zbulwersowane gdy ktoś przyszedł na za kupy ok.godz 16.30 -bo myły podłogę i narobilismy im śladów ,mówiły do siebie głosno przy klientach ,obrazając przy tym klientów , obuzeni wszyscy wyszlismy zostawiajac zakupy, ale z tego co slyszalam od roznych ludzi sytuacje powtarzają się i dalej w SNC -NA KOSCIELNEJ JEST CHAMSTWO
Na górę

Postautor: Gosc20 » 13 kwie 2012, o 15:51

JA TEŻ POLECAM SKLEP GROSZEK NA REJTANA TYLKO JESTEM PRZECIWNIKIEM.W TYM OTO SKLEPIE JEST BARDZO MIŁA OBSŁUGA PANIE BARDZO MIŁE SYMPATYCZNE UŚMIECHNIĘTE UPRZEJME POMOCNE .BARDZO GORĄCO POLECAM TEN SKLEP POZDRAWIAM.
Na górę

Postautor: mimi » 13 kwie 2012, o 17:03

A JA POLECAM GROSZEK NA OKULICKIEGO
SUPER OBSŁUGA
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2012, o 23:00

A mnie dziś obraziła sprzedawczyni w topsecret i żyje - chyba była w nie humorze
Na górę

Postautor: rftyu » 31 lip 2012, o 13:35

klientka pisze:Proponuję ten temat ponieważ jestem zniesmaczona zachowaniem niektórych ekspedientek w sklepach tomaszowskich... wielokrotnie czytałam opinie o urzędnikach i urzędach. o fryzjerkach ale nic o ekspedientkach.
Wchodzę do sklepu i jestem zmierzona od góry do dołu z zapytaniem w oczach "po coś tu przylazła'?
wiec prosze o komentarze na temat naszych sklepów i obsługi w nich...może to da niektórym do myślenia!
moja pierwsza uwaga- Panie w sklepi SNC na Kościelnej- totalna olewka, plotkują bez przerwy, przy kasie można stać do znudzenia ale Pani podejdzie dopiero jak skonczy plotki z koleżanką, zero uprzejmośći i kultury... :oops:



PANIE w sklepie SNC zarabiaja 4,70 zł za godzine pracy, takiego
wyzysku ludzi jeszcze nie widziałam a jednak za cos trzeba zyc. jak bys ty tyle zarabiała to powodu do usmiechui bycia miłą tez bys nie miała.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2012, o 20:47

Każdy podejmując pracę w sklepie zna warunki tam panujące i kwotę wynagrodzenia jaka mu będzie płacona, także nikt nikomu nie robi łaski, że jest dla klienta uprzejmy. Uprzejmość i cierpliwość powinny być głównymi cechami sprzedawcy, jeśli ktoś tych cech nie posiada to po prostu do tego typu pracy się nie nadaje.

Była mowa o obsłudze w sklepach PSS, otóż ja często robię zakupy w sklepie Lux na Kościuszki i panie tam pracujące zawsze są miłe i uprzejme, także nie przesadzajmy ze stwierdzeniem że w sklepach PSS jest jak za komuny. W Stokrotce też nie spotkałam się z jakimś chamskim zachowaniem, ale z moich spostrzeżeń wynika iż osoby tam pracujące, nie dość że obsługują na kasie muszą również rozkładać towar czy obsługiwać stoisko z warzywami. Uważam że to za dużo obowiązków jak na jedną osobę, powinni zatrudniać więcej personelu.

Najbardziej profesjonalna obsługa jest w sklepie pani Adamczyk w Galerii Rynek ( sklep z bielizną). Panie tam pracujące ( szczególnie taka wysoka, z krótkimi włosami) są sympatyczne i umieją doradzić. Obsługują zawsze z uśmiechem na ustach. Chodzę tam z przyjemnością bo wiem, że zostanę obsłużona tak jak na to zasługuję.
Na górę

Postautor: LAmaster » 2 sie 2012, o 02:09

Ja spotkałem się z wieloma przejawami niechęci ze strony ekspedientek. Absolutnymi laureatkami w tej dziedzinie są księżniczki z księgarni Agora. (tam chyba trzeba robić miesięczną rezerwację przed zakupami, jeśli poprosimy coś z półki, to jedyne co dostaniemy to spojrzenie rodem z horroru). Na szczęście znam wiele miejsc gdzie obsługa mile zaskakuje. Oprócz groszka "na rejtana", gdzie Panie są rzeczywiście miłe i wykonują swoją prace bez łaski, biedronki itp, na pochwałę zasługują też Panie z Hause'a w galerii, obsługa playa w galerii, sklepy "na koszarach" (naprawdę miłe Panie, jeszcze nigdy nie spotkałem się z chamstwem czy cuś), taka Pani (chyba żona właściciela) z papierka (ogólnie tam jest bardzo fajna obsługa), pani z takiego ciuchlandu na lwowskiej (nie pamiętam nazwy), obsługa Neonetu. A co do tej pasmanterii społem z piłsudzkiego to polecam przerzucić się na taką małą ale bardzo dobrze wyposażoną pasmanterię koło dworca (po schodkach obok papierka), panie są zawsze miłe, doradzają i do tego jest znacznie taniej. Do miłych należy też pani z minimarketu, która zawsze, bardzo cierpliwie pokazuje zabawki i wyjaśnia szczegółowo ich działanie. Zawiodłem się ostatnio na paniach ze sklepu z zabawkami "po schodkach" koło rosmana. Gdy zapytałem o zabawkę wskazała palcem na półkę i powiedziała "gdzieś tam", to naprawdę mało wymagająca odpowiedź
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2012, o 00:49

klientka pisze:Proponuję ten temat ponieważ jestem zniesmaczona zachowaniem niektórych ekspedientek w sklepach tomaszowskich... wielokrotnie czytałam opinie o urzędnikach i urzędach. o fryzjerkach ale nic o ekspedientkach.
Wchodzę do sklepu i jestem zmierzona od góry do dołu z zapytaniem w oczach "po coś tu przylazła'?
wiec prosze o komentarze na temat naszych sklepów i obsługi w nich...może to da niektórym do myślenia!
moja pierwsza uwaga- Panie w sklepi SNC na Kościelnej- totalna olewka, plotkują bez przerwy, przy kasie można stać do znudzenia ale Pani podejdzie dopiero jak skonczy plotki z koleżanką, zero uprzejmośći i kultury... :oops:




... a gdzie się "mylą" na kasie. gdzie im się coś przypadkiem ;) "nabije na kase" za dużo ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2012, o 13:03

Gość pisze:
klientka pisze:Proponuję ten temat ponieważ jestem zniesmaczona zachowaniem niektórych ekspedientek w sklepach tomaszowskich... wielokrotnie czytałam opinie o urzędnikach i urzędach. o fryzjerkach ale nic o ekspedientkach.
Wchodzę do sklepu i jestem zmierzona od góry do dołu z zapytaniem w oczach "po coś tu przylazła'?
wiec prosze o komentarze na temat naszych sklepów i obsługi w nich...może to da niektórym do myślenia!
moja pierwsza uwaga- Panie w sklepi SNC na Kościelnej- totalna olewka, plotkują bez przerwy, przy kasie można stać do znudzenia ale Pani podejdzie dopiero jak skonczy plotki z koleżanką, zero uprzejmośći i kultury... :oops:




... a gdzie się "mylą" na kasie. gdzie im się coś przypadkiem ;) "nabije na kase" za dużo ?

pss skrzyzowanie moniuszki i wyzwolenia:(
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2012, o 15:01

we wspomnianym u gory sklepie na krzyzowce , jezeli nie ma ceny przyklejonej na produkcie, kazda sprzedawczyni wbja "swoja"- co jej tam akurat do glowy przyjdzie, oczywiscie zawsze , dziwnym trafem, na niekorzysc klienta
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”