CO MYŚLICIE O SKLEPIE BRICOMARCHE?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 16:17

jak wam sie podoba sklep brico? i co o nim myslicie?
Na górę

Postautor: ogodnik » 17 maja 2013, o 16:27

Nom troszkę za duże ceny jak na Tomaszów...
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 17:24

Fakt Wysokie Ceny
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 17:25

ogodnik pisze:Nom troszkę za duże ceny jak na Tomaszów...


Ceny niższe niż gdzie indziej, ale tylko odrobinę. Widać, ze brak w Tomaszowie przynajmniej drugiego takiego sklepu, podobnego rozmiarami i oferowanym asortymentem.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 20:30

sklep jako sklep w ktorym mozna dostac wszystko mi sie podoba ale ceny to wlasnie sa rozne
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 21:43

spróbujcie się tam dodzwonić.

A jak już się dodzwonicie: tylko dobrze się wsłuchajcie w zapowiedz, bo możecie się dodzwonić m.in. do UWAGA:

- informatyka
- informacja

po co do informatyka ma klient dzwonić to nie wiem :) ale rozbawiło mnie to.

masakra....
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 22:39

ceny rzeczywiście wyższe ale to mnie nie odstrasza ważne że czynny po 17 i do wieczora w sobotę i niedzielę dla mnie ma to duże znaczenie - za to jestem skłonny 10 % więcej zapłacić i tak taniej niż jechać do Zamościa

Jeśli chodzi o informację to żenada - chciałem kupić wertykulator zadzwoniłem z pytaniem czy taki dostanę w sklepie - w odpowiedzi usłyszałem "a co to jest" więc wytłumaczyłem że jak kosiarka tylko ..... - otrzymałem odpowiedź najlepiej przyjechać i samemu zobaczyć czy jest bo ona nie wie - gdy zarzuciłem niekompetencje i że szokuje mnie takie zachowanie pani była bardzo oburzona i odpowiedziała że właśnie sprawdziła i nie ma - pojechałem do sklepu wieczorem i stało kilka wertykulatorów - gdyby był inny taki sklep więcej nigdy bym tam nic nie kupił ale .....
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 22:43

mi powiedzieli że kleju do uszczelniania gwintów nie ma :) ale jest towut :)
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 22:47

To jak z całodobową apteką która właśnie kosi wszystkie inne tak samo z tym sklepem godziny pracy przyciągają ludzi wiadomo że zawsze czynny i człowiek się przyzwyczaja jak konkurencja nie zareaguje to szybko padnie
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2013, o 22:58

Gość pisze:To jak z całodobową apteką która właśnie kosi wszystkie inne tak samo z tym sklepem godziny pracy przyciągają ludzi wiadomo że zawsze czynny i człowiek się przyzwyczaja jak konkurencja nie zareaguje to szybko padnie


Nie powiedzialbym ze calodobowa kosi konkurencje!!! Pozostale tez maja sie dobrze! :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2013, o 00:14

Największą wadą tego sklepu jest to , że właściciele tłuką zbyt dużą marżę na towarach !
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2013, o 08:48

ceny cenami fakt jest to drogi sklep ale obsluga co nie ktora to tez mozna o nich powiedziec.....
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2013, o 17:02

Na dziale z kabinami prysznicowymi zalatuje szczochami.
W sklepie nie ma wielu rzeczy które można dostać w mniejszych sklepach w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: xyz123 » 19 maja 2013, o 12:47

Ceny są dość wysokie. Przy otwarciu było trochę ciekawych okazji cenowych, a teraz jest dużo drożej niż w tych mniejszych sklepach... Więc to takie robienie w chu.... ludzi...
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2013, o 08:57

BYlam tam w sobote chcialam cos kupic na jednym z dzialów ale nikogo nie bylo czekalam ale nikt sie nie pojawil wiec poszlam zapytalam przy kasie pani wywolala pania z tego dzialu przez mikrofon zeby przyszla obsluzyla czekalam i nic wcale sie nie pojawila wiec chyba wiecej tam zakupow nie zrobie skoro tam tyle osob pracuje a nie raczy nawet nikt podejsc i obsluzyc. tam wogole taki balagan jest ze wszystkim....
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”