ginrkolog Dolanowska

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ilezausg » 26 mar 2014, o 15:26

ile bierze gin Dolanowska za usg ? i ile za wizyte ?
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2014, o 21:24

nie polecam Dolanowskiej-idzdo dr.KORONY z Zamoscia przyjmuje w Tomaszowie w Por.Rodzinnej
Na górę

Postautor: gosciowk » 11 sie 2014, o 15:23

80zł razem z cytologią
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2014, o 21:05

Gość pisze:nie polecam Dolanowskiej-idzdo dr.KORONY z Zamoscia przyjmuje w Tomaszowie w Por.Rodzinnej

koronowa nie powiedziała mi ze mam łożysko przodujące !!! moje dziecko urodziło się jako wczesniak i dzięki lekarzom w tl żyje.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2014, o 12:49

Moja siostra rodziła w Tomaszowie i też musza przyznać że położne są naprawdę pomocne. A to BARDZO ważne!! A p. Katarzyna Dolanowska z tego co słyszałam jest w gronie najlepszych lekarzy w Tomaszowie. osobiście ostatnio słyszałam że gdyby nie jej szybka decyzja o cesarce, dziecko udusiłoby sie w brzuchu.
Na górę

Postautor: megi1234 » 15 maja 2015, o 09:40

hej wiecie może ile Pani Dolanowska bierze prywatnie za wizytę w czasie ciąży?
Na górę

Postautor: hania01 » 15 maja 2015, o 19:41

Hej za wizyte z badaniem usg 100 zl a bez badania usg 70
Na górę

Postautor: jajaja » 22 maja 2015, o 12:41

A pytając o położne, którą polecacie aby prowadziła poród, bo ja żadnej nie znam a zalezy mi bardzo na idealnej ze tak napisze...
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2018, o 07:13

Ja również polecam Dr Dolanowska. Prowadziła dwie moje ciąże, zawsze się przyznawała czy to w szpitalu czasu na ulicy, pytała jak się czuje. Jeżeli ktoś chce poplotkowac z nią to faktycznie nie będzie mu się podobała bo jest lekarzem konkretnym. Mówi to co dotyczy zdrowia kobiety czy dziecka. Ja osobiście bardzo polecam, nie zamienilabym jej na żadnego innego Tomaszowskiego lekarza.
Na górę

Postautor: Jaaau » 28 cze 2018, o 10:53

...ale dla Ciebie/ Was ważne jest, żeby lekarz się przyznał na ulicy!!???????????
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”