czat forum kartkikontakt

Strona główna, Forum dyskusyjne, Nasze miasto, Galeria zdjęć, Wyszukiwarka, Przydatne adresy, Wirtualne kartki, Linki, Czat,
Organizacje pozarządowe, ZS "Strzelec", TKS Tomasovia, Stowarzyszenie "Czajnia", LOT, Rozkład jazdy bus, Reklama, Kontakt.
Autor Wiadomość
 Temat: SVZ obóz pracy
UNREAD_POSTNapisane: 27 cze 2008, o 22:27 
Co sądzicie o pracy sezonoewj w SVZ liderze w dziedzinie prztwórstwa owoców i warzyw. Totalne dno wedle mnie brygadziści choć wiekowi to bez orientacji w zarządzaniu zero poszanowania Kodeksu pracy i zwalanie winy na agencje którą najmuje SVZ do zatrudniania taniej siły roboczej( agecja też wszstko olewa namawia do pracy i zrywa kontakt "radz sobie sam" nie odbiera telefonów i ciężko się dowiedzieś czego kolwiek. Są z Łodzi więc liczą tylko na kase Skończy sie sezon zwiną zagle i szukaj wiatru w polu.) Zero poszanowania dla ludzi, chyba właściciele tej spółki maja opaski na oczach tolerujac postępowanie swojej kadry zarzadczej i nie stawiają na jakość tylko na ilość i chamstwo (a jecie ich substytuty robia dla Dannona i bondualle) Odradzm
Na co szukać problemu w Chinach SVZ to polskie Chiny
Nie odpowiednie osoby na stanowiskach ( majstrwie co niektórzy przychodzą do pracy tylko po to aby się wyspać a wszystkie niedociągnięcia zganiaja na pracowników sezonwch paranoja) Jesteśmy w uni a komuna została skansenem tej kultury jest SVZ.

Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat: Re: SVZ obóz pracy
UNREAD_POSTNapisane: 29 cze 2008, o 14:43 
w życiu bym juz tam nie robil...

UNREAD_POSTNapisane: 29 cze 2008, o 16:43 
Nie wiem jak teraz jest w SVZ ale jeden fakt pozostaje niepodważalny.
Autorowi postu - na litość boską słownik ortograficzny!!!
Jak coś się pisze na polu publicznym to należałoby tak, aby chociaż część czytających mogła to zrozumieć bez kombinowania gdzie początek a gdzie koniec zdania (i nie tylko).

UNREAD_POSTNapisane: 29 cze 2008, o 18:52 
Czasem tu wpada...
Czasem tu wpada...

Całkowicie zgadzam sie z autorem tematu. Miałam wypadek w pracy, nawdychałam się chloru i zemdlałam. Rozbiłam sobie głowę, mam za sobą pobyt w szpitalu, szwy. Jestem na zwolnieniu, ale jutro podziękuję za współpracę. Mówią, że nie mam co starać się o odszkodowanie, bo i tak nic nie dostanę, a oni się niby na tym znają. :shock: Słyszałam nawet rewelację, że byłam pod wpływem, co jest czystą fikcją. Dziewczyny na linii Haagen dazs nie dostają rekawiczek, mimo, że na szkoleniu bhp była o tym mowa. Po miesiącu ręce zniszczone. Wytłumaczenie: "nie, bo nie". Po prostu śmiechu warte, próbują wmówić człowiekowi że wypadek to jego wina, a jak się reaguje to straszą dyrektorem. Uważajcie ludzie, rozumiem,że chcecie zarobić, ale przynajmniej uważajcie żeby nie ulec wypadkowi, bo tam i tak nikt Waś nie zrozumie.

UNREAD_POSTNapisane: 29 cze 2008, o 20:07 
Dziewczyno , walcz o swoje , nie daj im się wykiwać .

UNREAD_POSTNapisane: 29 cze 2008, o 20:26 
bedzie jadka około 10tego ;) kiedy będą wypłacać pieniądze ...robi sie praktycznie w soboty i niedziele ale oni liczą dzień w tył bo nie chcą nam pewnie kasy płacić setek.
i lista w dyżurce pożal się boże..raz jest lista z data z poprzedniego dnia na której trzeba się podpisać innym razem data się zgadza.kombinują po prostu.

UNREAD_POSTNapisane: 29 cze 2008, o 20:52 
Pierwsze trzeba sprawdzić dniówki w agencji , czy ich nie brakuje . Oj będzie jadka będzie , niech tylko coś się niezgadza

UNREAD_POSTNapisane: 30 cze 2008, o 08:22 
SPALIĆ TO DZIADOSTWO :!: :!: :!:

UNREAD_POSTNapisane: 30 cze 2008, o 09:58 
Nuna napisał(a):
Całkowicie zgadzam sie z autorem tematu. Miałam wypadek w pracy, nawdychałam się chloru i zemdlałam. Rozbiłam sobie głowę, mam za sobą pobyt w szpitalu, szwy. Jestem na zwolnieniu, ale jutro podziękuję za współpracę. Mówią, że nie mam co starać się o odszkodowanie, bo i tak nic nie dostanę, a oni się niby na tym znają. :shock: Słyszałam nawet rewelację, że byłam pod wpływem, co jest czystą fikcją. Dziewczyny na linii Haagen dazs nie dostają rekawiczek, mimo, że na szkoleniu bhp była o tym mowa. Po miesiącu ręce zniszczone. Wytłumaczenie: "nie, bo nie". Po prostu śmiechu warte, próbują wmówić człowiekowi że wypadek to jego wina, a jak się reaguje to straszą dyrektorem. Uważajcie ludzie, rozumiem,że chcecie zarobić, ale przynajmniej uważajcie żeby nie ulec wypadkowi, bo tam i tak nikt Waś nie zrozumie.

Odszkodowanie jest pewne i dość duże sądząc po kwotach orzekanych przez sądy w podobnych przypadkach. Tylko droga sadowa jest dość długa. Ale warto.

UNREAD_POSTNapisane: 1 lip 2008, o 10:39 
Byłam tam raz i nigdy tam nie wrócę...autor postu trafił z nazwą "obóz"

Dobre strony naszego miasta - tomaszow.lub.pl: prywatny serwis internetowy miasta Tomaszów Lubelski.
Autorem i właścicielem serwisu jest Mateusz Zaburko. Wszelkie prawa zastrzeżone 2002-2014.
Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące tych stron, napisz do nas. Reklama w serwisie.