czat forum kartkikontakt

Strona główna, Forum dyskusyjne, Nasze miasto, Galeria zdjęć, Wyszukiwarka, Przydatne adresy, Wirtualne kartki, Linki, Czat,
Organizacje pozarządowe, ZS "Strzelec", TKS Tomasovia, Stowarzyszenie "Czajnia", LOT, Rozkład jazdy bus, Reklama, Kontakt.
Autor Wiadomość
 Temat: jakie rynny kolor ?
UNREAD_POSTNapisane: 17 gru 2014, o 12:23 
Witam wszystkich jakie kolory rynny teraz biorą do grafit ciemny- dach
lub do czarnego- dach
podpowiedzcie bo nie mogę sie zdecydować żeby było ładnie
bo tynk biały bedzie z szarymi paskami po bokach
dzięki.

Zgłoś ten post Odpowiedz z cytatem
 Temat: Re: jakie rynny kolor ?
UNREAD_POSTNapisane: 17 gru 2014, o 12:50 
Gość napisał(a):
Witam wszystkich jakie kolory rynny teraz biorą do grafit ciemny- dach
lub do czarnego- dach
podpowiedzcie bo nie mogę sie zdecydować żeby było ładnie
bo tynk biały bedzie z szarymi paskami po bokach
dzięki.

zapomniałem dodać że okna koloru mniej wiecej taki trzeci obrazek http://www.grubek.pl/oferta/16/parapety-zewnetrzne.html

UNREAD_POSTNapisane: 18 gru 2014, o 11:35 
wejdz sobie na BUDMAT blachodachowka modulowa i tam znajdziesz wizualizator ,moze akurat cos ci podpasuje .Ale chyba najlepsze bylyby czarne lub w kolorze dachu

UNREAD_POSTNapisane: 18 gru 2014, o 14:51 
Ja bym w grafit poszedł pod kolor dachu.

UNREAD_POSTNapisane: 24 mar 2015, o 16:03 
Całkiem nowy
Całkiem nowy

Do czarnego dachu raczej pod kolor czyli czarne, chociaż inny kolor tez byłby ok- fajnie by kontrastował. Ja zdecydowałem się na systemy rynnowe od Bratexhttp://www.struga-rynny.pl.. Było to już jakiś czas temu, jestem bardzo zadowolony. Kolor akurat dobrałem pod dachówkę.

UNREAD_POSTNapisane: 24 mar 2015, o 19:13 
Witam.
Mam budynek z czarnym dachem i białą elewacją - rynny czarne.

Rynna moim zdaniem powinna być w kolorze blachy na dachu, bo to jakby "przedłużenie" dachu i jego integralna część.

Dom ma się prezentować a nie .....
To jednak moje zdanie
Pozdrawiam 8)

UNREAD_POSTNapisane: 24 mar 2015, o 22:25 
Reklama... Żałosne...

UNREAD_POSTNapisane: 24 mar 2015, o 22:31 
czarny dach powodzenia. Firmy produkujące blachy kiedyś myślały że że szał zrobią z tym kolorem. Okazało się że się niesprawdziło. Chodziło o parametry koloru płowiał po kilku miesiącach. I wieszkość zrezygnowała z tego koloru robi go praktycznie pod klienta. Ludzie którzy się nie znają i sobie nie poczytają to pchają się w ten kolor. Po kilku miesiącach kolor nie do poznania. NIGDY CZARNEGO

UNREAD_POSTNapisane: 24 mar 2015, o 22:40 
Ja mam czarny prawie 3 lata i jakoś mi nie płowieje. Dużo zależy od jakości blachy. Nie będę sugerował koloru rynien, powiem, to co @Witek29, rynny pod kolor dachu, jeżeli czarny dach, to czarne, jeżeli grafitowy - to grafitowe. Na temat producentów nie będę się wypowiadał, żeby nie robić reklamy. W sklepach z tego typu artykułami sprzedawcy doradzą.

UNREAD_POSTNapisane: 25 mar 2015, o 11:20 
rożnie biorą ja mam dach grafit połysk i czarne rynny i prawie wcale sie nie odróżnia ale jakbym miał rynny grafit kolor taki http://www.rynnybryza.pl/category.php?id_category=34 bo ten kolor mieli to by nie pasowały do mojego dachu z reszto ten kolor mi się nie podobał a w szczególności mojej żonie ona wszystko dobierała co chodzi o kolor bo sa za jasne więc jak już to dobierać jak grafit dach to i rynny w identycznym odcieniu bo są różne zależy z jakiej firmy ale czarny do wszystkiego pasuje

Dobre strony naszego miasta - tomaszow.lub.pl: prywatny serwis internetowy miasta Tomaszów Lubelski.
Autorem i właścicielem serwisu jest Mateusz Zaburko. Wszelkie prawa zastrzeżone 2002-2015.
Jeśli masz jakieś uwagi, sugestie lub propozycje dotyczące tych stron, napisz do nas. Reklama w serwisie.