jakie rynny kolor ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 gru 2014, o 11:23

Witam wszystkich jakie kolory rynny teraz biorą do grafit ciemny- dach
lub do czarnego- dach
podpowiedzcie bo nie mogę sie zdecydować żeby było ładnie
bo tynk biały bedzie z szarymi paskami po bokach
dzięki.
Na górę

Postautor: Gość » 17 gru 2014, o 11:50

Gość pisze:Witam wszystkich jakie kolory rynny teraz biorą do grafit ciemny- dach
lub do czarnego- dach
podpowiedzcie bo nie mogę sie zdecydować żeby było ładnie
bo tynk biały bedzie z szarymi paskami po bokach
dzięki.

zapomniałem dodać że okna koloru mniej wiecej taki trzeci obrazek http://www.grubek.pl/oferta/16/parapety-zewnetrzne.html
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 10:35

wejdz sobie na BUDMAT blachodachowka modulowa i tam znajdziesz wizualizator ,moze akurat cos ci podpasuje .Ale chyba najlepsze bylyby czarne lub w kolorze dachu
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2014, o 13:51

Ja bym w grafit poszedł pod kolor dachu.
Na górę

Postautor: Witek29 » 24 mar 2015, o 15:03

Do czarnego dachu raczej pod kolor czyli czarne, chociaż inny kolor tez byłby ok- fajnie by kontrastował. Ja zdecydowałem się na systemy rynnowe od Bratexhttp://www.struga-rynny.pl.. Było to już jakiś czas temu, jestem bardzo zadowolony. Kolor akurat dobrałem pod dachówkę.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 18:13

Witam.
Mam budynek z czarnym dachem i białą elewacją - rynny czarne.

Rynna moim zdaniem powinna być w kolorze blachy na dachu, bo to jakby "przedłużenie" dachu i jego integralna część.

Dom ma się prezentować a nie .....
To jednak moje zdanie
Pozdrawiam 8)
Na górę

Postautor: Tagera78 » 24 mar 2015, o 21:25

Reklama... Żałosne...
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 21:31

czarny dach powodzenia. Firmy produkujące blachy kiedyś myślały że że szał zrobią z tym kolorem. Okazało się że się niesprawdziło. Chodziło o parametry koloru płowiał po kilku miesiącach. I wieszkość zrezygnowała z tego koloru robi go praktycznie pod klienta. Ludzie którzy się nie znają i sobie nie poczytają to pchają się w ten kolor. Po kilku miesiącach kolor nie do poznania. NIGDY CZARNEGO
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2015, o 21:40

Ja mam czarny prawie 3 lata i jakoś mi nie płowieje. Dużo zależy od jakości blachy. Nie będę sugerował koloru rynien, powiem, to co @Witek29, rynny pod kolor dachu, jeżeli czarny dach, to czarne, jeżeli grafitowy - to grafitowe. Na temat producentów nie będę się wypowiadał, żeby nie robić reklamy. W sklepach z tego typu artykułami sprzedawcy doradzą.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2015, o 10:20

rożnie biorą ja mam dach grafit połysk i czarne rynny i prawie wcale sie nie odróżnia ale jakbym miał rynny grafit kolor taki http://www.rynnybryza.pl/category.php?id_category=34 bo ten kolor mieli to by nie pasowały do mojego dachu z reszto ten kolor mi się nie podobał a w szczególności mojej żonie ona wszystko dobierała co chodzi o kolor bo sa za jasne więc jak już to dobierać jak grafit dach to i rynny w identycznym odcieniu bo są różne zależy z jakiej firmy ale czarny do wszystkiego pasuje
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2015, o 11:04

Gość pisze:czarny dach powodzenia. Firmy produkujące blachy kiedyś myślały że że szał zrobią z tym kolorem. Okazało się że się niesprawdziło. Chodziło o parametry koloru płowiał po kilku miesiącach. I wieszkość zrezygnowała z tego koloru robi go praktycznie pod klienta. Ludzie którzy się nie znają i sobie nie poczytają to pchają się w ten kolor. Po kilku miesiącach kolor nie do poznania. NIGDY CZARNEGO

W życiu nie słyszałem większej bzdury! :panzielony:
Mam czarny od kilku lat i ciągle jest jak nowy.
Dobra blacha z dobrą powłoką musi kosztować.
Na górę

Postautor: Okosz » 3 sie 2015, o 12:12

Weź podpytaj na forum Castoramy. Ja tak zrobiłem, gdy potrzebowałem rady na temat koloru dachówki. Pomogli, dach wygląda teraz super.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”